Nokia Lumia Cyan update

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Sandra »

To notifikační centrum mi naopak vyhovuje, protože používám složky (např. "Internet" a v ní mám Facebook, Messenger, WhatsApp, Skype, Tapatalk atd) a v těch složkách se notifikace nezobrazují, takže bych bez spuštění programu vůbec nevěděla, jestli je něco nového. Ale dokonalé to není, protože přijde mi třeba 5 zpráv na WhatsApp, já je z not. centra otevřu, přečtu a v not. centru zůstanou čtyři nepřečtené.
Uživatelský avatar
eugenzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 25, 2013 14:12
Zařízení: Huawei Nova (dříve Lumia 925)

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od eugenzo »

To mi hlava nebere, obrovská firma, kupa peněz, programátory může mít všechny na které si ukáže a stejně produkují takové nedotaženosti. A ještě to poměrně dost dlouho trvá.
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od bigjohn »

Takže som prešiel na mojej 1020 z 8.1 DP na 8.0, dal len základné veci a budem čakať a čakať a čakať..... 8-)
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Bender1 »

Eugenzo: Myslím si, že právě, jak je to velký kolos, tak se špatně řídí a je tam zbytečná byrokracie :) Musíme se holt smířit s tím, co je a čekat dál nebo příště si kupovat produkty od Apple, u kterých se nemusí čekat na update pro každý region...
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Sinpa »

Sandra píše:Ale dokonalé to není, protože přijde mi třeba 5 zpráv na WhatsApp, já je z not. centra otevřu, přečtu a v not. centru zůstanou čtyři nepřečtené.
Přesně! Synchronizace dlaždic a centra je hrozná, zvlášť u Whatsapp.
Uživatelský avatar
eugenzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 25, 2013 14:12
Zařízení: Huawei Nova (dříve Lumia 925)

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od eugenzo »

Bender1: jj na tom kolosu něco je, pozůstatek z let minulých, ale údajně na tomto MS s novým CEO pracují, aby to změnili. Já rozhodně čekat budu, přes všechny řeči lidi proti Micro$oftu - jak to píšou i s tím dolarem v názvu - mi je tato firma nejbližší. Obdivuju Apple a jeho výrobky, jejich kvalitu a to jak je dokáže prodávat, ale ty ceny, které za to tady u nás chtějí, jsou prostě přemrštěné. Android/Google je pravý opak, levné přístroje, obrovská volnost, ale na úkor kvality.
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Bender1 »

Eugenzo: Také jsem slyšel, snad se tam udělá pořádek tím, jak se propustí nadbyteční zaměstnanci a restruktualizuje se to. Akcie stoupají nahoru, což je dobré znamení... Já také budu muset čekat, nic jiného mě nezbývá :D Občas mám pocit, že je čas už přejít na jinou platformu a vyhledávat "nová dobrodružství" ale jen přeci, člověk je zvyklý na Microsoft skoro od narození tak se to těžko opouští.

Ale ještě před 2 týdny psali z @Nokia_CZ na Twitteru, že už by to mohlo být, asi nějaký menší problém...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od mberdych »

Kdyz se propousti, tak akcie stoupaji vzdy, moc bych na to nespolehal :-)
Uživatelský avatar
eugenzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 25, 2013 14:12
Zařízení: Huawei Nova (dříve Lumia 925)

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od eugenzo »

Bender1: tak tak, od počátku, co jsem se setkal s PC jsem vždy používal Windows (Win3.11, 95, XP, 7, 8) a ten systém mi prostě vyhovuje. Měl jsem období, kdy jsem si nainstaloval a snažil se používat Linuxové distribuce, ale nikdy to nevydrželo dlouho, prostě to nebylo ono a vždy jsem se vrátil k Windows. Stejně tak MacOS, prostě mi to prostředí v pojetí Apple nesedí.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

No oni tam snad chrápou nebo co - od doby kdy se objevilo pár lidiček s 1520 stále nic, žádná změna a žádné další zařízení nic nedostává - vždyť to už je 3 týden co MS oznámil že to vypouští - to fakt vypadá, že to plácli jen tak aby uklidnily lidi a přitom dál vesele nožky na stole kafíčka a vykecávaj se sekretářkama místo toho aby tam někdo hnul prdelí a něco dělal - sorry ale fakt mi z toho už..... :D Ani na WPCentral nic.....
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

Já nejsem nakakanej - já už sem pokakanej a plácám si to na hlavu abych jí uchladil :D Jako alespoň kdyby se objevil nějaký reálný plán - dnes model ten a ten za 3 dny ten a ten..... ale nic, nikdo nic neví, nic se neděje na FB mi nikdo neodpověděl - já jim asi napíšu mail ale se obávám že to odmáznou jako spam za ty výrazy co tam použiju :D
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

Tak jsem jim napsal - odpověď byla rychlá a ,,univerzální,, horkou bramboru hodíme na jiné políčko:

Prosim, abyste se informoval primo u vyrobce telefonu. Reseni techto otazek bohuzel nespada do kompetenci naseho oddeleni, i kdyz bychom Vam dotaz zodpovedeli.


A výrobce telefonu mi zdělil ať se obrátím na vydavatele OS :-D
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od icepoint »

Sandra píše:To notifikační centrum mi naopak vyhovuje, protože používám složky (např. "Internet" a v ní mám Facebook, Messenger, WhatsApp, Skype, Tapatalk atd) a v těch složkách se notifikace nezobrazují, takže bych bez spuštění programu vůbec nevěděla, jestli je něco nového. Ale dokonalé to není, protože přijde mi třeba 5 zpráv na WhatsApp, já je z not. centra otevřu, přečtu a v not. centru zůstanou čtyři nepřečtené.
Sorry za upřímnost, ale dát si komunikační programy do složky místo využít např.malé live tile je u WP zhovadilost.
Uživatelský avatar
vykouk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 22, 2013 17:54
Zařízení: Lumia 1520

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od vykouk »

Je mi jasné ze budu za blbce,ale nevíte kam se podelo presmerovani hovoru po aktualizaci na Cyan u L1520? Tam kde bylo proste neni. Diky moc
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Sandra »

icepoint píše:
Sandra píše:To notifikační centrum mi naopak vyhovuje, protože používám složky (např. "Internet" a v ní mám Facebook, Messenger, WhatsApp, Skype, Tapatalk atd) a v těch složkách se notifikace nezobrazují, takže bych bez spuštění programu vůbec nevěděla, jestli je něco nového. Ale dokonalé to není, protože přijde mi třeba 5 zpráv na WhatsApp, já je z not. centra otevřu, přečtu a v not. centru zůstanou čtyři nepřečtené.
Sorry za upřímnost, ale dát si komunikační programy do složky místo využít např.malé live tile je u WP zhovadilost.
Takze podle tebe mi misto jedne dlazdice ma zabirat misto pro osm jen proto, ze system je nedodelany?
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

A co je na něm nedodělaného......? jde snad o to, že když je budeš mít na ploše tak ti ukáží přímo notifikace - když je zahrabeš někam do složky uvidíš velké........ tak nějak.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od Sandra »

Co je na nem nedodelaneho? To se ptas vazne? Vzdyt to pisu o radek vyse...
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od MKLumia1020 »

No když budeš mít normálně aplikace na ploše bez složky tak u každé appky uvidíš její vlastní notifikace - to ti ve složce nefunguje - a v notifikačním centru je to jak si psala na prd pokud vše neodklikáš.
--------------------
Jak psal icepoint je blbost dávat komunikační programi do složky a celkově notifikační centrum ve WP je jen takové papírové lákadlo pro lidi z Androidu - kdo používá WP je zvyklý na živé dlaždice což dává více možností a rychlejší přehled o všem.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od CageJ »

Takze konecne 1320 ma update.
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Re: Nokia Lumia Cyan update

Příspěvek od TomSoft »

vykouk píše:Je mi jasné ze budu za blbce,ale nevíte kam se podelo presmerovani hovoru po aktualizaci na Cyan u L1520? Tam kde bylo proste neni. Diky moc
V nastavení je položka Síť+ a zde je Nastavení hovoru, kde jsou volby i na přesměrování.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 14 hostů