Hromadné vyřazení fotek z oblíbených

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Hromadné vyřazení fotek z oblíbených

Příspěvek od crisp »

Mám hodně fotek v gallerii v kategorii Oblíbené, rád bych uplně vyčistil tuto kategorii tak, abych v ní neměl žádné fotografie, nepodařilo se mi však najít způsob jak to udělat hromadně, aniž bych musel každou fotografii odebírat z oblíbených zvlášť. Poradí někdo (pokud je to vůbec hromadně možné).

Podotýkám, že smazat kompletně Camera roll nepomůže, telefon si nějak pamatuje zřejmě počet oblíbených fotografií - flashoval jsem na Amber a i po kompletním výmazu telefonu a znovu-nahrání předtím vyfocených fotek do Camera roll mám v kategorii Oblíbené zase spoustu fotek jako před flashem...
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Hromadné vyřazení fotek z oblíbených

Příspěvek od Petulinek »

Evidentně mají ty fotky nějaký příznak v atributech, ale nevím jak to má MS udělané, na SkyDrive není ve vlastnostech fotky nic vidět...
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Hromadné vyřazení fotek z oblíbených

Příspěvek od crisp »

Právě, taky na ten způsob nemůžu přijít... no nic, tak holt microsoftí klasika, hromadně do oblíbených přidávat lze, ale odebírat už ne... no, snad v 8.1 už to bude :D heh, ani nevím proč to říkám, když sám vím, že to tam nebude :D, no nic, díky za potvrzení, že to nejde, pánové :)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů