Windows Phone Preview for Developers

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od MKLumia1020 »

Aha takže pro blbé - pro mě. Teď mám WP8 nainstaluji DP. Poté stáhnu WP8,1 az vyjde Cyan nainstaluji, smaznu DP aplikaci a až na podzim vyjde GDR1 tak se mi to přepne na běžnou verzi pro uživatele ano? Sakra to čekání je hrozný já to snad fakt udělám..... Ale co když si teď stáhnu i GDR1 to se mi to pak přepne jakoby az s GDR2 ne? A tu mi to bude nabízet zase dřív.... :D
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od veigy »

Momentální DP verze GDR1 bude mít určitě menší číslo než produkční. Čili až vyjde oficiální GDR1, tak se ti povýší verze systému na ni, samozřejmě za předpokladu, že deaktivuješ program DP, protože jinak už by také tou dobou mohla být nová verze DP a byl bys zase napřed ;-) A pokud teď začneš aktualizovat na DP, tak se ti asi nepoštěstí, že nainstaluješ jenom WP 8.1 bez GDR1, ale nevím to jistě.
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Radeczek »

Ty bys furt něco přepínal :D V té aplikaci je políčko, kterým se zapojíš do Preview for Developers a stejně tak to tím samým tlačítkem zrušíš.
MatesL1520
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon črc 21, 2014 8:55
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od MatesL1520 »

Po včerejší aktualizaci jsem se až dnes pokusil připojit k pc abych si přetahl nějaká data, ale telefon se není schopen připojit a neustále hlásí, že je připojen na jakési USB nabíječce
Zkoušel jsem projít nastaveni USB ale bez výsledku má někdo stejnej problém???
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od veigy »

Jestli už máš Cyan, tak se koukni jestli sis nějak nehrál s nastavením USB a nezaškrtl tam pouze nabíjení.
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Freeloader »

Petulinek píše:Proboha, na co přepínač mobilních dat? Buď jsem na WiFi nebo na datech, jinak je noc a spím a mám flight mode. Vypínat data na smartfounu je podobně úchylné, jako vylejvat benzín z auta, když s ním zrovna nejezdím...
takze vypinat data aby si setril data,baterku a ze nechces byt nonstop online na messengeri je uchylne? pekna logika
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Re: Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Petulinek »

Od toho mám smartfoun abych byl online. Takže ano, přijde mi to divné, na noc dám flight mode a přes den potřebuji být online a dostávat maily atd. A v messengeru se snad dá nastavit offline. A data ani baterku neřeším :-)
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Radeczek »

Petulinek píše:Proboha, na co přepínač mobilních dat?
To je hezké, jakmile ve WP něco není, tak to prostě není potřeba a kdo to chce, tak je podivín zamrzlej ve 20. století. :lol:

Pokud mi telefon bere mobilní data, i když jsem připojen na WIFI, rád bych měl možnost rychlého vypnutí/zapnutí mobilních dat, stejně jako mám možnost vypínat/zapínat WIFI, abych šetřil FUP limit.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Petulinek »

Já neříkám, že to někdo nemůže potřebovat, jen mi to prostě přijde divné a nechápu důvod této potřeby... A stejně tak mi přijde divné vypínat zapínat WiFi, tu nechávám zapnutou stále, protože se na WiFi, obrazně řečeno, připojí telefon na každém rohu a úspora v řádu minut za dva dny, co vydrží baterka, mi přijde tak marginální, že to stejně, jako data, absolutně neřeším. Kdybych chtěl něco, co mi vydrží dlouho a nebude žrát data, pořídím starou tlačítkovou plečku a nekupuju si smartfoun. Vypínání dat přece absolutně degraduje jeho přednosti, tj být na dosah, online... Ale samozřejmě, každému co jeho jest.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od steelspace »

FUP ti neukrojí pár push notifikací na pozadí, ale koukání na video. Rada - nekoukej na video.
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Radeczek »

Ale já se nechci odstřihnout od dat, chápeš? Párkrát se mi stalo, že mi telefon sežral mobilní data při větším stahování, i když jsem byl na WIFI! Stejně tak to mám v práci. Máme debilní "oplechovanou" budovu, se špatným příjmem mobilního internetu. Proto jsem v práci připojen na WIFI, ale telefon neustále vyhledává mobilní data, což se negativně projevuje na výdrži. Takže data doma a v práci vypínám. Bohužel musím do nastavení, proto bych rychlou volbu uvítal. A takových situací lidé řeší desítky.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Tade »

Přesně tak, absence rychlého přepínače dat je nešťastná. Můžou být spousty důvodů a každý, kdo to postrádá nějaký má. Někomu vadí spotřeba baterie, jiný má nízký FUP, další tím zase řeší to, že nechce být viděn online (a nechce se mu vypínat několik klientů) a tak by se dalo určitě pokračovat. To, že má někdo smartphone neznamená, že musí být stále online. Od toho je to smartphone, aby se dal nastavit dle potřeb uživatele, i když předpoklad být co nejvíc online tam bezesporu je. Já třeba málo využívám zámek obrazovky a vůbec v rychlém nastavení bluetooth, fotoaparát, jas, polohu, sdílení netu, VPN, zobrazit mou obrazovku. Nedovolil bych si ale tvrdit, že ta nastavení tam nejsou potřeba a je standardem mít třeba neustále zapnuté bluetooth, protože je to smartphone ;)

Přepínač dat je prostě chyba a dost uživatelů se kvůli tomu ozývá.
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Radeczek »

steelspace píše:FUP ti neukrojí pár push notifikací na pozadí, ale koukání na video. Rada - nekoukej na video.
Co ti je do toho, co na telefonu připojeném na WIFI dělám?
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od MKLumia1020 »

Aha díky no zní to slibně, ale ještě registrovat účet a td.... já na to asi prdím počkám - vím že v moment kdy bych si to aktivoval se CYAN objeví a budu nasranej dvojnásob :D
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Radeczek »

Proč nasranej? Vždyť to nic nestojí a o nic nepřijdeš. Účet přihlašuješ k už existujícímu MS účtu.
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od zlieva »

MKLumia1020 píše:Aha díky no zní to slibně, ale ještě registrovat účet a td.... já na to asi prdím počkám - vím že v moment kdy bych si to aktivoval se CYAN objeví a budu nasranej dvojnásob :D
Tak ty síce budeš nasratý, ale pomôžeš iným ktor sa tiež nevedia CYANu nevedia dočkať....[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od htcjirka »

S DP8.1 lze aktualizovat na Cyan bez downgrade, takze nevidim duvod ho nepouzivat/nenaistalovat.
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od PetrCBR »

pokud vim, tak jeste nelze.
l.i.b.o.r
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv kvě 15, 2014 9:55
Zařízení: Nokia Lumia 930 black

Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od l.i.b.o.r »

Radeczek píše:
Petulinek píše:Proboha, na co přepínač mobilních dat?
To je hezké, jakmile ve WP něco není, tak to prostě není potřeba a kdo to chce, tak je podivín zamrzlej ve 20. století. :lol:

Pokud mi telefon bere mobilní data, i když jsem připojen na WIFI, rád bych měl možnost rychlého vypnutí/zapnutí mobilních dat, stejně jako mám možnost vypínat/zapínat WIFI, abych šetřil FUP limit.

Asi jsem taky divnej, protože data taky vypínám. Já používat tohle http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 97bff25a2c a připl jsem si dlaždici síť na hlavní obrazovku a do nastavení ani nemusím, stačí dva kliky a je vypnuta nebo zapnuta. Stejně rychle jako Wifi přes not. lištu.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows Phone Preview for Developers

Příspěvek od Wertigo »

PetrCBR píše:pokud vim, tak jeste nelze.
Víš tedy špatně.... viz. Joe twitter
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 29 hostů