HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC Legend
Odpovědět
usm123
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2010 15:03
Zařízení: bb 8900

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od usm123 »

toto vytaceni je v pohode, odezva okamzita.
realko
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 25, 2010 22:47
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od realko »

dakujem to som chcel vediet :) Inak som si teraz precital zaujimavu vec ze htc legend pri vytacani resp. pri spojeni s volajucim jemne zavibruje . to znamena ze telefon netreba drzat pri uchu ale len v ruke a pri zavibrovani potom prilozit k uchu :) moze mi to niekto potvrdit???
reign88
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 11, 2010 16:15
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od reign88 »

zatial som si ziadne vybrovanie nevsimol
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od NeoPlex »

malcor píše:Tak recenzi jsem přečetl a jsem hodně na vážkách. Designově se mi Legend líbí asi nejvíc ze současných androidů. V podstatě se rozhoduju mezi ním a Desirem. Jediný co mě od Legenda odrazuje je rozlišení displeje (teď mám HD, takže by to byl krok dolů) a taky, že v něm je jenom Arm v6. Ne, že bych považoval Google Earth za klíčovou aplikaci, ale tak nějak mě přijde divný si koupit mobil, který nespustí všechno co je dnes k dispozici. Na druhou stranu finanční rozdíl oproti Desire není uzanedbatelný.

tak resim uplne stejny problem jako ty :) vaham mezi desire a legendem..
legend urcite mnohem hezci, libivejsi a ma kompaktnejsi rozmery
u Desire beru jako nejvetsi vyhodu velky displej (snarpdragon si myslim, ze v praxi nebude zas az takova vyhoda velka)

tel. pouzivam casto i jako navigaci do auta, tak sem chtel velky displej, ale zase je fakt ze desire je uz celkem padlo a ja prechazim z 2.8 palce displeje (na kterem jsem s navigaci uplne spokojeny)..

jeste cekam jaky bude cenoby rozdil pri uvedeni Desire na trh (doufam, ze cena legenda lehce klesne, pak bych mel asi rozhodnuto)

kazdopadne pokud najdes nejake fakta podle, kterych se budes ridit pri vyberu, tak je sem posli, treba me jeste nejak zvyklaji :)
jo a jeste jedna vec.. jak je to s flashem u prohlizece v legendu??? Nekdo tu psal, ze ho umi... respektive placnu spustim treba nejakou tu blbinkovskou hru na facebooku? Ne ze bych je hral, ale jen me to zajima, jak flash funguje v zarizeni.. diky
crazyfish
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte pro 22, 2009 16:35
Zařízení: BenQ-Siemens E71

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od crazyfish »

U recenze Legendu v diskuzi někdo píše že nejde sdílet internet přes bluetooth. Je to pravda? Nemůžu se s NB připojit na internet přes Legenda? Nebo aspoň kabelem jestli to jde :) Jako snad by to mělo jít ... jen se ujišťuju :)
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od prcko »

ano legend podporuje flash a daju sa tam hrat tie blbinky z facebooku :tlem:
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od NeoPlex »

hehe :) diky za info :) ja byl hlavne zvedavy z toho duvodu, ze u Desire se to pise primo v podpore adobe flash 10.1 a u Legendu jsem nic takoveho nevidel.

vi nekdo jak je to s vydrzi baterie desire vs legend?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

V nějaké zahraniční recenzi Desire jsem četl, že je na tom s výdrží baterie celkem dobře (a lépe než Legend), ale raději si počkám, až mi dorazí na recenzi a prubnu to v reálu.
malcor
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 18, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od malcor »

Na Techradaru vyšla opravdu hutná recenze na Desire. Když se dívám na jejich hutnou recenzi na Legend tak baterka vychází líp na Desireu. (Oboje recenzoval stejný člověk) Zatímco u Desiru baterku hodnotí dá se říct neurtrálně s lehce negativním nádechem tak u Legendu ji brali jako vyloženě mínus.

