Downgrade WP 8.1

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
jumperm
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 21, 2013 8:14
Zařízení: HTC 8s

Downgrade WP 8.1

Příspěvek od jumperm »

Ahoj,

mohl by jste mi někdo poradit, mám HTC 8S a nechtěl jsem čekat než vydají aktualizace, tak jsem si nainstaloval PD a a zaktualizoval WP na 8.1. Když jsem si pak doinstalovával aplikace tak mi některé přestali fungovat a nešli přeinstalovat nějak blbla velikost volnýho místa, chvíli tam bylo 500 mega po naistalování aplikace která měla 1mega to najednou kleslo na 200. Tak jsem si říkal že se zase vrátím zpátky na WP 8 a to byla chyba. Našel jsem si postup přes SD kartu. Nahrál jsem na ní soubor podle návodu vložil do mobilu, zmáčkl Volume down + camera + power, mobil zavybroval objevili se zelený písmenka a najednou tma. Od té doby nemůžu mobil zapnout na nic nereaguje jediný co udělá že zavybruje ale ani se nic nerozsvítí. Když ho připojim k PC, tak se chová jako disk, jsou tam vidět soubory systému. Nevíte co s tím? Nebo můžu mobil zahodit?

Moc dík
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Downgrade WP 8.1

Příspěvek od tslany »

Servis, a nebo vyměnit desku. U S ta chyba s místem je problém, je potřeba začít se zresetovaným telefonem, po každé aktualizaci resetovat až se nakonec dojde k nějaké, která k aktualizacím používá SD kartu. Pak už to bude bez problému. V mém okolí takto jedna 8S funguje bezproblémů.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů