kontakty

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

kontakty

Příspěvek od shor3s »

Ahoj lidi..potreboval bych poradit..mam dva telefony s WP a jeden bych chtel dat mamce s tim, ze bych ji na nem chtel nastavit svuj ucet, aby mohla mit aplikace, ktery sem ja zakoupil (hlavne Navigon). Jenze, kdyz ji nastavim svuj ucet, tak ji tam nalezou moje kontakty, nevite co s tim?
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

kontakty

Příspěvek od Petulinek »

Dají se přece v adresáři v telefonu skrýt, jiná asi cesta není.
Jenže kromě kontaktů a mailů se tam objeví pokud máš propojen FB a Twitter a Linkedin s Hotmailovým účtem, takže si mamka krásně může louskat Tvojí timelajnu a novinky :-)
mceza

kontakty

Příspěvek od mceza »

Proto by mělo být "jeden účet jeden člověk". Mamka navigaci využívá tak moc, že ji nebude stačit Nokia HERE?
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

kontakty

Příspěvek od SirTom »

přesně, kontakty sice odfiltruješ, že nebudou vidět, ale v telefonu jsou, při vyhledávání se objeví atd. Do toho bych teda nešel ;)
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

kontakty

Příspěvek od Vlasta W. »

Řešením je nemít kontakty na MS Accountu, který máte jako hlavní v telefonu. Já mám třeba kontakty v Office 365 účtu a telefon je tahá odtam. Jediná nevýhoda je, že třeba aplikace Forward Contact tyhle kontakty nevidí a zobrazí jen ty, které mám v MSA (tj. jen lidi, které mám jako kontakty v Messengeru).
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

kontakty

Příspěvek od shor3s »

Mamce je skoro 50 ta ani nevi co FB je..navic kdyz v telefonu nezadam svuh FB tak se to nikde neprojevi nebo jsem si toho aspon nevsiml..kontakty jsem z MS uctu smazal, ale nekolik ( asi 60) jich odstranit neslo, psalo to nejakou hlasku, ale ted uz si nepamatuju presny zneni..a s tim filtrovanim to funguje, kdyz dam filtrovat kontakty z hotmailu, tak ty moje zmizej, jenze pak dam import kontaktu ze sim a ty se nikde neobevej :(
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů