Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
sousto
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 09, 2013 16:36
Zařízení: Nokia Lumia 820

Re: Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od sousto »

Po aktualizaci přes OTA mi nefungoval filtr hovorů+SMS. Provedl jsem aktualizaci Black přes NSU a vše funguvalo jak má! Dnes mi Store nabídl aktualizaci systémových komponent, tak jsem vše aktualizoval. A filtr hovorů přestal fungovat! :( Dokonce i položka příslušenství teď píše ať zkontroluju jestli mám aktuální verzi bonusy+info, abych mohl využívat všechny jeho funkce. Že by mi systém aktualizoval na starou verzi sys. komponent? Už se bojím cokoli aktualizovat, aby něco zase nepřestalo fungovat. Co s tím? Mužů provést HR a potom neakceptovat žádné aktualizace, fakt už nevím...
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Petulinek »

A máš opravdu bonusy+info aktuální? Zkus to zkontrolovat všechno přes SysAppusher.
sousto
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 09, 2013 16:36
Zařízení: Nokia Lumia 820

Re: Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od sousto »

SysApp pusher hlásí vše aktuální. Nechápu to. Teď jsem zjistil, že nefungují push notifikace. Manželka má L520 a Amber, push notifikace šlapou, filtr hovorů+sms jakbysmet. Napadá mě jediná věc, hodit Lumii z okna...
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od jaroslavii »

Tak zkus přes sys najet přes aplikaci do obchodu, jestli ti to aktualizaci nabídne zvlášť. Mě sys jednou nešel.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Cheetah007 »

sousto píše:SysApp pusher hlásí vše aktuální. Nechápu to. Teď jsem zjistil, že nefungují push notifikace. Manželka má L520 a Amber, push notifikace šlapou, filtr hovorů+sms jakbysmet. Napadá mě jediná věc, hodit Lumii z okna...
Znám lidi kteří mají takové myšlenky, že právě ten dokonalý a nejlepší os jim nefunguje jak má, přesto že všichni tvrdí opak....problémy jsou ale u všech a po aktualizacích také...hr to jistí, pokud ne tak servis.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od spellshaper »

Zdravím,
kolega aktualizoval dva telefony Lumia 920 na Black (normálně přes OTA) a od aktualizace se automaticky ukončují hovory (hned po vytočení). Napíše to hovor ukončen a problémy se sítí. Oba telefony jsou z maďarské distribuce (ale kupovány v ČR) a oba se chovají stejně.
Hard reset nepomáhá a jako hlavní společný jmenovatel vypadá ta maďarská ROM. Na internetu jsem našel jen podobný problém u Lumia 720, kde to souviselo s blokováním hovorů.

Nemá někdo stejný problém a hlavně nápad, jak by se to dalo vyřešit?
miple
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon led 20, 2014 19:59
Zařízení: sonyericsson

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od miple »

Tak teď jsem na vážkách. Do teď jsem měl o mobilu a OS jasno (Lumia 820). Dnes jsem si pro ni chtěl jít. Ale jak to tu sleduji, čím dál se mi to zdá, že WP8 spíš nefunguje než funguje, hlavně po nových aktualizacích. Čtu zde samé problémy.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Manek49 »

Nic se neboj, například moje bývala 820 kolegovi i po black funguje bezvadně :-)
topa77
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 22, 2010 17:17
Zařízení: lumia 920

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od topa77 »

Má 920 po update v pohodě a lepší, stejně tak všechny WP telefony v mém okolí :)
vormen
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 02, 2013 19:10
Zařízení: Lumia 920

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od vormen »

dyť je to jen na chvilku, v dubnu bude 8.1 a pak se uvidí jestli lumie vyhodit nebo ponechat :tlem:
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od jaroslavii »

vypustí ho možná v dubnu, ale u nás bude v červnu. :???:
xjohny
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte lis 27, 2012 8:43
Zařízení: Žlumia 920

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od xjohny »

Juchů, právě mi L920 oznámila dostupnost aktualizace, tak večer do toho jdu 8-)
Jedná se o polskou distribuci pro Orange.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od Tade »

Viděli jste tohle? http://twitpic.com/dtjiaw" onclick="window.open(this.href);return false; :)
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od steelspace »

Fake jako Brno :)
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od MgX »

miple píše:Tak teď jsem na vážkách. Do teď jsem měl o mobilu a OS jasno (Lumia 820). Dnes jsem si pro ni chtěl jít. Ale jak to tu sleduji, čím dál se mi to zdá, že WP8 spíš nefunguje než funguje, hlavně po nových aktualizacích. Čtu zde samé problémy.
Na fóru se probírají zvláště problémové záležitosti. Proto se setkáš i s negativy. To však neznamená, že zrovna Tvůj stroj bude špatný. Nic není bez chyby a totálně dokonalé. Nic. Ať sáhneš kam chceš, vždy něco nalezneš. Vůbec Tě do WP a L820 (sám mám L920) nenutím. Nicméně rozhodovat se dle toho, že se tu řeší problémy, které navíc NEJSOU hromadné - je hloupost.

Já také dříve zvažoval L820 a možnost mít karty. Nakonec mám 32GB Lumii 920 a jsem spokojen. Vím, že i s kartami jsou občas problémy. Jasně - 32GB mám, víc nepřidám. To je negativum.
miple
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon led 20, 2014 19:59
Zařízení: sonyericsson

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od miple »

Samozřejmě, že nic není 100%. Toho jsem si vědom. Ale když pročítáš ty problémy tak ti to nepřidá. Ale hodím to za hlavu. Konec konců nebýt internet, tak nakupuješ bez váhání. Jinak už 820ka je nad můj původní cenový a velikostní limit. 920ka už je moc. Taky jsem po ní koukal. Díky za útěchu. :tlem:
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od MgX »

Já bych tu 920 zvážil. Minimálně bych si ji někde osahal. Byl jsem překvapen - příjemně, jak mi velikostně sedne. A to jsem měl dříve E52 a obdivoval jeho malou velikost :-D
miple
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon led 20, 2014 19:59
Zařízení: sonyericsson

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od miple »

tak zatím :smt006 . Jak bude doma, tak se určitě ozvu.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od MgX »

Hele ... měl jsem Motorolu MPX220 (snad je to správné označení). Byl jsem nadšen, nakonec reklamace ... vrácení peněz. Měl jsem HP iPAQ 620c - reklamace a nakonec vrácení peněz. Měl jsem E52 byl tam problém s GSM signálem, ale věc se dala vyřešit přenastavením. Ten telefon byl supr ... bohužel jsem o něj přišel :twisted:

Teď mám L920. Taky jsou tam drobnosti a po poslední aktualizaci zvlášť. Zatím jsem nedělal HR - chystám se na něj. Snad vše dopadne OK a foun pojede. To však neznamená, že L920 klekne 100 % uživatelů anebo 100 % je vadných.

Známá měla něco se Symbianem, byla nespokojená. Sekalo se jí to. Teď má Huawei s Androidem. První týdny nadšení, nyní přiznává, že Symbian byl stabilnější. Samozřejmě si za to může sama - instalace některých aplikací bych určitě zvážil. Ona ne - JAKO je potřebuje. Bohužel.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Lumia Black update: Všeobecná diskuze, zkušenosti

Příspěvek od mato289 »

tak predsa so mal pravdu..je dobré to spraviť pre väčšiu pravdepodobnosť stability systému :)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google a 79 hostů