Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Mam official OTA cyan
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

Sandra píše:Já jsem šetřič baterky vypnula. Když byl zapnutý, dobíjela jsem L520 2x - 3x denně, po vypnutí šetřiče dobíjím standardně přes noc a ještě zbývá po celodenním používání 30-50% baterky (a to telefon používám hodně, whatsapp, fb messenger, foursquare, emaily, web a někdy i klasické sms a volání :-) ). Takže s šetřičem baterky se cosi nepovedlo. A ano, mám DP.
ja myslim ze cely 8.1 sa nejak nepovedl..
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sandra »

Ale tak jinak se mi 8.1 líbí, jsou tam prima změny jako třeba složky na ploše. A třeba až bude ta GDR1 finální, bude fungovat i šetřič baterky tak jak má :-) Koneckonců vždyť je to zkušební verze, tam různé chybky být můžou.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

ano,ale je to akoby zbuchane rychlou ihlou

ja DP nemam..
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sandra »

To je pravda, taky mi to tak připadá. Ale když pominu ten šetřič baterky, tak jinak funguje L520 dobře a nezpomalila se oproti 8.0, zkrátka používá se mi dobře. Jsou tam nedostatky, ale řekla bych, že v některých případech za to může i výrobce dodatečného programu (třeba whatsapp a upozornění na roletce, přijde mi několik zpráv, všechny jsou vypsané a po kliknutí na jednu a v programu otevření všech na roletce ty ostatní zůstanou). Ale jak říkám, celkově jsem spokojená a současné chyby jsou spíše kosmetické, systém jako takový funguje uspokojivě.
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomSoft »

Já si zase myslím, že se povedl, mohlo by to být lepší, ale to je se vším :) Jen se to některým notorickým "flešovačům"
poněkud hroutí.... Je třeba flešovat více :roll:
Jen čtu a divím se, jak to že některým něco nefunguje, když mě na dvou zařízeních to je OK.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

Jediny problem u mna,ze obcas sa neskor nacitaju ikony na dlazdiciach..snad to ofiko upadte opravi. Nefesoval som,stiahol som to cez wifi
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Freeloader »

imperator píše:je to normalne...tolko zeru messengery...rovnako whatsapp alebo browsovanie facebooku a 6tag napr...viac jak 5 hodin messagingu nedam na telefone (treba pocitat aj ze svieti displej no :D )
v ziadnom pripade to neni normalne, dnes rano 100%

poobede okolo 14:00 v praci cez 60% a to som rano smskoval asi 10 minut a potom sporadicky zapinal data a sporadicky odpisoval na viberi dokopy cca 30 minutiek na viberi

toto je normalne? a to mam skoro vsetko povypinane na pozadi aj polohu mam vypatu uplne sa uskromnujem aj data vypinam, ta baterka ma fakt zacina stvat

btw, je velky rozdiel v zrani baterii ked mam cierne pozadie a ked biele? biela by mala zrat viac nie?
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od finchcz »

Sporic baterie je hodne zvlastni aplikace. nekdy jde spustit okamzite, nekdy se spousti nekolik vterin az se nespusti vubec atd. DP nemam, ale obnovoval jsem zalohu po HR, ktera byla delana na GDR1 DP, tak mozna je tam neco rozbityho obecne...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

Freeloader..ak mas amoled tak cierny pixel nezerie ziadnu energiu.. U ineho typu displeja je to prakticky jedno..
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Freeloader »

jj AMOLED takze cierna je tym padom setrnejsia v tomto pripade
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Freeloader píše: ziadnom pripade to neni normalne, dnes rano 100%

poobede okolo 14:00 v praci cez 60% a to som rano smskoval asi 10 minut a potom sporadicky zapinal data a sporadicky odpisoval na viberi dokopy cca 30 minutiek na viberi

toto je normalne?
Hm...no neviem lebo ja mam zapnute vsetko co sa dá...a cekujem fb, 6tag, whatsapp a fb messenger a do toho Explorer a sem tam videjka v youtube hd... Takže za takých 6-7 hodin sa dostanem na 20-30%... Myslim ale že keď nerobim vobec nic tak za cca 4-5 hodin cez noc mi to klesne o par percent
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Freeloader »

tak standby mode ma v pohode, ked vypojim z nabijacky vecer tak rano kludne este najdem 100% to sa mi stava dost casto

len jakmile zacnem nieco pouzivat co i len par minut ani neviem ako a 10% je fuc

mozno bude problem v zobrazovani, ze v skutocnosti nemam 100% ale menej a ono to neukazuje no :)
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Zdravím, na dovolené jsem udělal fotky do Camera Roll. Přijel jsem domů a fotky upravil v Picase a nahrál zpět do telefonu do nově vytvořené složky Egypt 2014 a ejhle...když dám všechny fotky jsou tam jen 4 místo 250 a našel jsem je v položce úplně nahoře Starší fotky, ještě nad rokem 2003. :-/ když dám alba kde mám spoustu složek Egypt 2014 nikde. Zkoušel jsem to několikrát mazat a dávat zpět a nic nepomohlo. V PC když mrknu fo infa k fotkám tak datum je tam správnej. Nevím co s tím. :-/

PS: A aby toho nebylo málo tak jak jsem přijel z dovolené tak telefon byl úplně mrtvej, pomohlo až VolDown+Power. Nedělá mi ten telefon radost teď teda. :-/
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

na dlazdici JA sa uz neukazuju upozornenia z FB, vsak ze nie ? :roll:
mokashi

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mokashi »

minimalni pocet znaku pro odpoved je osm. Takze ne, ne, ne a ne. :tlem:
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

kur*va..takze uz len tu jbnutu fb appku,co mi hlasi aj kazdu spravu ? :wink: preco si takto sami *** na hlavu nechapem

ved ked uz oddelili messenger od fb,tak nakieho boha tam furt chodia spravy ??
Obrázek
mokashi

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mokashi »

si to vypni v nastaveni
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Papek »

Ako ti moze FB appka hlasit spravy, ked v nej vobec nie su? V nastaveniach FB sa da vybrat, aky styl oznameni a ktore udalosti ti ma hlasit, skus si to pozriet tam. Pripadne si stiahni FB beta, tam najdes najnovsie updaty, ak ti robi stabilna verzia problemy.
mokashi

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mokashi »

Trošku se pleteš, zprávy tam normálně jsou, ale jako odkaz na messenger. Ale oznamovat to klidně může.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů