WP 8.1 Update - App Corner nejde vypnout

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

WP 8.1 Update - App Corner nejde vypnout

Příspěvek od shicola »

Tak jsem si včera nainstaloval WP 8.1 Update for developers a chtěl jsem si vyzkoušet Koutek Aplikací, nasázel jsem tam zhruba 20 aplikací a pak telefon dlouho, dlouho něco dělal (běžel progres). Po 5 minutách jsem to nevydržel a tlf jsem vypnul. Po zapnutí naběhl koutek aplikací a ted mi nejde vypnout. Psali tam, že mam dat jakoby vypnout a na té vypínací obrazovce doprava. Ale já tam tu volbu nemám, můžu pouze vypnout.

Nedal jsem so do Koutku aplikací ani telefonní aplikaci, takže si ani nezavolám :)

Nemá někdo nejaký nápad co s tím ? :)

Jak se dělá na Nokii (930) HR ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

WP 8.1 Update - App Corner nejde vypnout

Příspěvek od htcjirka »

Kdyz ti jde telefon zapnout tak z menu telefonu.Nastaveni/o systemu/obnovit tovarni nastaveni telefonu.
borixeus
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:55
Zařízení: Dell Venue Pro, Xperia X10, Lumia 820

WP 8.1 Update - App Corner nejde vypnout

Příspěvek od borixeus »

I jestli má zaplý přístup k nastavení, tak v koutku jde nastavit jen pár položek.
Shicolo, když po restartu zkusíš vypnout telefon, stále nabízí jen vypnutí tažením dolů?
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

WP 8.1 Update - App Corner nejde vypnout

Příspěvek od shicola »

nastaveni mam prazdne, do app corneru jsem ho nedal - to je myslim jeho (app koutku) hlavni smysl, aby nebyly dostupne aplikace, které mají osobní nebo systemovy charakter .... no nevadi, uz jsem udelal HR a ted se obnovuji data.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

WP 8.1 Update - App Corner nejde vypnout

Příspěvek od Jakub Karásek »

Já jsem se prvně také zděsil, že to nejde vypnout, ale nakonec se mi to podařilo přesně tak, jak shicola píše: Dělat, že vypínám telefon a tu roletku posunout doprava. Zase mám problém, že mi nejde aktivovat Cortana. Změnil jsem jazyk i region, provedl potřebný počet restartů plus nějaké navíc a stále mám na L1020 Bing Vision, přestože na L520 po stejných krocích Cortana je :-/
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 hostů