Froyo na legend?

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC Legend
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

Froyo na legend?

Příspěvek od Lupik »

Nikde sem o tom nic nenašel, maximálně to že se dočkáme v Q3... co si vy myslíte? Dočkáme se nebo ne?
Pokud máte nějaké informace, tak napiště. Díky
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Froyo na legend?

Příspěvek od Termiks »

Původně ho slíbili, ale pak sem někde čet že nebude kuli HW náročnosti Froya. Ale stačí kouknout na youtube a dá se tam najít Legend s Froyem a dokonce i s LiveWallpaper a u nich se tvrdilo že na Legendu nepůjdou kvůli starší architektuře CPU. Takže co se týče HW, tak není problém je to pouze o softu...Tak sem sám zvědavej jak se k tomu HTC postaví. Možná zkusím napsat mail na jejich podporu jestli už něco nevědí.

Edit:
Na Xda sem se dočet že je venku RUU Froyo 2.2 pro Wildfire, takže pokud je to pravda tak odpadá HW náročnost pro Legenda, protože mají stejnou architekturu CPU ARMv6.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 02, 2010 9:23) --

Takže, psal sem na podporu HTC a přišla mi tahle odpověď :
"Android 2.2 Froyo pro HTC Legend by měl být uvolněn koncem roku. Přesný datum zatím není znám."
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

Froyo na legend?

Příspěvek od Lupik »

markmoons na twitteru píše

Begrijp dat we om geduld vragen, maar er wordt nog steeds gewerkt aan 2.2 op Legend. Testing momenteel in volle gang. 9:46 AM Sep 29th via web

google překlad : Pochopte, že žádáme o trpělivost, ale stále ještě pracuje na 2,2 na Legenda. V současné době probíhá testování. 09:46 PM 29. září prostřednictvím internetového

snad se dočkáme

-- doplnění předchozího příspěvku (sob lis 06, 2010 15:36) --

Takže je to tu... na zahraničním webu jsem se dočelt že froyo bude na legenda v příštích týdnech..

http://www.eurodroid.com/2010/11/htc-ht ... ing-weeks/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nemohu se dočkat!

-- doplnění předchozího příspěvku (pon lis 08, 2010 12:10) --

Je to tu! htc na facebooku zverejnila zprávu ze v příštích týdnech bude upgrade pro HTC Legend !!! Froyo 2.2
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Froyo na legend?

Příspěvek od Termiks »

Právě mi dorazila aktualizace na Froyo 82.42 MB , jde se stahovat :)
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

Froyo na legend?

Příspěvek od Lupik »

Mám pár dotazů, stáhl jsem si to froyo a zaprvé mě překvapilo že nemohu vypnout sense.. nevíte jak na to? za druhé nemohu z marketu stáhnout google car home. Dále nemohu přijít na to jak změnit lockwallpaper aby nebyl stejnej jako obrázek na pozadí? Děkuji předem za všechny odpovědi.
usm123
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2010 15:03
Zařízení: bb 8900

Froyo na legend?

Příspěvek od usm123 »

jak jste s froyem spokojeni? nainstaloval jsem to zene a je naprosto zoufala s chuti telefon rozslapat (predtim z nej byla nadsena): telefon se zasekava (lag), pri standardnich operacich ma prodlevy v radu sekund. pozorovali jste take?
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

Froyo na legend?

Příspěvek od Lupik »

taky nejsem spokojen.. už jsem provedl 2x hardreset jak radilo htc a nic.. ale už vím jedno htc si nikdy nekoupim:)) jinak taky bych uvital nakou pomoct jak to zrychlit.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Froyo na legend?

Příspěvek od Termiks »

Já teda nemám orig ROM, ale sem spokojenej s Froyem. Vše funguje, tak jak má...
Odpovědět

Zpět na „HTC Legend“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů