Ukládání souborů bluetooth

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
peeeeta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř zář 12, 2012 10:44
Zařízení: Lumia 950XL

Ukládání souborů bluetooth

Příspěvek od peeeeta »

Zdravím,
kam se prosím vás uloží soubory, které přijmu přes bluetooth?
Posílal jsem si několik .pdf souborů a po odeslání všech, se mi zobrazil text, že soubory byly přijaty a mám kliknout pro otevření. Otevřel se jen jeden a zbylé se mi v PDF čtečce nezobrazují.
Jde mi o to, aby se mi někde soubory nehromadily a nezabíraly zbytečně místo.
Díky za informaci
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Ukládání souborů bluetooth

Příspěvek od hujer »

Tyto soubory jsou zařazeny do adekvátních složek podle svého typu. Tj. např. obrázky najdeš mezi uloženými obrázky apod nebo DOC soubory najdeš v Office atd.. Pro jiné typy musí být k dispozici aplikace, která je umí otevřít. Pak je lze procházet pomocí této aplikace - např. tedy PDF soubory.

Ostatní soubory, tedy ty které nelze např. zobrazit, jsou uloženy v dočasné a pro uživatele neviditelné složce např. C:\Users\<Username>\AppData\Local\Temp\... Tyto soubory nelze normálně prohlížet ani zobrazit.

Pokud máš Nokii resp. Lumia model, můžeš zkusit aplikaci Lumia Storage Check. Nicméně jelikož jsou tyto soubory uloženy v temprary tj. dočasné lokaci, měly by být smazány během čištění zařízení tj. např. pomocí aplikace Inteligentní úložiště nebo taky zkusit občas Smazat Dočasné Soubory v nastavení Internet Exploreru apod.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 80 hostů