Inštalovanie hier

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Inštalovanie hier

Příspěvek od spire011 »

Zdravim. Dcera dostala telefon s Windows phone 8.1. Vytvoril som jej MS konto v podobe outlook.sk, aby sa dalo s telefonom pracovat, napr. stahovat hry z obchodu - zial na telefon jej nejde nainstalovat ziadna hra. Pri pokuse o nainstalovanie obchod vypise, ze si ju musim pridat ako dieta a nastavit tam povolenie. Toto vsetko som urobil, zial hry sa nedaju ani tak stahovat... co do pekla mam este urobit, aby som mohol stiahnut blbu hru do telefonu???? Neuveritelne.... VDAKA.

Uz vobec nehovorim o tom, ze telefon chce, aby som navstivil stranku windowsphone.com/family , ktora uz neexistuje, ale je nahradena niecim inym (naco to menia? Aby mal pouzitel problem so starym telefonom a aby musel googlit? )
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Inštalovanie hier

Příspěvek od CyberDeath »

Hm zamysli se ... Google dokonce ani nedovolí vytvorit učet dítěti !
Jak by jsi postupoval ? Výtvor novy učet ve kterém nastavíš ze tvé dceri je minimálně 18let tak jak bysto udělal u google uctu. A mas po problémech a ms family nemusíš resit.
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Inštalovanie hier

Příspěvek od spire011 »

No to ma napadlo ako posledna moznost. Ale skor mi prislo lepsie mat vytvoreny ucet pre dieta, kde viem sledovat jej aktivitu a zakazem niektore aplikacie. Akurat ze pri WP to nejako nefunguje...Popravde ja som tam nedal realny vek, iba som vybral prvu moznost, co som klikol, nejaky rok 2000.... akurat som si neuvedomil, ze tam bude nejake obmedzenie. No co uz, asi vytvorim novy ucet :???:
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Inštalovanie hier

Příspěvek od CyberDeath »

Btw ... Pokud to delas na telefonu podporujici upgrade na win10 silne doporuciji pred jakýmkoliv donastavenim upgrade udělat....
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Inštalovanie hier

Příspěvek od spire011 »

Lumia 630 dual... takze sa obavam, ze W10 tam nejde.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 23 hostů