HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC Legend
Odpovědět
Koper1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 22, 2010 20:14
Zařízení: N4, N7, Razr i
Bydliště: Palos Hills, IL

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Koper1 »

dnes jsem presmeroval maily z emailu na gmail, cimz mam slusnou jistotu, ze mail dostanu. odpoved ale odchazi z adresy x.y@gmail (a neumim nastavit [email protected], coz muze samozrejme byt moje chyba)
Tohle nastavis ve svem gmail kontu online. Jako "Send As .." si muzes nastavit libovolnou e-mailovou adresu.
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od xcookx »

Mel bych dotaz jak hrajou mp3ky na legendu,jaky je zvuk,hlasitost,kvalita do sluchatek napr s koss porta pro a je tam nejaky eqvalizer?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

xcookx: Ekvalizér tam není. Zvuk z reproduktoru je nic moc, tady dávám body dolů... (zní to dost plechově a už jsem měl rozhodně v rukou telefony s lepším systémovým reproduktorem). Ve standardních sluchátkách je zvuk normální, ale když k telefonu připojím svoje Sennheiser CX 300-II, tak je zvuk velmi dobrý. Hlasitost reproduktoru je standardní, tedy nic potichého ani nic extra hlasitého.
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od xcookx »

To jsem rad ze aspon tak nekdy ani neni treba eqvalizer pokud jsou kvalitni sluchtka a vystup dobry. :)
usm123
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2010 15:03
Zařízení: bb 8900

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od usm123 »

Koper1 píše:
dnes jsem presmeroval maily z emailu na gmail, cimz mam slusnou jistotu, ze mail dostanu. odpoved ale odchazi z adresy x.y@gmail (a neumim nastavit [email protected], coz muze samozrejme byt moje chyba)
Tohle nastavis ve svem gmail kontu online. Jako "Send As .." si muzes nastavit libovolnou e-mailovou adresu.
Tam to nastavene mam, dokonce jako default. Pres IMAP to ale neplati.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

xcookx: Já mám rád výrazné basy a s těmi připojenými Sennheiser CX 300-II hraje Legend opravdu výborně.
LaďaM
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 12, 2010 11:54
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od LaďaM »

Myslite ze bude mit Desire a Legend stejnou kvalitu fotek???? diky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

LaďaM: Těžko soudit. Finální Desire jsem v rukou neměl (snad bude na začátku dubna) a pak určitě vydám nějakou bleskovku na téma "Jak fotí a nahrává", takže raději vyčkej.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Radek Jahoda »

Tak po nějaké době užívání Legenda vrátím. Zezačátku mi ta ostrá hrana nad sluchátkem nevadila ale začala.
Navíc i když mám nastavený aby se data stahovala neustále. I při vypnutém podsvícení. aktualizace byla každou hodinu. Tak třeba friends stream musím aktualizovat ručně. Maily mi taky chodí jak se jim zachce.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak s tímhle teda vůbec problémy nemám, data mi běhají jako po másle (e-maily, počasí, twitter, facebook), i když Friends Stream widget teda také musím updatovat ručně.
LaďaM
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 12, 2010 11:54
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od LaďaM »

Tak doufam ze Desire nebude jen Legend ve vetsim provedeni!!!!Snad si dali z nekteryma vecma vic zalezet....
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Radek Jahoda »

No softwarově si myslím že bude uplně stejný. Fyzické zpracování se uvidí.
realko
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 25, 2010 22:47
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od realko »

Mozem sa spytat kedy bude recenzia na htc legend ??? lebo je to posledna vec ktora ma brzdi pred kupou :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Recenze bude do hodiny venku... už to formátuji do systému ;) natočený videopohled (nový) do ni vložím ráno, protože tam bude chvíli trvat, než to YouTube zpracuje.

edit: Tak recenze je venku včetně videí :-)

Obrázek Obrázek Obrázek
Herris
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 01, 2010 22:00
Zařízení: HTC s740 ROSE

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Herris »

Zdravim, super, recenze je venku, diky Jirko na to jsem uz cekal :) velky kandidat na muj novy mobil. Skoda ze jeste Motorola Milestone neni zatim v prodeji v CR ofiko, nektere obchody ji maji, ale kdo vi jak to je, kdyz ju treba sunnysoft nema. trochu se toho bojim kupovat to v nemecku nebo jinde v zahranici a jeste tam neni android 2.1 primo od koupe ( 2.0 ma problemy zvuk,... ) - jsem uzivatel co si chce koupit mobil a hned jej uzivat ( HTC Legend mezi ne urcite patri - muj nazor ) aniz by musel predelavat system a opravovat chybi sam. A taky bez cestiny, ale to bych prekousnul. A cekat se me nechce.

Trosku me mrzi ten horsi zvuk jak Jirka pise "plechovy", snad to nebude horsi jak na mem HTC Rose.
Fotky no no no taky sem cekal lepsi, ale neni to nejhorsi. ( MM je snad na tom jeste hur, podle mojich oci, ty taky zadna slava :D )
Baterie v mem pripade 2 dny.

Ono fotak, reproduktor ( mp3 ), baterka je u vsech novinek androidu dle diskuzi co poslednich 14 dnu hltam tak jsou +/- nastejno, nikdo extra nevybocuje.

Ale kdo by cekal uplne idealni pristroj ( ale hodne se k nemu blizi - moje pozadavky splnuje ), vzdy se neco nezadari jak by clovek ( HTC ) chtel (o).
Ale Sense a ostatni veci fakt super, bude to muj prvni android tak se tesim.

A taky dle me velka skoda ze Acer Liquid neni v CR ( za tu cenu co se prodava fakt super mobil i ohlasu je dost pozitivnich.

Omlouvam se zda je prispevek dlouhy a taky ne jen o HTC Legend.
Napsal jsem jak to vidim
malcor
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 18, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od malcor »

Tak recenzi jsem přečetl a jsem hodně na vážkách. Designově se mi Legend líbí asi nejvíc ze současných androidů. V podstatě se rozhoduju mezi ním a Desirem. Jediný co mě od Legenda odrazuje je rozlišení displeje (teď mám HD, takže by to byl krok dolů) a taky, že v něm je jenom Arm v6. Ne, že bych považoval Google Earth za klíčovou aplikaci, ale tak nějak mě přijde divný si koupit mobil, který nespustí všechno co je dnes k dispozici. Na druhou stranu finanční rozdíl oproti Desire není uzanedbatelný.
pesekmar
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 27, 2010 10:50
Zařízení: Nokia 6021

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od pesekmar »

Zdravim,
chtěl jsem se zeptat jestli lze vypnout veškerá datová komunikace přes GPRS apod. Resp. lze tento komunikátor používat bez datového tarifu ? Díky
realko
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 25, 2010 22:47
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od realko »

Dobry,
chcel by som sa spytat majitelov htc legend ako telefon reaguje pri vytacani kontaktov alebo pri prijati a odmietnuti hovor. Je to rychle ??? alebo je tam urcite spomalenie ako tomu je u htc hero??? pripadne video by bolo super :wink:

dakujem
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

realko
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 25, 2010 22:47
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od realko »

Dakujem, aj ked mne presne nejde o tento problem :) chcel som vediet ci fizicky pri vytacani cez htc legend po stlaceni virtualni klavesi ,,volat sa hned spusti vytacanie alebo je tam urcita prodleva ako to je u htc hero pri ktorom to trva aj 2 sekundy kym zareaguje.
Odpovědět

Zpět na „HTC Legend“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů