WP 8.1 správa kontaktů

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
AnPeter90
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř pro 28, 2016 10:37
Zařízení: Samsung galaxy S6

WP 8.1 správa kontaktů

Příspěvek od AnPeter90 »

Zdravím,

nedavno jsem si pořídil Lumii 735 a v rámci nastavení účtu atd.. jsem si importoval kontakty z Googlu, Skypu, Facebooku atd..

Bohužel teď mám v telefonu spoooostu kontaktů, které tam vlastně ani nepotřebuju. Chtěl bych tam mít pouze pár vybraných kontaktů, u kterých se budou udržovat aktuální informace (tedy budou synchronizovány s Facebookem a ostatními službami) a zbylé kontakty vůbec v seznamu kontaktů nemít (mám například v přátelích na Facebooku spoustu zahraničních studentů apod. které chci na Facebooku, ale ne v telefonu). Je možné toho nějak docílit? klingelton kostenlos

A další věc, která mě trápí, je propojení kontaktů. Jak zvolit primární kontakt, jehož jméno a obrázek bude zobrazeno v seznamu kontaktů? Mám spoustu kontaktů importovaných ze starého telefonu (Nokia 3410), kde jsem měl jména uložená bez diakritiky či pod nějakou zkratkou. Teď bych chtěl mít plnohodnotná jména a ty kontakty je mají často již vyplněné například na Facebooku apod. Je možné nějak vybrat primární kontakt z propojených kontaktů?

A další věc je správa. Všiml jsem si, že probíhá nějaká synchronizace mezi telefonem, windows 8 appkou a webem people.live.com. Ale taky jsem si všiml, že neprobíhá úplně korektně, a že se stává, že každý z těchto zdrojů ukazuje jiné jméno u stejného kontaktu :( Co s tím?
ringtones for mobiles: https://klingeltonemp3.info/telefon-klingeltone

Doufám, že s tím půjde něco udělat. Předem děkuji za rady
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: WP 8.1 správa kontaktů

Příspěvek od veigy »

V aplikaci lidé si můžeš kontakty vyfiltrovat. Nebo třeba můžeš nastavit zobrazovaní jen kontaktů s telefonním číslem. Primární zdroj informací nastavit nejde, vždycky to dává přednost outlooku před FB atd...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů