kalendar, sviatky

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

kalendar, sviatky

Příspěvek od relouth »

po tom ako som si deaktivoval fb ucet mi stale ostavaju sviatky ludi v kalendari.

mam aktivny birthday calendar hotmail

porblem je ten,ze tie sviatky niektorych ludi nechcem zobrazovat v kalendari..inich ludi tam zas chcem mat..

nikde sa to ale neda editovat ani vo telefone ani na webe

dokonca aj kde vymazem daneho cloveka z Ludi..tak aj po synchronizacii tam ten sviatok je :evil:

mali ste tento problem a ako ste ho riesili ?
/
vyriesene zmazanim a opatovnim vytvorenim kalendara

novy sa uz vytvoril bez fb narodenin
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

kalendar, sviatky

Příspěvek od relouth »

zvlastne sa chova tento kalendar.Dnes som si prodal ku kamosovi jeho narodeniny.Synchronizoval ms ucet..NO..na webe sa mi tie narodeniny ukazuju,ale v kalendari v mobile nie :) Ostatne nerodeniny sa mi vnom ukazuju...vrr
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

kalendar, sviatky

Příspěvek od flemo »

Ozivim tuto temu po case. Az dnes, po dlhom uzivani WP, som si vsimol, ako zvlastne funguje birthday calendar. Pridam si ku kontaktu narodeniny. Mam nastavene zobrazovanie birthday calendar v kalendari, mam nastavenu okamzitu synchronizaciu kontaktov. Napriek tomu sa mi narodeniny v ziadnom kalendari (L920, 2xWin8 PC) nezobrazia. Az do momentu, ked sa prihlasim na outlook.com a vyberiem si zobrazenie kalendara. Tam sa uz narodeniny objavia a potom su uz viditelne vsade. Presne rovnake to je aj pri zruseni narodenin. Akoby sa obsah birthday calendara aktualizoval len pri zobrazeni kalendara cez outlook.com. Vie niekto zariadit, aby to prebiehalo automaticky?
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů