Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

pavel a spol:ja len,ze naco si kupujes,alebo chces aplikaciu,ktoru si vobec nepamatas :)
alebo,naco chces mat zoznam,ked mas aplikacie v telefone ? :) ved aj keby si robil HR,tak staci zalohovat..riesite tu uz riadne somariny,bez urazky
stewo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: sob srp 23, 2014 18:03
Zařízení: L820/L950 MINULOST/ SG S9 + SG Watch
Bydliště: Trnava Slovakia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stewo »

-Pavel- píše:stewo: Protože to nedělám jako ty. Jak si uděláš pořádek na Store ? Nelze v telefonu odstranit co nechci mít na Store. :)
Prepáč ale toto vôbec nechápem... Prečo mám odstraňovať niečo zo store... ako to potom nainštalujem opäť ak sa rozhodnem...ku aplikácii v store mi napíše už vlastníte a idem ďalej nie?
mokashi

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mokashi »

resis nesmyslne blbosti a prestan s tim otravovat.Nejde to, tak to nejde. Tecka.
petison
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv zář 18, 2014 15:42
Zařízení: Prestigio MultiPhone 8500 DUO

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od petison »

Taky mi vadí že aplikace které mi nevyhovovali a již nepoužívám nejdou odstranit ze seznamu jako v GooglePlay.No snad to časem změní.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

relouth píše:pavel a spol:ja len,ze naco si kupujes,alebo chces aplikaciu,ktoru si vobec nepamatas :)
alebo,naco chces mat zoznam,ked mas aplikacie v telefone ? :) ved aj keby si robil HR,tak staci zalohovat..riesite tu uz riadne somariny,bez urazky
Asi zalezi,jaký jsi uživatel.Napr.aplikaci na twitter jsem vyzkoušel vice než deset.Ve store v mem seznamu jsou všechny,i když pouzivam jen jednu.A pokud po HR apod nechceš dělat zálohu,tak se tím seznamem musis prokousat.Pro zajimavost-vcetne her jich tam mam 534. Cca 30 uz nejde pouzit,jsou ze systémuWP7,7.8, ale stejně se tam zobrazuji.
metempsicosi
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát črc 02, 2010 19:59
Zařízení: iPhone 7 (Black)
Bydliště: Praha 9 / Brandýs nad Labem

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od metempsicosi »

Zdravím všechny. Prosím o hodně rychlou radu. Existuje nějaký návod a program jak přejít z oficiálních WP 8.1 zpět na WP 8.0? Předem všem díky za jakoukoliv radu :)
metempsicosi
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát črc 02, 2010 19:59
Zařízení: iPhone 7 (Black)
Bydliště: Praha 9 / Brandýs nad Labem

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od metempsicosi »

To nevím nejde o mě ale o kamaráda. Zkoušel Nokia Software Updater for Retail podle návodu, ale prý mu tam pořád zůstává WP 8.1
metempsicosi
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát črc 02, 2010 19:59
Zařízení: iPhone 7 (Black)
Bydliště: Praha 9 / Brandýs nad Labem

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od metempsicosi »

A kdyby byl v DP tak by to přes Nokia Software Updater for Retail šlo?
stewo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: sob srp 23, 2014 18:03
Zařízení: L820/L950 MINULOST/ SG S9 + SG Watch
Bydliště: Trnava Slovakia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stewo »

Nokia Software Updater for Retail
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tade »

maxxz píše:MPA tool uz funguje pod 8.1? Já myslím, ze stále ne.
Funguje prostě částečně, jak jsem psal výše na str. 333. Obrázek interpreta na zamykací obrazovce funguje. Obrázek interpreta na live tile nefunguje. Navíc nefunguje obrázek interpreta ani v pozadí přehrávače - je tam stále černé pozadí.
metempsicosi
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát črc 02, 2010 19:59
Zařízení: iPhone 7 (Black)
Bydliště: Praha 9 / Brandýs nad Labem

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od metempsicosi »

Právě že ne, Lumia 920.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

-Pavel- píše:icepoint: děkuji, už jsem si připadal za blázna, že nikdo nechce vidět co myslím. :)

For all: pokud se zdála tato diskuse ostatním zbytečná, omlouvám se. ;-)
ja ta ale chapem co chces,len nechapem,preco riesis take nezmyselnosti,to nemas co na praci ? :D bez urazky
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Asi sem lama.... Jak poslat mailem ve WP 8,1 přílohu? Konkrétně soubor v Excelu.... Pořád mě to háže jen do fotek....
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Díky moc :)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tslany »

Já ale pořád nechápu, proč bych se měl kdy dívat na seznam zakoupených/nainstalovaných aplikací? Jaký to má smysl sakra? Vždyť aplikace přeci buď používám, tím pádem je mám nainstalované, a nemusím lézt do nějakého seznamu stáhnutých aplikací, aktualizují se stejně samy, a nebo tu aplikaci nepoužívám, nevyhovuje mi, nechci o ni ani slyšet.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

Proboha,udelas HR,a nechces z nejakého důvodu pouzit zálohu.Tak jdeš do store a tam vidíš seznam všech aplikaci,bohužel i těch,co uz nechceš,dokonce i těch,co pouzit nemuzes.Nevim,snad tu jsou lide,co používají WP jako smartphone a ne jako volaci nástroj.Pak mas,v mem pripade ve store 540 aplikaci vcetne her co jsem dohrál nebo nehral a jen vyzkoušel.Chce to jeste někdo vysvětlit víc polopatisticky?
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TomSoft »

Ja myslím ze to pochopili všichni. Teda skoro všichni :)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tslany »

No, dobře, já to dělal zrovna včera (čerstvý flash systému, a neobnovení aktualizace), a úspěšně jsem si na vše potřebné vzpomněl, a to, co nepotřebuji tak často, tak prostě není důležité, a nainstaluji to v momentě, kdy to bude potřeba, rozhodně ale nevidím důvod mít prostě každý den přístupný seznam kdykoliv nainstalovaných aplikací.
Jumbo78 píše:Problém je, že editovat lze tuším jen 5 minut po odeslání příspěvku ;)
Huh, to ani nevím, to je nějaká novinka? :grin: V tom případě se omlouvám, to mi připadá docela nedořešené (je pravda, že jsem se nedíval, kdy ty zprávy byly odeslány)
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

Celkem jsem se unavil nad vysvětlením,ze store u WP je holt trochu v plenkach a nekteri jedinci mají problém pochopit psaný text.No nic,je tu někdo,kdo vi,zda a kdy půjde editovat text v preposilanem emailu,což umí i iPhone dokonce!! a zda se dočkáme takových zakl.veci -pro mne tedy,jako je připojení pdf souboru k emailu jinak nez formou odkazu na onedrive? Pak třeba existuje prohlížeč dwg souboru-vykresu v AutoCadu??Diky.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

tslany píše:No, dobře, já to dělal zrovna včera (čerstvý flash systému, a neobnovení aktualizace), a úspěšně jsem si na vše potřebné vzpomněl, a to, co nepotřebuji tak často, tak prostě není důležité, a nainstaluji to v momentě, kdy to bude potřeba, rozhodně ale nevidím důvod mít prostě každý den přístupný seznam kdykoliv nainstalovaných aplikací.
Jumbo78 píše:Problém je, že editovat lze tuším jen 5 minut po odeslání příspěvku ;)
Huh, to ani nevím, to je nějaká novinka? :grin: V tom případě se omlouvám, to mi připadá docela nedořešené (je pravda, že jsem se nedíval, kdy ty zprávy byly odeslány)
Uh,predstav si seznam 500aplikaci,chceš jen třeba 50,myslíš,ze si pamatuješ všechny dle názvu a,obrázku,které chceš? A dle Murphyho zakonu bych nikdy nečekal,ze si ji stahnu.az potrebuji,neb pak to najisto nepůjde kvůli cemukoli!!
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů