MP3 tagy ve WP

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
grafic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned bře 11, 2012 14:06
Zařízení: Nokia LUMIA 950
Bydliště: Praha

MP3 tagy ve WP

Příspěvek od grafic »

Ahoj,

chtěl bych požádat o radu s tagováním a hlavně knihovnou ve WP8. Mám problém s alby "Various Artists", kdy:
- při vyplněném "AlbumArtist" tagu na "Various Artists" to mobil hodí pod autora Various Artists, přestože "Artist" tag je vždy přesně dle autora daného songu. Problém: v knihovně to pak netřídí dle autora songů (záložka Umělci) a zároveň si přes MPAtool nelze dohledat obrázky na pozadí, páč MPA asi taky bere tag AlbumArtists
- Při nevyplněném AlbumArtist tagu jsou výše zmíněné věci v pohodě (v knihovně to najednou třídí dle Artist a lze dohledat obrázky na pozadí), ale zase to rozhodí třídění dle alba, přestože value Album tagu jsou stejné. Takže následně je v pohledu na Alba 40 alb místo jednoho.

Dost jsem si s tím hrál a testoval různý kombinace, nemáte nějaký tip, jak docílit:
- V umělcích, aby byly vidět autoři přestože je to z alba Various Artist (v tagu Artist to je, ale prostě to preferuje AlbumArtist)
- V albách, aby to bylo vidět jako 1 album
- Přiřazení obrázků na pozadí dle autora, nikoliv jako Various Artist

Díky moc za každou radu či definitivní stanovisko, že to v současné době na WP8 prostě nepůjde, tak jak bych si představoval.

Příjde mi, že WP má prostě bug, že na kartě Umělci v knihovně to preferuje AlbumArtist nad Artist, což by bylo správnější. Případně na kartě Alba to bere kombinaci Album Artist + Album místo toho, aby stačilo pouze Album.
el_lama
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: pon bře 10, 2008 13:43
Zařízení: Lumia 830

MP3 tagy ve WP

Příspěvek od el_lama »

Ahoj mam s tim problme taky. Neco sem pohledal a vysledke (nic moc :-):

- pouzij pouze ID3V2 tagy
- zkus neco pretagovat s https://github.com/leetreveil/Zune-Social-Tagger" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů