Změna vyzvánění

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Zidy
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 01, 2013 10:04
Zařízení: HTC8X

Změna vyzvánění

Příspěvek od Zidy »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak(jestli vůbec nějak) jde změnit taková banalita jako vyzvánění když někdo volá, sms, budík, upomínky, email atd..? Díky
mceza

Změna vyzvánění

Příspěvek od mceza »

Takový dotaz tu dlouho nebyl. Už jsem si myslel, že se lidi naučili hledat...

Z toho, co píšeš chceš, abych ti napsal Nastavaní -> Vyzváněcí tóny + zvuky (nebo tak nějak obdobně).

Jenže na to mi odepíšeš, že ty chceš vyzvánění vlastní. To lze jen u hovorů u ostatních věcí můžeš vybírat jen ze systémových vyzvánění. Jak změníš vyzvánění hovoru si už najdi sám.

A HLEDEJ!
Zidy
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 01, 2013 10:04
Zařízení: HTC8X

Změna vyzvánění

Příspěvek od Zidy »

Já hledat umím, ale todle forum na vyhledávání není dvakrát nejlepší. Spíše jsem se chtěl tímhle dotazem ujistit, zda je to opravdu tak, protože změna vyzvánění( mé vlastní mp3) mě přijde opravdu jako banalita. Našel jsem zde jak se mění vyzvánění příchozích hovorů přes nějaký program, že to má být do 39s a max 1MB, ale přijdě mě to fakt jako blbost, v tédle době. Jinak díky za odpovědi, příště by neuškodilo méně arogance ;)
Zidy
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 01, 2013 10:04
Zařízení: HTC8X

Změna vyzvánění

Příspěvek od Zidy »

To samozřejmě nebyla reakce na tebe. Jinak ještě se zeptám - nevíš, zda se neplánuje nějaká aktualizace, kde tydle chyby vymizí? A dle tvého návodu mě nejde ani ten vyzváněcí tón, ale ikdyž to půjde, tak zbytek nejde, což je pro mě stejně mínus, společně s absencí profilů. :/
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Změna vyzvánění

Příspěvek od Manek49 »

Na Store je hromada aplikací, který ti najdou téměř libovolnej song a jednoduše ti z něj udělaj vyzváněcí tón, například tahle http://www.windowsphone.com/en-us/store ... 5c7cb69983 umí udělat vyzvánění i z klipu na youtube.
Zidy
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 01, 2013 10:04
Zařízení: HTC8X

Změna vyzvánění

Příspěvek od Zidy »

Přesně tak jsem to dělal, dal do Ringtones a nic, no to je jedno, stejně mě mrzí, že to nejde tak i pro SMS atd. + ty profily. Když jsem WP8 kupoval, tak todle jsem opravdu nečekal, jinak mě jako OS vyhovuje, ale todle fakt nechápu .. :D
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Změna vyzvánění

Příspěvek od Manek49 »

Osobně jsem nikdy takhle tón nepřidával, ale pamatuju si, že tu někdo psal, že ta použitá mp3 má mít jako žánr "Ringtone".
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Změna vyzvánění

Příspěvek od mimonaut »

Tak tak, zkusil bych v průzkumníku nebo nějakém mp3 správci změnit žánr v ID3 tagu na "Ringtone" a už se objeví normálně ve výběru vyzvánění.
i když mám dojem, že u WP8 by to mělo jít i bez toho (nevím, používám zvonění z přednastavených)
S těmi SMS bych to nenazýval chybou, ale vlastností. Možná blbou, ale vlastností. Chyba je nechtěná, toto bylo zcela určitě záměrem. Ostatně stejně, jako na iPhone. Někde jsem o tom viděl pořad, že je to kvůli tomu, aby zařízení byla jasně rozpoznatelná mezi lidmi. Ostatně, určitě poznáš, že má někdo poblíž iPhone, když mu přijde zpráva. Podobné jako že někomu zvoní stará Nokia.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Změna vyzvánění

Příspěvek od htcjirka »

žánr v ID3 tagu na "Ringtone"
To je potreba u WP7.x, u WP8 to neni potreba,tam staci mit mp3/zvuky jen ve slozce Ringtones.
Zidy
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 01, 2013 10:04
Zařízení: HTC8X

Změna vyzvánění

Příspěvek od Zidy »

Tak svoje vyzvánění už jsem tam dostal, nešlo to překopírovat do té složky, ale musel jsem to dát přes aplikaci Aplikace Windows Phone klasické pracovní plochy. Ještě se optám, když se to rozvinula tak pěkná diskuse - u androidu si mp3 sms, atd + profily mohu nastavit sám? Na iPhone se neptám, to je pro mě drahá záležitost na mobilní telefon. Díky za odpovědi a díky za trpělivost, je to můj první smartphone :D
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

Změna vyzvánění

Příspěvek od Fireman »

Ten žánr "Ringtone" je tam jen pro "sedmičkové" telefony, aby Zune věděl že to má narvat do "Ringtones" a ne do Music. Protože tam se v průzkumníku telefon nezobrazoval a Zune byla jediná možnost.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Změna vyzvánění

Příspěvek od Vlasta W. »

Přesně tak. WP8 stačí dát skladbu do složky Ringtones a telefon ji nabídne (musí to být podporovaný formát samozřejmě - počítač (aspoň Windows 8) nabídne při kopírování konverzi). Stejně to jde s budíkem, ale tam je menší výběr podporovaných formátů (nejde třeba M4A (AAC/LC), čert ví proč).

Omezení délky, velikosti a žánru platilo jen pro WP7.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů