Rozmazane foto po zoomovani v onedrive

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Rozmazane foto po zoomovani v onedrive

Příspěvek od imperator »

http://1drv.ms/1yTVGY3" onclick="window.open(this.href);return false; - nalavo je po zoomovani vo onedrive v mobile a napravo normalne v mobile v galerii... v priecinku ale na onedrive cez pc mam foto normalne v plnom rozliseni...rovnako aj velkosti suborov su rovnake na onedrive aj v mobile...
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Rozmazane foto po zoomovani v onedrive

Příspěvek od matiqos »

Mne to ide v pohode - http://1drv.ms/1OK5khx" onclick="window.open(this.href);return false; Isto mas tu fotku v dobrej kvalite? Na Onedrive odosielam v najvyssej kvalite fotky.
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Rozmazane foto po zoomovani v onedrive

Příspěvek od Dragonerix »

Rek bych ze na mobilu ti to bud nacita prez mobilní data a mas tam kompresi a nebo nacita pouze náhled obrázků.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Rozmazane foto po zoomovani v onedrive

Příspěvek od imperator »

Presne vyzera to akokeby nacital screenshot obrazku o HD velkosti - pretoze to zoomovanie robi akokeby z nahladu...som na wifine takze ziadne mobilne data - vsetky setriace mody co sa tyka dat vypnute - automaticke odosielanie na onedrive nemam takze nemam nastavenu ziadnu kvalitu ale to je aj tak jedno kedze na onedrive su v plnej kvalite len ked ich zacnem prezerat v onedrive appke na telefone tak to proste naozaj robi akokeby nahlad o velkosti rozlisenia telefonu
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Rozmazane foto po zoomovani v onedrive

Příspěvek od Dragonerix »

Zkus jinou app která spolupracuje s onedrive
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Rozmazane foto po zoomovani v onedrive

Příspěvek od imperator »

no ide o to ze v nizsom rozliseni mi to ukazuje v zdielanej rodinnej miestnosti a potom v onedrive app... ak original appka natiahne foto z onedrive tak bude urcite v normalnom rozliseni - dokonca som nahral do zdielaneho priecinku s uzivatelom matiqos onedrive - foto a tu ukazuje normalne vo velkom rozliseni - napada ma mozno to ze ak je vela foto vo foldri tak potom setri nejakym sposobom data alebo nacitavanie a ponuka iba nahlady v rozliseni telefonu...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů