Nefunkčne aplikacie na sd karte

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
marek45
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 02, 2015 18:29
Zařízení: Microsoft Lumia 535 Dual Sim

Nefunkčne aplikacie na sd karte

Příspěvek od marek45 »

Ahojte, som čerstvým majitelom wp telefonu Lumia 535 a už druhy krát mi spravil to, že aplikacie nainštalovane na sd karte mi zrazu nejdu spustit. Ich ikonky su sivé. Po odpojeni karty sa grafika ikoniek objavy no samozrejme spustit nejdu. Po znovuvložení zase zošediveju. Nepomohol ani restart .Vôbec si s tým neviem dať rady :( Fotografie a hudbu uloženu na karte mi zobrazuje v poriadku.
Dakujem za akukolvek radu a pomoc.
vime
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: úte dub 15, 2014 12:00
Zařízení: Lumia 520

Re: Nefunkčne aplikacie na sd karte

Příspěvek od vime »

Predpokladam chybu karty. Pokud je starší mozna bude zralá na vymenu
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nefunkčne aplikacie na sd karte

Příspěvek od Petulinek »

Nemusí být vadná, prostě si s telefonem třeba jen nerozumí, ne všechny karty pracují OK
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Nefunkčne aplikacie na sd karte

Příspěvek od olda »

Začal bych formatováním přímo v telefonu ,samozřejmě fotky a ostatní zálohovat a aplikace pote zkusit nainstalovat. Pokud nepomůže tal jinou kartu. Ahoj Olda
vladap
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon led 12, 2015 22:42
Zařízení: Lumia 535 DS

Nefunkčne aplikacie na sd karte

Příspěvek od vladap »

Mám také 535 DS a totožný problém. Karta je Samsung Evo 32 GB, 2 měsíce stará. Přes měsíc na ní aplikace fungovaly v pořádku, ale pak při nějaké aktualizaci byl vyžadován restart (restartů předtím bylo už víc) a od té doby se chová stejně jako markovi35. Přitom ale upozorňuji, že telefon na ní normálně čte i zapisuje fotky, nebo mapy, bez sebemenších problémů, takže zas tak špatné to být nemůže!
Zkoušel jsem kartu naformátovat v telefonu a to nepomohlo. Pak jsem ji zkoušel naformátovat na PC (z fat32 na exfat) a taky nic. Pomohlo jedině, když jsem instalovat přes WPRT novější aktualizaci OS, kdy se vše přemaže. Pak na ní fungovaly aplikace zas do nějaké aktualizace v obchodu a restartu (aspoň tak to na mě působilo). Bohužel nemám tolik času, abych opakovaně telefon přeinstalovával a zjišťoval, co to způsobí přesně. Ale třeba se toho někdo chytne a odhalí to.

Pokud by to přeci jen bylo kartou, tak jaký model je 100%?
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 37 hostů