Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dr.Y
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 05, 2013 21:44
Zařízení: Huawei P9 Lite White

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dr.Y »

l0lz píše:strašne to MS dosral, na wp8 ked prišla sprava tak sa pekne zhora vysunula lišta a ukazalo časť z SMS, klknutim na nu ma to hodilo do sprav. z WP sa začina stavať druhy android -.-
Nesouhlasim a predem si musis uvedomit ze toto neni finalni verze, tudiz bych to zatim tak nezatracoval... A dale, ja naopak WP8.1 musim vyzdvihnout, vse mi tam funguje tak, jak ma. S nicim zadny problem, hodne rychle jsem si zvyknul. Notifikacni lista, volitelna moznost 3 sloupcu strednich dlazdic a moznosti vlastniho pozadi... No myslim, ze MS se trefil. Pravidelne aktualizuje a hlavne nasloucha uzivatelum.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od l0lz »

to teda ani nemôže byť finalna verzia :D aj aplikacia fotkyby potrebovala update, tak ako aj hudba a videa
Uživatelský avatar
Dr.Y
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 05, 2013 21:44
Zařízení: Huawei P9 Lite White

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dr.Y »

Neboj bude, vyhoda je ted to, ze jsou to samotne aplikace a lze je aktualizovat casteji bez nutnosti aktualizace celeho systemu.
mceza

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

l0lz píše:strašne to MS dosral, na wp8 ked prišla sprava tak sa pekne zhora vysunula lišta a ukazalo časť z SMS, klknutim na nu ma to hodilo do sprav. z WP sa začina stavať druhy android -.-
A jak to podle tebe funguje v 8.1?

Evidentně si neumíš změnit ani zvuk SMS, to je hodně smutné. Takovým lidem by podle mě chytrý telefon do ruky neměl patřit, natož Developer Preview verze systému...
Uživatelský avatar
pajawww
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř srp 03, 2011 8:48
Zařízení: Samsung Omnia 7, Samsung Ativ S
Bydliště: Česká Třebová

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pajawww »

wp 8.1 je vcelku fajné ale rozčilující je, že po náhodných restartech (není jich zase tolik) se mi vždy změnil vyzváněcí tón, ostatní je ok. jak je toto možné :?:
Qefik
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte kvě 06, 2014 7:49
Zařízení: Lumia 950DS

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Qefik »

Poslušně hlásím, že Facebook Beta dostal nový update a tím se FB integruje zpátky do systému. Sice pro přidávání komentářů vás to přesměruje na aplikaci FB Beta, ale je to celkem svižné. Také mi zmizel účet facebook ze seznamu účtů, chvíli to hraprovalo, ale pak se dosynchronizoval účet FB Beta a vše funguje jak předtím. Dokonce zobrazuje kontakty, u kterých mám tel. číslo a není nutné si je duplikovat na hotmail a provazovat s FB.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Tak to dělala již normální verze FB 8...
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od robsol »

Me se sice FB Beta zepta zda se ma integrovat do telefonu, ale pokud odinstaluju puvodni ostrou verzi FB tak mi zmizi z hubu lide a nemuzu ji tam vratit. Pomuze pouze znovu nainstalovat verejnou verzi FB.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

blbost..
otvor FB Beta-> settings->connect with my phone-> ON-> SYNC NOW
Martin1102
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 11, 2013 13:33
Zařízení: předchozí L820 , stávajcící L930
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martin1102 »

Martin1102 píše:
Daniel Stiegler píše:martin1102: Musíš mít nainstalovanou aplikaci, postup zde WPCentral.com
Jen doplním, že je třeba mít nainstalované aktuální ovladače (správce zařízení).

Aha, tak , pak teda vůbec nechápu proč přímo v rootu je položka když to nefunguje a stejně je třeba mít jinou app. ale díky moc za odkaz a radu :)

tak sem nainstaloval app na pc, restart, povolení ve správci zařízení prostě vše dle návodu, ale L820mi prostě po připojení usb kablu nenabídne tu obrazovku jestli chci projektovat plochu...:( (kterou tam maj v tutorialu ).
Povedlo se to někomu,dělam něco blbě:?
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dejv_ »

Taky sem mel s 820 porad problém, ale pomohl návod všechny ovadace odinstalovat, restart, nechat znovu nainstalovat. Restart a pak to šlo.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od l0lz »

mceza píše:
l0lz píše:strašne to MS dosral, na wp8 ked prišla sprava tak sa pekne zhora vysunula lišta a ukazalo časť z SMS, klknutim na nu ma to hodilo do sprav. z WP sa začina stavať druhy android -.-
A jak to podle tebe funguje v 8.1?

Evidentně si neumíš změnit ani zvuk SMS, to je hodně smutné. Takovým lidem by podle mě chytrý telefon do ruky neměl patřit, natož Developer Preview verze systému...
Zvuk SMS som zmeneny mal, no nevedel som ze to nebude fungovat bez zapnutych notifikaci ;oI strašné. Nemusiš hnet rýpať do ludi jak poslendy idiot.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

No ideální to rozhodně není.
Chtěl bych si vypnout tu pitomou obálku ve stavové liště/notifikacích (mám živé dlaždice, tak tohle nepotřebuje).
Když to to vypnut (zobrazit v centru akcí), tak telefon přestane vibrovat/"zvučit"k dané službě a funguje jen ta živá dlaždice. :-S
wideg
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 06, 2014 19:53
Zařízení: Nokia Lumia 520

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od wideg »

Ahoj, mám lumii 520. ve verzi windows phone 8, když jsem si přidal hudební desku přes itunes tak se mi v přehrávači objevovaly i obrázky alba, ale teď s verzí 8.1 to můžu přidávat přes itunes, přes windows media player a stejně tam ten obrázek furt nemám...prosím o pomoc...dost mě to s*re. díky moc:)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Nemáš aktualizovat na nehotovou verzi systému. Momentální přehrávač ve WP8.1 je provizorium a bude postupně vylepšován, protože se již jedná o samostatnou aplikaci. Přehrávač ve WP8 je oproti tomu pevnou součástí systému, čili byl nějak odladěn, ale dalších vylepšení mohl dostat nejdříve s další verzí systému.

Aktualizace by měly být poměrně časté, takže to chce vydržet..
wideg
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 06, 2014 19:53
Zařízení: Nokia Lumia 520

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od wideg »

takže to chápu dobře, že s tím prostě nic neudělám ať se snažím jak se snažím?;) že prostě musím počkat?;)
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od l0lz »

ale môžeš použiť starý prehrávač z WP8.0

odkaz na aplikaciu, resp. dlaždicu :grin: : http://www.windowsphone.com/en-us/store ... d76a5baec1" onclick="window.open(this.href);return false;
mceza

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Sinpa píše:No ideální to rozhodně není.
Chtěl bych si vypnout tu pitomou obálku ve stavové liště/notifikacích (mám živé dlaždice, tak tohle nepotřebuje).
Stačí si to nastavit v nastavení action centra...
Rodneu
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: úte říj 15, 2013 16:21
Zařízení: Nokia Lumia 820

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rodneu »

Funguje vám normálně Onedrive ?
Nejde mi na něj zálohovat, ani nahrávat fotky. Vždy když se pokusím něco nahrát aplikace spadne v horším případě se mi dokonce restaruje, nebo vypne telefon.
Lenhy88
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát dub 25, 2014 17:47
Zařízení: lumia 1520

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lenhy88 »

Zadny problém jde, ale nevím zda se to lisi nějak kapacitou mam 7GB volných.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů