neočekávaná změna lokalizace systému po obnově

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
602tom
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob dub 09, 2016 14:59
Zařízení: NOKIA Lumia 925

neočekávaná změna lokalizace systému po obnově

Příspěvek od 602tom »

Dobrý den,
s Lumií 925 (po zakoupení se zobrazila finská lokalizace a bez problému fungovala čeština) jsem přes program Windows insider vyzkoušel WP10, ale systém byl pomalý a nestabilní, tak jsem se pomocí Windows Device Recovery Tool vrátil zpět k WP8. Po dokončeném obnovení jsem spustil telefon, ale čeština z výběru jazyků zmizela naopak přibyla ruština,... zvolil jsem US angličtinu a chtěl jsem v nastavení stáhnout češtinu a změnit region, ale po restartu stále zůstává jako jazyk telefonu angličtina. Co je ale důležitější v informacích o telefonu se místo finské lokalizace zobrazila Country Variant Russia. Nejsem si jistý jestli se ruská varianta systému neobjevila už po instalaci WP10. Nevíte jak se vrátit k originální verzi systému?
Děkuji za případné komentáře.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

neočekávaná změna lokalizace systému po obnově

Příspěvek od htcjirka »

Windows Device Recovery Tool vrati do telefonu puvodni FW/ROM dle product code.Kdyz jste telefon zakoupil (který evidentne není urceny pro cz a ani pro EU trh), uz někdo zrejme prehraval FW/ROM (prave, aby nechybela cestina).Windows Phone ma většinou všechny jazyky, ale existuji rom, které neobsahuji všechny jazyky.
Reseni je stahnout posledni napr cz/sk/hu rom pro vasi Lumii 925 polde příslušného product code a prehrat/nahrat jej přes Nokia Care Suite v rezimu recovery.
602tom
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob dub 09, 2016 14:59
Zařízení: NOKIA Lumia 925

neočekávaná změna lokalizace systému po obnově

Příspěvek od 602tom »

Děkuji za radu, vše je už v pořádku. :grin:
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 84 hostů