HTC Legend - Koupit, nekoupit nebo vyčkávat?

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC Legend
Odpovědět
Skywall
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 03, 2010 11:07
Zařízení: HTC HD2

HTC Legend - Koupit, nekoupit nebo vyčkávat?

Příspěvek od Skywall »

Zdravím,
mám v plánu zakoupit něco typu HTC Legend (nejpravděpodobnější), HTC Desire apod. Legend se mí líbí hlavně kvůli větší výdrži než Desire, mj. kvůli slabšímu procesoru.
Mám ale ještě pár nejasností a chtěl bych Vás poprosit o pár informací ohledně Legendu:

1. Lze telefon použít jako hardwarový modem pro připojení notebooku k internetu? Kabel, BT?
2. Je nějaký znatelný rozdíl mez 600MHz procesorem Legendu oproti 1GHz např Desire? (když opomenu aplikace typu GoogleMaps).
3. Jak je to s navigací u Legendu? Je nějaká vestavěná? Myslím tím přímo navigování do určitého místa, né jen zobrazení polohy. Koukal jsem např. na Sygic, ale za tu peníze už mám polovinu klasické navigace, která IMHO vydrží navigovat déle než telefon. Existuje pro Andoid podpora TomTomu nebo Garminu?
4. Na Legendu nelze vytvořit Wi-Fi hotspot. Existuje nějaká aplikace která by tuto "díru" ve funkčnosti zaplnila?
5. Podporuje Legend Live wallpapery? Pokud ne, může to napravit nová verze androidu nebo na ně "nemá" po HW stránce?
6. Flash 10.1? ano či ne?
7. (čistě teoretická otázka) Android 2.2 na Legendu? ano nebo ne ?!?

Díky za každý názor...
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

HTC Legend - Koupit, nekoupit nebo vyčkávat?

Příspěvek od Lupik »

Ták jsem šťastným majitelem Legenda a mohu ti odpovědět jen na pár otázek, jelikoz takovej nektere veci nepouzivam jako je modem. Legend je svižný stroj, držel jsem v ruce aj desire a nějaký znatelný rozdíl jsem neviděl. Stáhnul jsem si navigaci AndNav2 která je zdarma a mapy také. Ty Live wallpapery nepodporuje. Myslím že na o HW ''nemá''. Ohledně flashu nevím a 2.2 doufám že se objeví. Celkově jsem spokojený .
kulda
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 11, 2010 15:01
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend - Koupit, nekoupit nebo vyčkávat?

Příspěvek od kulda »

1) Hardwarový modem jde po kalebu a pro BT je Utilita na Android marketu, teď už nevim jak se jmenuje.
2) V systemu je Legend svižný a určitě tě nebude zdržovat, horší je to u 3D her, který pustit buď nejdou nebo běží dost hnusně. (mám na mysli moderní 3D hry).U prohlížení internetu chce počkat než se stránka načte, pak jde skrolování plynuje, když se snažíš skrolovat během načítání stránek, tak to nejde úplně plynule. FroYo by to mohlo taky zrychlit.
3) Navigace v Legendu je, ale v ČR zatím nefunguje, řešení je počkat, nebo nainstalovat alternativu (placenou či zadarmo jak píše kolega víš)
4)wifi hotspot zatim není, jesti bude FroYo, tak ten Hotspot umožní.
5)Live wallpapery nevim, nezkoušel jsem
6) Flash 10.1 - NE
7)FroYo se snad objeví, po internetu koluje tuny zpráv o tom že FroYo bude, pak že nebude, jednou uživatele ukazují oficiální prohlášení, že bude, potom zase že nebude, takže je to takovy zmatený. Ale technologicky není důvod proč by update neměl přijít. Spíš si myslim, že to bude HTC ještě chvili trvat.
Odpovědět

Zpět na „HTC Legend“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů