Jak nastavit výchozí aplikaci pro focení?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Jak nastavit výchozí aplikaci pro focení?

Příspěvek od veigy »

FlameWar alert:

Na iPhone jde nastavit výchozí aplikace na focení, kterou spustíš HW tlačítkem? Umí iPhone fotit rozlišení 34mpix only?
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Jak nastavit výchozí aplikaci pro focení?

Příspěvek od Dragonerix »

Co tim básník v tématu pro WP chtěl říct?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Jak nastavit výchozí aplikaci pro focení?

Příspěvek od veigy »

Třeba to, jak si Sandra neustále stěžuje jak je iPhone a Mac atd lepší... Nechápu proč šla do WP, když je Apple tak boží...

Jo a mimochodem, kdyby si šla do L930 kterou ti všichni doporučili, tak ti Lumia Camera Beta běží... A chceš-li znát můj názor, tak ti 5mpix fotky stačí, pouze pokud bys chtěl tisknout, tak bych si nechával na chvilku v záloze HiRes fotku...
Sandra píše:Koukám, že iOS je oproti WP dokonale otevřený OS...

Mimochodem, nainstalovala jsem tu Lumia Camera Beta, podle popisu je L1020 podporovaná a při spuštění to na mě vyblafne, že mám aktualizovat na Denim, který samozřejmě mám od té doby, co jsem L1020 koupila. Začínám fakt silně uvažovat o návratu na iPhone, dokonce i uvažuji, že překousnu tu obrovitánskou pádlovitost. Sice jsem s L1020 hodně spokojená, ale tyhle nedodělky a dětské nemoci mi začínají dost vadit.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Jak nastavit výchozí aplikaci pro focení?

Příspěvek od Dragonerix »

Tak ted už rozumím :D a celkem k pobavení za celej den :)
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Jak nastavit výchozí aplikaci pro focení?

Příspěvek od Sandra »

veigy píše:FlameWar alert:

Na iPhone jde nastavit výchozí aplikace na focení, kterou spustíš HW tlačítkem? Umí iPhone fotit rozlišení 34mpix only?
Umí fotit do svého rozlišení a nevytváří dva zbytečné soubory v různých rozlišeních, HW tlačítko pro foťák nemá (jako většina nových Lumií), proto logicky nejde HW tlačítkem foťák spustit, jde nicméně spustit jednoduchým gestem z lockscreenu (a faktem je, že foťák na svém starém iP4 spustím rychleji než na L1020, právě jsem zkoušela) a výchozí aplikace umí mimo jiné třeba HDR, což neumí ani Lumia Camera ani ta výchozí app. Změnit výchozí app na iP lze, i když neoficiálně. Možné to ale je. Ale to je celkem jedno. Já jsem s Lumií a WP celkem spokojená, jen ale nechápu, proč musí mít tolik nedodělků a tolik podivných bugů (jako třeba že když mám aktivní Cortanu (aby mi fungovalo Quiet Hours), není možné lupou spustit QR scanner). No nic, tak jsem si povzdechla a tím končím. Na nic jiného, než jak nastavit jedno rozlišení nebo výchozí app reagovat nebudu.

veigy: proč jsem šla do WP je tu napsané několikrát, nebudu se opakovat. Faktem je, že i když jsem spokojená (je to tu také X-krát), nepovažuji WP za dodělaný finální OS. Snad se to ve W10 změní. A proč jsem nešla do L930? To už jsem si rovnou mohla koupit jiné pádlo a to iP6. Já prostě chci rozumnou velikost telefonu a L1020 je na hraně, menší by byl lepší. To tu ale je také mnohokrát.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Jak nastavit výchozí aplikaci pro focení?

Příspěvek od Dragonerix »

Proboha ohánět se tim ze ip nemá tlačítko jako novy lumie a cenovej rozdíl ti něco říká? Iphone je jeden z nejdražších mobilu a nemá ho :D ale možná ios 9 ho doplní :D:D
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Jak nastavit výchozí aplikaci pro focení?

Příspěvek od veigy »

A to je právě to, proč ti každej řekl aby si šla do L930, protože je prostě novější a modernější. Foťák se spouští bleskově (na starších lumiích je to utrpení), výchozí Lumia Camera umí HDR a spoustu dalších vychytávek o kterých si iP může nechat zdát. Takže výchozí aplikace na iP změnit nejde tečka. Co se týče quiet hours a Cortany uznávám, je to blbý, ale ve W10 je přepínač "quiet hours" vidět i bez Cortany, tak uvidíme. QR scanner prostě musel ustoupit Cortaně, to se tak stává...

A navíc L930 je na šířku, čili na úchop, úplně stejně široká jako L1020. Rozdílem je jen pár mm na výšku, které jsou IMHO irelevantní. Kamarád si teď koupil iP6 a je +- stejně velký jako právě L930....
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 26 hostů