Sony GO

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
peet26
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 27, 2012 19:40
Zařízení: Sony Go

Sony GO

Příspěvek od peet26 »

Dobrý den, dostal jsem Sony Xperia Go, používám ho 2 dny. Udělal jsem nejnovější aktualizaci. Myslím, že to je přesně 4.0.4. Mám problém v tom, že nyní když si chci upravit vyzvanění v telefonu, tak je to neřešitelný problém. Když to dělám v nabídce nastavení zvuky, tak najedu do souboru, kde jsou nahrané MP3, ale když tuto skladbu potvrdím, tak v uvodním menu se nic nezmění a píše to stále dokola - NEZNAME VYZVANENI. Tento problém je jak u tonu vyzvanění tak i u nabídky výstrahy telefonu. V zakladní nabídce je snad 5 minutový ton oznamení smsky a to je strasny. Když najedu přímo do nabídky SMS a chtěl bych změnit zvuk, tak problém je pořád stejný a píše to - NEZNAME VYZVENI. Tento problém je i když vyzkouším přímo přednastavené zvuky s telefonu. Jediné jak se dá pořešit vyzvanění je přidat ton v seznamu ke konkretní osobě a to pak vyzvaní, tak jak má, ale tam je to hned vidět protože se skladba ihned prosvítí a je v ikoně kkam patří, ale to se mě zdá hrozně složité, protože jejich standartní zvuky nechci a abych s změnil vyzvanění tak dopsat 400krát melodi ke kontaktu.
Nevíte jak na tento problém. Máme doma ještě telefon Huawei Ascend 300, a tam vše funguje uplně bez problému.
Děkuji všem za radu.
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů