Internet

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
MeatFly
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 22, 2010 23:30
Zařízení: x10 mini pro

Internet

Příspěvek od MeatFly »

Čus hele nevíte náhodou někdo jak rozběhnout internet na x10 mini pro ? Mám operátora O2 a tenhle telefon v nabídce nemaj tak ani neznaj jeho soft a nevědi jak to nastavit (nechápu je)..tak jestli by tu byl někdo tak ochotnej a napsal/nebo postnul screen nastavení netu byl bych moc vděčnej..díky moc..
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Internet

Příspěvek od Jiří Hrma »

Kde si telefon kupoval? Přímo v systému by měl být datový profil pro O2 připravený a automaticky by se měl aktivovat při vložení SIM. Takhle naučené jsou snad všechny telefony s Androidem.
MeatFly
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 22, 2010 23:30
Zařízení: x10 mini pro

Internet

Příspěvek od MeatFly »

Jo tohle mi při zapnutí taky došlo..ale jelikož jsem to nekupoval u O2, ale v electroworld tak nejsou schopni mi říct jak to nastavit nebo jinak zprovoznit..jinak o tom automatickym nastavení vim ale ten telefon píše, že nastavení internetu a mms se nepodařilo stáhnout..(mám O2 operátora)..
cejpatka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 23, 2010 20:55
Zařízení: X10 mini

Internet

Příspěvek od cejpatka »

Nastavení pro O2 najdeš zde: http://wiki.androidforum.cz/index.php/Nastavení_G1
Podle tohoto mi to jede.
kozlik Xperia
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 20, 2010 16:41
Zařízení: Sony Ericsson Xperia x10

Internet

Příspěvek od kozlik Xperia »

když se tu tak bavíte o Internetu,tak mam taky jeden problem,mam SE Xperie x10 a nejdou mi na stranchav internetu spouštět videa,nwm proč mi to nejede ale na Youtube.com mi to spustit jde,prosím o pomoct děkuji
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů