Stránka 1 z 2

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: sob pro 28, 2013 13:23
od pichal
Ahoj vsem,
Mam v telefonu zapnutou zalohu fotek do skydrive, ale kdyz sd prihlasin z PC na,skydrive, tak zadnou slozku s fotkama z mobilu nevidim. V telefonu ve fotkach mam vsak album skydrive a v nem vsechny fotky zazalohovane. Nevite, kde najit tu slozku na webu??
Diky Lumia 920

Zaloha fotek na skydrive

Napsal: sob pro 28, 2013 13:29
od mato289
nechápem tomu..ja keď otvorím môj skydrive, mám tam 3 zložky : Dokumenty, Obrázky, Verejné..keď kliknem na Obrázky zobrazí sa mi tam ešte jedna zložka a to: Odovzdané z mobilného telefónu a tam mám všetky fotky, ktoré som si zálohoval..

Zaloha fotek na skydrive

Napsal: sob pro 28, 2013 16:40
od Kormoran
Skydrive zde samostatné vlákno nemá, nebo jsem jej nenašel tak si to dovolím dát sem, MS má vánoční akci, která má platnost do konce ledna 2014 a jako vánoční dárek, naděluje ač až po štědrém dnu, k stávajícím 7GB dalších 20GB navíc viz. tato bleskovka: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/micr ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; tato kapacit bude ale dostupná pouze jeden rok.

Zaloha fotek na skydrive

Napsal: sob pro 28, 2013 16:45
od mimonaut
No čert ví, jak to bude v ČR, pokud vím, nikdo u nás zatím tenhle voucher nedostal. Nicméně pokud to tak bude, bude to jen dobře. Platím si 20GB nad standard 25GB, takže bych jeden rok ušetřil 190,- :-)

Zaloha fotek na skydrive

Napsal: sob pro 28, 2013 16:47
od Kormoran
No já včera když jsem koupil 25ku do učtu koukal mail žádný, kapacita stále jen 7GB a nějaká volba "bezplatné rozšíření" na kterou bych kliknul a k stávajícím 7 si přidal dalších 20GB tam není, ještě to projdu a případně napíši na tech. podporu MS WP.

EDIT:
Ještě jsem si v nastavení učtu/oznámení/marketing/Spravovat marketingové předvolby/, odškrtnul " Neposílejte mi propagační e-maily od Microsoftu" tak třeba něco přijde no. 8-)

Zaloha fotek na skydrive

Napsal: sob pro 28, 2013 16:57
od mceza
Já mám místa dost. 25 GB jako základ a k tomu 20 GB jako předplatitel Office 365. Ale přítelkyni těch 7 GB už moc nestačí. V ČR opravdu neznám nikoho, kdo by mail dostal. Snad to tedy k nám přijde. Někdo s US/GB účtem, co ho má?

Zaloha fotek na skydrive

Napsal: sob pro 28, 2013 17:10
od Kormoran
25GB jeden čas to dávali ale pak jsem zase četl jak to padlo tak to snížili...takže ti je nechali ano?
Zkusím se odhlásit a znovu přihlásit, třeba je to trkne a jako nevému majiteli telefonu mail pošlou, stejně se mi v Hotmail učtu přestaly nevím proč zobrazovat naimportované kontakty z google učtu, musím být mimo hotmailu, ještě přihlášený k němu, přitom na webu je v profilu mám....co s tím zase provádějí by mě zajímalo.

Zaloha fotek na skydrive

Napsal: sob pro 28, 2013 17:11
od htcjirka
Kdepak,to bylo nastalo,nic se nesbiralo.Tez mam 25GB v zakladu.

Zaloha fotek na skydrive

Napsal: sob pro 28, 2013 17:15
od matoman
25 giga mal live mash, ci ako sa to volalo, potom to zlucili s skydrivom a kto to mal aktivovane skorej, ostalo mu 25 giga. Ostatni novy maji v zaklade uz iba 7 giga...

... kazdopadne v tom navyseni, by ma zaujimalo co sa stane po roku... zmazat asi len tak nahodnych 20 giga asi nemozu, ci?

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: sob pro 28, 2013 17:19
od mceza
Samozřejmě, že ne. Upozorní, že vyprší kapacita předem a že si máš stáhnout svoje data (pokud ji převyšuješ) nebo prodloužit větší úložiště.
Pokud nezaplatíš, tak ti v případě překročení nového limitu vypnou automatickou synchronizaci a upload a budou tě nějakou dobu upozorňovat na to, že si máš hned stáhnout tvoje soubory. Po uplynutí stanovené lhůty (teď z hlavy nevím, jaká přesně je) dojde ke zmenšení a smazání některých souborů.

Samozřejmě, že hned nic nemažou.

Kormoran: Pochybuji, že by odhlášení a přihlášení pomohlo.................... :roll: :roll: :roll:

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: sob pro 28, 2013 17:24
od Kormoran
Mceza
No nepomohlo jasně a s těmi kontakty taky ne, to mě štve víc než SD..z těch 7GB mám obsazeny ani ne 2, ten mail asi dorazí později čr pro ně není tak důležitá ač jsou tady tedy ve východní evropě WP dost rozšířené.

Matoman
V tom článku na MM citují mail kterým MS odpověděl :wink: :

„Po zrušení předplatného je úložiště dostupné až do data každoročního obnovení plánu. Po tomto datu platnost předplatného vyprší. Pokud máte při vypršení platnosti předplatného překročené zbývající místo v úložišti, budete si moci prohlížet, sdílet a stahovat soubory, které jste si dali na SkyDrive, ale nebudete moci nahrávat soubory, dokud si nekoupíte další úložiště nebo neuvolníte místo.

Kapacita zůstane ale soubory bude možno jen prohlížet, nahrávat další ne, pokud si nepřikoupíš místo nebo staré nesmažeš...jestli to dobře chápu tak kyž z těch 20GB něco smažu, budu si moci zase další soubory nahrát, takže mi vlastně zůstanou.

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: sob pro 28, 2013 17:35
od CageJ
nic sa mazat nebude po skonceni toho 20GB promo.... ked budes mat 27GB zaplnene nic tam nedas a mozes normalne stahovat a prezerat..

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: sob pro 28, 2013 17:53
od Kormoran
Někdy koncem léta proběhla internetem zpráva, http://smartmania.cz/bleskovky/microsof ... drive-5379" onclick="window.open(this.href);return false; že MS bude SkyDrive přejmenovávat, ale od té doby ticho po pěšině....se nějak dohodli?

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: ned pro 29, 2013 20:18
od Tade
Kamarád, který tehdy dostal k 7GB ještě 25 dalších na nějakou omezenou dobu, mně řekl, že se po tom, co postupně mažete soubory, už nedají znovu nahrát. Takže se dají jen prohlížet a pokud všechno místo (v tomto případě nad 7 GB) uvolníte, už ho nemůžete opět použít.

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: ned pro 29, 2013 20:22
od Kormoran
Nj co se dá dělat, každopádně myslím i těch 7GB naprosté většině lidí bohatě stačí, pokud ne jsou i další uložiště,dropbox,mega,google disk apod.

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: pon pro 30, 2013 10:57
od CageJ
natom nic nemeni, ze MS by mal diskovy priestor zvysit

Re: Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: pát led 03, 2014 12:25
od pichal
No, ja tam bohuzen tu slozku v obrazkach neman...

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: pát led 03, 2014 13:26
od Miroslav Havlíček
To navyšování se týká zřejmě jen US účtů. Mně třeba e-mail přišel, o nikom jiném ale nevím.

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: pát led 03, 2014 14:20
od SirTom
Nejen US, já mám UK a taky jsem rozšíření dostal, ale je fakt, že o nikom s CZ nevím..

Záloha fotek na SkyDrive

Napsal: pát led 03, 2014 17:00
od Daniel Fibikar
email mi taktéž nedorazil, docela jsem čekal, že promo bude nějakým způsobem fungovat všude. Ale asi na to nemají na serverech prostor a jiné trhy jsou důležitější.