Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Matt54
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 21, 2012 19:11
Zařízení: Nokia Lumia 920

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Matt54 »

Ahoj, dnes jsem nainstaloval na svou Lumii 920 WP8.1 a mám problém s kalendářem. Když jsem měl WP 8, tak jsem měl kalendář synchronizovaný s facebookem, ale neobjevovaly se mi žádné upozornění na blížící se události. Dnes se ale začaly objevovat a mě to celkem vadí, nedají se nějka ty upozornění z kalendáře vypnout ?
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

WP 8.1 Kalendář

Příspěvek od Petulinek »

V nastavení kalendáře
Matt54
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 21, 2012 19:11
Zařízení: Nokia Lumia 920

WP 8.1 Kalendář

Příspěvek od Matt54 »

Když si dám v kalendáři nastavení, tak tam je jenom to co se mi v kalendáři zobrazí, ale nastavení upozornění nikde.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

WP 8.1 Kalendář

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tohle by mě také zajímalo. Prolezl jsem systém skrz naskrz, ale notifikace kalendáře na nadcházející události z Facebooku (a jejich deaktivaci) jsem nikde nenašel. Teď o půlnoci mi např. vyběhlo několik upozornění na dnešní narozeniny přátel.
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Daniel Stiegler »

Jiří Hrma: A co to zkusit přes aplikace Facebook? Ta tam má rozsáhle nastavovací možnosti a vzhledem k tomu jak je "zapracovaná" do OS...
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Petulinek »

Dopr*ele to je zase fíčura, o půlnoci troubí narozky z FB a není cesty, kde to vypnout...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Jiří Hrma »

Daniel: To už jsem zkoušel včera, ale nic takového tam není.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Možná bude až v nové verzi FB aplikace.

Případně nelze to vypnout na online kalendáři ? Přes outlook.com ?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Jiří Hrma »

Outlook kalendář nepoužívám, ale také tajně doufám, že Microsoft brzy vydá novou verzi Facebook aplikace a tam už to snad půjde.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Tak na onlinu jde jen zakázat upozornění celkově, ale nejde tam vypnout zvukové upozornění, docela se divím, že nelze nastavit v action centru.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Jiří Hrma »

Právě, Action Center bylo první, kde jsem to hledal, ale zatím marně. Chce to čas :)
mokashi

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od mokashi »

Ten kalendar je vubec nejaky divny,mam tam narozeniny z kalendare narozenin a zaroven z facebooku a protoze se ty z facebooku synchronizujou s tim kalendarem narozenin,tak je tam mam potom dvakrat.Takze jsem ty narozeniny na FB vypnul a hotovo,ale zas jsem zjistil,ze nektere narozeniny tam pak nejsou,ale jak je tam dostat,na to jsem neprisel.Proste nekde je v tom nejaky gulas. :-D
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Tade »

Doufal jsem, že bude konečně funkční live tile ... Pro mě jeden z největších failů u kalendáře. Změna vzhledu se mi líbí ... týdenní přehledy atd. Agendy je škoda, ale to bych přežil. Doufal jsem, že konečně nebudu mít zdvojené narozeniny ... bohužel ... FB se tam zase tluče s outlookem a skypem. Největší pecka ... mám kontakt v lidech ... 3x propojen (Outlook, Facebook, Skype). V lidech u kontaktu narozeniny vidět nejsou! Zato v kalendáři mám v den těch narozenin 3x upozornění od Outlook a abych to nepřehlédl, tak ještě jednou od Facebooku. Bravo! :-D Předpokládám, že když je teď kalendář samostatný, bude se s tím něco dělat (livetile) ... Převrat by byl, kdyby MS naučil WP rozpoznat jeden kontakt a přiřadit k němu jedno datum, pokud by se shodovalo.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od icepoint »

Mám ten samý prolém s kalendářem v outlooku. Je tu někdo kdo tuší, jak se dostal ten zpropadený facebook do outlooku a jak jej z něj nadobro a navždy odebrat. Odebral jsem účet facebook z telefonu, dal pryč i aplikaci, ale např. ve webovém outlooku nevím kde to debrat, stále se mi zdvojují narozeniny z MS účtu (plus třeba skype) a hlavně z facebooku. Kde se dá ten faebook kalendář nebo co to je odebrat. Nechci vůbec žádné upozornění z facebooku o narozeninách lidí z facebook kontaktů. Díky.

edit: v připojených účtech na outlooku mám jen skype a twitter. Přesto v kalendáři mám narozeniny z facebooku. Nechápu jak je to možné.
mokashi

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od mokashi »

tohle resim tak,ze na outlooku vymazu kalendar narozenin a vytvorim novy,vsechno pak zmizne a pokud se to nema s cim synchronizovat,uz se to neobjevi.
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Kalendář ve WP8.1 a nastavení notifikací

Příspěvek od Martina46 »

Mam nastavene vlatne zvonenie na upozornenie na udalost v kalendari, zvoni mi vsak vzdy len nejakych 5 sekund, da sa nejako nastavit, aby zvonilo dlhsie, ci pokial to sama nevypnem? zobrazena udalost na displeji samozrejme je, len to zvonenie potrebujem casto pocut dlhsie. mam 8.1, bolo to tak vsak aj na 8.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 79 hostů