Windows Phone 8 GDR2 Update

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

To je, ale hodně špatný... To, že člověk nemá Lumii, přeci nemůže znamenat, že dostane "jen něco"... A pokud ano, tak je to podvod...
To neni podvod,ale necinost vyrobce.Podekuj svemu vyrobci,ze na sve telefony kasle.Uz leta je videt kdo se platforme venuje a kdo ne.HTC i Samsung na to kasle.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od karelchadim »

koukám že mi přibyla možnost používat hlasové ovládání přes start button bez nutnosti měnit region.. dřív to myslím nešlo
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

To fungovalo jiz predtim,bez zmeny regionu.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od jaroslavii »

Ještě že mám Nokii. :) :wink: Těším se na poťukání na displej jako to bylo u N9. :-) Dost to ušetří vypínací tlačítko. ;-)
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od vaseks0001 »

Mam ten samý názor. Když člověk nemá Nokii ale jinou značku tak dostane uživatel jen něco. Proč Nokia má tolik aplikací a vylepšení?? No protože spolupracuje s MS. Pochybuji o tom že Nokia je tak aktivní a to všechno děla sama. Nevím v mém okolí nikdo nemá Lumii s WP8 tak to nemohu říct na 100% ale myslím si že Data Sense dostala každá Lumia a nemusí čekat na nějakého operátora. Tohle se mi nelíbí. Spíš to vypadá tak aby uživatele donutili kupovat jen Nokie. To je jen můj názor a tak to na mě celé působí
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od matiqos »

no Lumie este nedostali ani update, tak tazko mozme vediet ci dostaneme aj data sense ;)
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od vaseks0001 »

Však jo, říkám že to nevím na 100%. Ale myslím si že určitě dostanete všichni :-D
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od jaroslavii »

Myslím, že Data sense dostanou ti, co mají "čistý telefon". Já mám Lumii od Vodafonu, takže myslím, že se s daty můžu rozloučit. Proč to omezují, nevím. A vůbec, proč jim dal Microsoft k tomu oprávnění, aby se mohli vrtat v systému a něco tam měnit nebo odsud něco brát nebo něco zakazovat. Uživatelé si zaslouží kompletní vylepšení systému, ne nějak ořezaný systém operátorem nebo někým jiným. :???:
mceza

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od mceza »

Zajímavé, že to, že Nokia se snaží dělat něco pro uživatele svých telefonů a doplnit funkce, které WP8 prozatím chybějí a dle vašich komentářů by se mohlo zdát, jak jsou vlastně špatní a neféroví...

Je mi líto, ale jste to vy, co jste vsadili na HTC - firmu, která dlouhodobě totálně kašle na své zákazníky a je jedno, zda u Windows Mobile, Windows Phone nebo Androidu. Jste to vy, co jste vsadili na Samsung, firmu, která stojí na Androidu a nemá sebemenší zájem na jakémkoli rozšíření WP.

Nokia se prostě snaží nabídnout svým zákazníkům něco, co konkurence nemá. A pracují na tom. To, že HTC a Samsung na Windows Phone kašlou ale přece není jejich vina!
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Stevik »

Ano, byly i clanky, ktere vytykaji Nokii lepsi postaveni na trhu s WP. A vadi to firmam, ktere neriskovali a "vsadili na jistotu" s Androidem. Bylo tolik predpovedi, ze Nokie jde do krachu a ted by ji nekdo neco vycital?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

matiqos píše:no Lumie este nedostali ani update, tak tazko mozme vediet ci dostaneme aj data sense ;)
Jelikoz Lumia 925 jej obsahuje tak je z ceho odvozovat.
Proč Nokia má tolik aplikací a vylepšení?? No protože spolupracuje s MS. Pochybuji o tom že Nokia je tak aktivní a to všechno děla sama.
Dela je sama,protoze jsou to veci prenesene z drivejsich OS,ktere uzivatele vyzaduji,takze Nokia je pomalu sama doplnuje.
HTC ani Samsung nehodlaji hnout prstem tak nic nemaji,logicky.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od karelchadim »

jaroslavii píše:Myslím, že Data sense dostanou ti, co mají "čistý telefon". Já mám Lumii od Vodafonu, takže myslím, že se s daty můžu rozloučit...
na to bych nesázel mám HTC z volného prodeje z alzy a data sense nemám
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

Spis se bavime na poli Lumii(jaroslavii ma take Lumii),napr. nebrandovana Lumia 925 s GDR2/Amber Data Sense obsahuje,brandovana od Vodafone DE ne.
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Re: Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od JanHavlicek »

Souhlas s mceza, už v době koupě vašich wp8 nelumií jste viděli, kolik je přidaných aplikací v telefonech od Nokie a v těch ostatních. Bylo to tak u wp7.x a viděli jste to i v recenzích wp8 telefonů. Nokia s mapama, navigací, měřičema, foto aplikacema, hrama zdarma, htc jen blbé hodiny a počasí na lockscreenu. Skutečně můžete vyčítat jen sobě špatnou koupi, toť vše
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od vaseks0001 »

Ale i kdyby měla Nokia 1000app tak mě to nedonutí si ji koupit. Nelíbí se mi, nelíbí se mi jejích kvalita a je předražena. Dám WP8 ještě pár měsíců šanci. Pokud neopraví chybu poslední aktualizace a nepřidá aspoň tu trošku, co slibovali přejdu na jinou platformu. To aby se Nokii cpalo samé vylepšení a na jiné značky se sralo (nevím zda na to stve MS nebo výrobce). HTC používám řadu let za celou dobu jen jedná reklamace. Uvidím počkám.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

To aby se Nokii cpalo samé vylepšení a na jiné značky se sralo
Nokia si sve bonusove app vyviji sama,nic se ji necpe a co se tyce jinych znacek ,kaslou na ne sami vyrobci(HTC a Samsung),v tom je zakopany pes.Bez prace nejsou kolace.Nokia pracuje,snazi se a ma tak zajimave aplikace a doplnky.
a je předražena
Kvalita hold neco stoji,nic neni zadarmo.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od CageJ »

Nokia nie je predrazena. Ale co je predrazene je HTC One, One Mini a Samsung S4 a jeho Mini derivat..
jak tu povedali.. Pre Samsung a HTC je WP nepodstatna platforma.
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Bender1 »

Vašku, už nemá cenu čekat, jestli nejsi spokojený, nemá to cenu se nervovat, že máš méně funkcí na HTC.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Tomet »

Koukám, že se tu řeší Data sense ve spojení s updatem a pouze s telefonem N925. Teď sem koukal jestli přítelkyni nenabízí L520 update a nic, ale v menu Data sense má a telefon jsem kupoval před měsícem.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

Posli screenshot z aplikace a menu :wink:
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů