Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martin Suchan »

Vypada to, ze update pro Windows Phone 8.1 "Blue" uz se testuje. Podle vseho to bude neco jako Mango pro WP7.
WPBench uz zachytil prvni telefon s verzi OS 8.10.12078. Pokud to neni podvrh, tak prave ono 8.10 jasne rika, ze se jedna o update OS i API ==> http://sdrv.ms/11S1aN5" onclick="window.open(this.href);return false;

12. února: Doplnění o nové informace
Desítky inovací, které odhalily úniky z Windows Phone 8.1 SDK

Obrázek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r0K5eoSMsQY[/youtube]
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od matoman »

som zvedavy co prinesie...
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od Martin Suchan »

Pevne doufam, ze vetsinu prvnich polozek z tohoto seznamu pro vyvojare a z druheho pro uzivatele... snad nebyly zalozeny jen tak pro srandu
http://wpdev.uservoice.com/forums/110705-dev-platform" onclick="window.open(this.href);return false;
http://windowsphone.uservoice.com/forum ... ilters/top" onclick="window.open(this.href);return false;
ladin1001
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 08, 2013 19:36
Zařízení: lumia 2520 a1520

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od ladin1001 »

budou vylepšené kostičky, doufám
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od shor3s »

mohli by vyřešit problém se složkou others :)
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od icepoint »

Celkem enormne mne zajima pripojeni pres VPN? Chystam se zit v zemi,kde skype,twitter a dalsi nejsou zcela pristupne a jednoduse to resi VPN? Vi nekdo zda to WP 8umoznuji,mam zatim Titan s WP7.8. Diky.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od osso »

wp7.8 ani nikdy nebudu podporovat vpn ale wp8 sa dockaju v nejakom update ale v ktorom nikto nievie 8-)
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od icepoint »

Tak v tom odkazu od Necromana pise nejaky chytrak z MS, ze implementace VPN je high considered. Jednoznacne,pokud to nebude v tetocaktualizaci,odchazim bohuzel na jinou platformu,neb to co MS predvadi je tragedie.Predstava,ze bez VPN se prakticky nepripojim v nekterych zemich k netu je tragicka a v MS jsou s odpustenim kokoti.R.Hulan to mozna opevuje,ja donedavna taky,ale ted vidim,ze to tak ruzove neni.Umi to kazdy OS,vcetne historickych WM.Ostuda. :-(
mceza

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od mceza »

Teda jestli VPN potřebuješ jen a pouze kvůli připojení se k některým webovým službám v zemích, kde jsou zakázány...

Chápu, že na to nadávají lidi, co potřebují využívat VPN např. ve firmě. Ale tohle mi jako důvod, proč sprostě nadávat MS nepřijde...
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od icepoint »

Tak si predstav,ze te ceka zivot cizince v zemi,kde je autoritarsky rezim jednoho vladce,ktery mistnim narizuje jak zit a co pouzivat.Tobe je to zcela ukradeno,zijes tam kvuli praci.Operator musi blokovat nektere sluzby pro verici apod.-skype,twitter a dalsi.Ty bys je sice pouzivat mohl,ale proste bez vpn nemas jak.A s kramem od MS te to potka.To je slozitejsi otazka ohl.politiky,lidskych prav apod.A neplkej,ze kdyz nechci,tak tam zit nemusim apod. nesmysly.VPN slouzi k ruznym vecem a to,ze to WP neumi je veliky fail.Nepotrebuji pak bez VPN v takovych zemich chytry mobil-k cemu proboha??

Samozrejme,ze tobe ten skype a pod tam nikdo nezakazuje,jen to proste bez vpn nejde,!!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 "Blue"

Příspěvek od htcjirka »

Windows Phone Blue – přehled novinek

http://wmmania.cz/software/ostatni/wind ... d-novinek/" onclick="window.open(this.href);return false;
mceza

Windows Phone 8.1 "Blue"

Příspěvek od mceza »

Vypadá to zajímavě. Jen teda přístup do notifikačního centra přes tile? Chtělo by to nějaké gesto nebo něco takového. Ať je to přístupné odevšad.

Uvidíme, zda to e opravdu vývojová verze a nějaká hodně potuněná Custom ROM. Každopádně velmi pěkné.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1 "Blue"

Příspěvek od htcjirka »

Ano pres live tile,ktera tez bude ukazovat pocet celkovych notifikaci.WP kazdou aktualizaci pekne zraje.
mceza

Windows Phone 8.1 "Blue"

Příspěvek od mceza »

Jo, to je fajn, ale když jsem někde v aplikaci, tak bych chtěl do notifikačního centra hned. A ne že budu muset nejdřív do HS a až pak tam. Každopádně ale funkce evidentně neustále přibývají. Příštím rokem to bude super systém. Akorát tak čas na výměnu Lumie 800.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1 "Blue"

Příspěvek od htcjirka »

Joo pro tebe to bude vetsi skok,kdyz si pockas.
mceza

Windows Phone 8.1 "Blue"

Příspěvek od mceza »

Kamarád si teď pořídil 820, tak jsem mu jí na den zabavil. Co se týče OS, tak naprostá paráda. Většina toho, co mě na WP7.x štve je tam řešeno jinak a mnohem lépe. Nové funkce a ještě rychlejší odezvy. Škoda, že v současné době se nenajde WP8 Nokie, která by mi sedla. Na každé se mi něco nelíbí. Doufal jsem v EOS, ale vypadá to na absenci bezdrátového nabíjení.

A já jsem si řekl, že když mám vyhodit 15 tis. za telefon, tak žádné kompromisy nebudou.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8.1 "Blue"

Příspěvek od CageJ »

notifikacne centrum pocitam, ze NEbude v hornej liste ako to ma Android/iOS, nechcem kopiu, ked uz to nanutia. Ale tahom vlavo... teraz mame len vpravo - aplikacie :D
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Windows Phone 8.1 "Blue"

Příspěvek od Bender1 »

Oni to chtějí dát jako live title, což je podle mě trochu nesmysl, když budu chtít používat notifikace hlavně při prohlížení IE.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8.1 "Blue"

Příspěvek od CageJ »

tak to bude slusne povedane chuj***na
Som zato, aby to bolo teda gesto... alebo proste taham vlavo, to je nevyuzite.. nechapem co riesia.. Ci sa dockame widgetov ? Aj ked neviem naco by boli..
mceza

Windows Phone 8.1 "Blue"

Příspěvek od mceza »

Widgety? Proč a kam? Vylepšit možnosti Live Tiles by mohli, ale widgety tam přece cpát nebudou.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů