Windows Phone 8 GDR2 Update

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od karelchadim »

jako by nestačilo, že se tu hádají zástupci různých platforem, už se do sebe pouští i zástupci jiné značky telefonu... jako jo je super, že se Nokia o své telefony stará, je při nejmenším blbé, že na to ostatní pečou, ale není potřeba tady řešit takový OT, jednou je to vlákno o GDR2 tak se ho držte, pokud na Nokii vyjde Data Sense, který měl být součástí této aktualizace potom budu naštvaný, ale že si Nokia nahodí dodatečný update Amber, budiž jí to a jejím uživatelům přáno

stejně tak by mohli nadávat že HTC má něco jako pozorný telefon, beats audio atd... ale o tom to přeci není, já ač nemám Nokii tak jí fandím, alespoň se posunuje vývoj WP někam dál

Mě osobně vadí jen to, že jsem nedostal to co mi bylo slíbeno, Data Sense měli být součástí GDR2, proč tomu tak není se můžeme jen dohadovat, pokud to nějak blokovalo samotné HTC a Nokia to pustí dál tak pak nechápu přístup HTC. Je tu např. někdo se Samsungem komu už update proběhl?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

S Data Sense to nechapu,umi data pocitat bez vlivu operatora,nevim proc se s tim delaji takove obstrukce.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Tomet »

htcjirka píše:Posli screenshot z aplikace a menu :wink:
Přílohy
WP_000070.jpg
WP_000070.jpg (110.93 KiB) Zobrazeno 3698 x
WP_000072.jpg
WP_000072.jpg (111.69 KiB) Zobrazeno 3698 x
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

Posli jeste verzi FW a muzes udelat screenshot kombinaci tlacitek power + windows(soucasne podrzet),aspon to nemusis fotit :wink:
Zrejme bude mit jiz GDR2/Amber z vyroby,stejne jako Lumia 925.
Az to uvidi "čítah" tak neusne. :tlem:
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Tomet »

Už je s telefonem v trapu, takže zítra :wink: Dělal jsem to ve spěchu při odchodu, tak jsem fotil a vyfotil jsem samozřejmě i v nastavení "o systému" ale zapomněl jsem rozkliknout "další informace" :oops: :tlem:

edit : tak jsem to zjistil po telefonu
Verze OS : 8.0.10211.204
Verze FW : 1030.6409.1314.1003
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

To jeste GDR2/Amber neni,ale je pravda,ze podle FW je tato Lumia 520 z dovozu,kde uz v nekterych regionech Data Sense bylo k dispozici.Tak to se to potom vse vysvetluje.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Tomet »

Jj kupoval jsem jí před měsícem. Psal jsem to jen pro info, protože se tu psalo, že data sense má jen L925 s Amber a ještě né každá. Takže jsou regiony kde L520 mají data sense už z výroby a bez Amber.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od CageJ »

htcjirka píše:S Data Sense to nechapu,umi data pocitat bez vlivu operatora,nevim proc se s tim delaji takove obstrukce.
Jednoducha odpoved.. Data Sense zaroven funguje cez komprimacne servery MS, nieco ako Opera Turbo...
a toto musia podporovat operatory
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od htcjirka »

Ta pomyslna otazka byla mirena jinym smerem,nepochopil jsi jeji smysl a vzneseny dotaz,jak funguje vim.
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Fireman »

karelchadim píše:Je tu např. někdo se Samsungem komu už update proběhl?
Samsung má s 8kama jen Ativa a alespoň u mě zatím aktualizaci nenabízí. Jakmile ji objevím tak sem hodím info i včetně datasense. Doufám že tam bude...
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Carlosso »

Dostane update i L520?
Uživatelský avatar
Jirkass
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned říj 12, 2008 20:51
Zařízení: HTC 8X
Bydliště: J. Hradec

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Jirkass »

V sobotu jsem aktualizoval mojí 8X. Dnes jsem poslouchal muziku ve sluchátkách a zničehonic se mi vypnul telefon a už nejde zapnout... Takže doporučuji s aktualizací počkat. Plus mám otázku,
vezmou mi telefon na reklamaci, když mám trochu prasklé sklo (ne display)? Díky.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Manek49 »

Carlosso píše:Dostane update i L520?
A pročpak by nedostala? :)
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od spellshaper »

Jirkass píše:V sobotu jsem aktualizoval mojí 8X. Dnes jsem poslouchal muziku ve sluchátkách a zničehonic se mi vypnul telefon a už nejde zapnout... Takže doporučuji s aktualizací počkat.
http://www.wpcentral.com/htc-8xs-lockin ... te-reports" onclick="window.open(this.href);return false;

Měls tam WhatsApp aplikaci?
Uživatelský avatar
Jirkass
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned říj 12, 2008 20:51
Zařízení: HTC 8X
Bydliště: J. Hradec

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Jirkass »

Měl... Ani dioda se nerozsvítí, když dám telefon na nabíječku.
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Fireman »

Jirkass píše:vezmou mi telefon na reklamaci, když mám trochu prasklé sklo (ne display)? Díky.
Když to půjdeš reklamovat tam kde jsi to koupil, tak se možná budou ohánět tím, že to nemůžou vzít, ale opak je pravdou... i kdyby ti telefon přejel vlak a ty donesls jen hromadu šrotu a šel to reklamovat, tak to musí vzít a poslat do servisu. Pokud prodejna není současně akreditovaný servis, tak nemají právo rozhodnout o tom co je a co není v pořádku. Samozřejmě ze zkušeností ví, že utopený telefon reklamací neprojde a můžou to zákazníkovy nadhodit, ale pokud na tom bude trvat, tak to stejně do servisu budou muset poslat. Takže trvej na svém a nech je to tam poslat.
Současně bych ti doporučil ať si necháš do protokolu pro servis napsat, že prasklé sklo displeje už bylo před závadou a že s aktuální závadou nijak nesouvisí. A že závada se projevila až po aktualizaci. Být tebou, tak tohle na tom protokolu vyžaduji a z prodejny se nehnu, dokud tam nenapíší co chci a nepošlou to tam.
Deficek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát črc 19, 2013 13:29
Zařízení: Nokia Lumia 920
Bydliště: Ostrava

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Deficek »

Tohle není až zase tak pravda, zákon prodávajícímu žádnou povinnost reklamované zboží zasílat k posouzení do odborného servisu nestanovuje. Viz http://www.dtest.cz/nejcastejsi-problem ... servisu/29" onclick="window.open(this.href);return false;
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od Fireman »

Tak jsem se špatně vyjádřil. Oni jsou povinni přijmout reklamaci, do servisu to poslat samozřejmě nemusí a můžou to zamítnout hned na prodejně, ale pak je to v podstatě problém, protože na prodejně nemají dostatečnou kompetenci k tomu aby posoudili oprávněnost požadavku. Často se to na posouzení posílá do servisu. Nevidím důvod aby to tam neposlali znovu, když bude trvat na svém a opakovat, že telefon měl prasklý displej už předtím a závada tím nebyla způsobena. Prasklý displej je maximálně poškození.
Běžně se stává, že si někdo rozbije displej, nebo jinak poškodí telefon, zařízení odnese na prodejnu s požadavkem na výměnu displeje, tu samozřejmě nelze uplatnit v podobě záruky, ale musí si ji člověk zaplatit, ale po opravě telefon nadále zůstává v záruce.
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od amentma »

tak slovensky bulvar uz kauzu GDR2 na HTC 8X uzavrel, ak je to naozaj takto tak si pripravme zarucne listy na reklamaciu :)

http://pc.zoznam.sk/novinka/majitelia-w ... e-telefonu" onclick="window.open(this.href);return false;
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8 GRD2 Update

Příspěvek od CageJ »

Ano je tak.. Vsak si precitaj tu a na fore mobilmanii.cz prispevky v teme HTC 8X tento problem je masivny. Aj na Wpcentral..
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 hostů