Stránka 1 z 1

Nefunkčne aplikacie na sd karte

Napsal: pon bře 02, 2015 18:35
od marek45
Ahojte, som čerstvým majitelom wp telefonu Lumia 535 a už druhy krát mi spravil to, že aplikacie nainštalovane na sd karte mi zrazu nejdu spustit. Ich ikonky su sivé. Po odpojeni karty sa grafika ikoniek objavy no samozrejme spustit nejdu. Po znovuvložení zase zošediveju. Nepomohol ani restart .Vôbec si s tým neviem dať rady :( Fotografie a hudbu uloženu na karte mi zobrazuje v poriadku.
Dakujem za akukolvek radu a pomoc.

Re: Nefunkčne aplikacie na sd karte

Napsal: pon bře 02, 2015 19:16
od vime
Predpokladam chybu karty. Pokud je starší mozna bude zralá na vymenu

Nefunkčne aplikacie na sd karte

Napsal: pon bře 02, 2015 20:47
od Petulinek
Nemusí být vadná, prostě si s telefonem třeba jen nerozumí, ne všechny karty pracují OK

Nefunkčne aplikacie na sd karte

Napsal: pon bře 02, 2015 21:54
od olda
Začal bych formatováním přímo v telefonu ,samozřejmě fotky a ostatní zálohovat a aplikace pote zkusit nainstalovat. Pokud nepomůže tal jinou kartu. Ahoj Olda

Nefunkčne aplikacie na sd karte

Napsal: ned bře 08, 2015 10:39
od vladap
Mám také 535 DS a totožný problém. Karta je Samsung Evo 32 GB, 2 měsíce stará. Přes měsíc na ní aplikace fungovaly v pořádku, ale pak při nějaké aktualizaci byl vyžadován restart (restartů předtím bylo už víc) a od té doby se chová stejně jako markovi35. Přitom ale upozorňuji, že telefon na ní normálně čte i zapisuje fotky, nebo mapy, bez sebemenších problémů, takže zas tak špatné to být nemůže!
Zkoušel jsem kartu naformátovat v telefonu a to nepomohlo. Pak jsem ji zkoušel naformátovat na PC (z fat32 na exfat) a taky nic. Pomohlo jedině, když jsem instalovat přes WPRT novější aktualizaci OS, kdy se vše přemaže. Pak na ní fungovaly aplikace zas do nějaké aktualizace v obchodu a restartu (aspoň tak to na mě působilo). Bohužel nemám tolik času, abych opakovaně telefon přeinstalovával a zjišťoval, co to způsobí přesně. Ale třeba se toho někdo chytne a odhalí to.

Pokud by to přeci jen bylo kartou, tak jaký model je 100%?