Docela mě to překvapuje, protože bych čekal, že ten větší displej bude žravější.
crazyfish
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte pro 22, 2009 16:35
Zařízení: BenQ-Siemens E71

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od crazyfish »

Jiří Hrma: můžu poprosit o odpověď na posledni přispěvek zde na 7. strance? :) Je to pro mě docela zásadní info :) Díky
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od prcko »

legend mozes bez problemov pripojit kablom k pocitacu a zdietal tak pripojenie k internetu cez BT to nefunguje ale kto by to pouzival cez kabel je to rychlejsie
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od NeoPlex »

je pravda, ze pres BT je to pomale.. a Android myslim zatim vubec internet pres BT jako takovy vubec neumi sdilet... i u Desire se pise pouze o USB kabelu
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Bobanovicz »

Všiml jsem si, že v tom krytu od baterie je nejspíš anténa, protože po jejím sundání telefon ztrácí signál...zajímavé umístění. A teď dvě otázky :)

Lze nějak vypnout ten příšerně hlasitý start up zvuk?

V některých aplikacích po zmáčknutí tlačítka HOME se mi stává, že telefon dává na výběr mezi klasickou a HTC Sense plochou i přes to, že některou z nich vyberu jako defaultní. Nastavoval jsem to znovu i ve správě aplikací, ale stává se to pořád. Je nějaké řešení?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od NeoPlex »

ten startup zvuk podle me vyresis pouze ROOTem...
druhy problem co popisujes se mi staval u portovane verze pro Kaisera a bylo to spatne vytvorenym data imagem..(to jeste soubor co si system vytvari sam pri prvnim spusteni) tady to bude fungovat trosku jinak, podle me to urcite vyresis hard resetem, ale u tehle rady tak trosku varim z vody, takze nevylucuju, ze je jina mene drasticka moznost reseni :)
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od xcookx »

NeoPlex píše:je pravda, ze pres BT je to pomale.. a Android myslim zatim vubec internet pres BT jako takovy vubec neumi sdilet... i u Desire se pise pouze o USB kabelu
Tak to je teda naprd cekam na Desire a tohle jsem necekal vyuzivam spojeni pres BT a sdileni netu kazdy den.Mobil mam v kapse a notas se hned spoji a jedu pres nej na netu vyuzivam to kazdy den v praci.To me docela mrzi (se.e) :evil: A ted jaky mobil byl jem na 100% rozhodnut prave pro Desire tak zas asi skoncim u nokie N97mini coz moc nechci,da se to nejak vyresit pres nejakou aplikaci napr???
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od NeoPlex »

nevim, aplikace pro Android moc neznam... ale zase na druhou stranu se nebojim, ze by casem nejaka nebyla nebo v novejsi verzi androidu byla prima podpora.. prijde mi trosku hloupost sahnout po n97 a zariznout mnohem lepsi zarizeni jen kvuli jedne vlastnosti, ale to je tva volba. Pri nejhorsim zatim budes na kabelu no, na druhou stranu pres USB jede net lepe
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od xcookx »

Nebo existuje nejaka aplikace co by udelala ze zarizeni AP Wifi? Jinde to funguje to by stacilo ale nevim jestli je neco takoveho na android.Ale asi si stejne koupim desire :-d
shlobil
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv dub 01, 2010 18:03
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od shlobil »

Mě se chová Legend při spuštění takto:
Pokud je zvuk vypnutý při vypnutí mobilu, tak se úvodní zvuk nepřehraje a naopak, pokud ho mám před vypnutím zapnutý, tak se přehraje i úvodní znělka
Bobanovicz píše: Lze nějak vypnout ten příšerně hlasitý start up zvuk?
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Bobanovicz »

Tak jistě, to vím, ale ten zvuk je buď vypnutý a nebo řve, nic mezi tím.
DJHalos
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: stř dub 14, 2010 8:25
Zařízení: HTC Legend
Bydliště: Havirov

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od DJHalos »

Ahoj jsem jiz druhy den majitelem legenda :D
a mam par otazek na zkusenejsi borce :tlem:

Vidget .. oblibene polozky ... mam kontakt a chci u nej zmenit nastaveni pripadne ten jeden kontakt odebrat ... nemuzu na to prijit

SMS zvukove upozorneni ... mohu si nejak nastavit svuj zvuk ?

Predinstalovane aplikace .. lze je nejak odebrat ? napr.peep fejbuk .. nejsem fanda techto socialnich siti

dekuji za odpoved :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC Legend“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů