Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Jo. A kde to najdu, nevypinat wifi pri vypnutem displeji..?:-\ hledal jsem to, ale nenasel..
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radeczek »

Nastavení "nevypinat wifi pri vypnutem displeji" ve WP 8.1 nenajdes. Aplikace, přes kterou to rádio pouštíš, asi nemá povoleno pracovat při zamčeném displeji. V tom bude asi ten problém. WIFI se samo nevypíná.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

relouth píše:Inperator,na tvojom mieste by som si aktivoval penazenku a poruadne ju zakodoval,bohvie co tam mas za bordel natahany
lol co za bordel by som tam mal mat ako ? a co to je penazenka ? :D :D ako ziadne peniaze mi nestahovalo ako som pisal vyssie...raz mi spustilo Store s danou apkkou a druhykrat po kliknuti na whatsapp toast notifikaciu (mozno zhoda nahod) sa otvoril IE s tym odkazom :???:
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

Penazenka je app,mozes ju napr pouzit aby si si zakodoval platenie v store. Tj,bez tvojho pin,nekupis ziadnu app
Naaier
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 20, 2014 17:46
Zařízení: P9 Lite, Lumia 925

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Naaier »

Borci dá sa nejako poslať súbor cez BT ? Resp. stačilo by mi aspoň aby to dokázalo poslať fotku, len neviem či je na to nejaká FUNKČNÁ app.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Není potřeba zadna aplikace, staci jako prvni zapnout BT a pak u dane fotky dat sdilet a vybrat BT.
Naaier
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 20, 2014 17:46
Zařízení: P9 Lite, Lumia 925

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Naaier »

dík, tak to som netušil ;oI som bol zvyknutý z androidu a vlastne aj z telefónov bez OS, že si to BT proste aktivuje samo a v tom kontextovom menu to bude vždy :)
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Existuje nějaká aplikace na příjem a odesílaní SMS z PC? Na android je toho spoudty, proč na WP ne? Je to omezení systémem, nebo prostě nikdo nenapsal takovou aplikaci? Klidně bych za ní i zaplatil.
Ruincajs
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned led 26, 2014 11:05
Zařízení: N920

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ruincajs »

Ruincajs píše:Zdravím, udělal jsem downgrade z DP verze a teď z hrůzou zjistil, že mám jen 1/10 kontaktů. Synchro ani vyp/zap nepomáhá. Srovná se to samo, nebo tomu mám nějak pomoci, prosím?
Nic kromě HR nepomohlo, prostě jsem nedonutil upravený/nový kontakt k synchronizaci. Btw, ještě jsem si všiml že mi nefunguje v Onenote v jakémkoliv adresáři po vytvoření nové poznámky kliknout v menu na 'připnutí na úvodní obrazovku ' respektive nic se nestane. V 8.0 jsem získal fialovou dlaždici s plusem na ploše, což jako diktafon bylo rychlé a efektivní.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

To nevím. Na Androidu to funguje tak, že musí být tel. spojený přes kabel s PC aby taková aplikace běžela? Nebo to běží v nějakém cloudu či nějakým http?

Hlavní problém možná bude API k SMS na Windows Phone. Nejspíš není pro 3rd party dostupné.
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Na androidu to frčí jak přes kabel, bluetooth tak i wifi...škoda no. Tohle mi celkem chybí, jelikož dost píšu SMS.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Wertigo »

chytil123 píše:Existuje nějaká aplikace na příjem a odesílaní SMS z PC? Na android je toho spoudty, proč na WP ne? Je to omezení systémem, nebo prostě nikdo nenapsal takovou aplikaci? Klidně bych za ní i zaplatil.
Nechápu zcela přesně o jakou funkci Ti jde. Mohl bys to nějak lépe popsat? Chceš napsat SMS na počítači a odeslat jí přes telefon? Nebo obráceně?
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od qwerty »

Nieco ako SMS Easy Type alebo SkyType?
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od iljusin66 »

API WP neumožňuje přístup k telefonnímu modulu. Z aplikace třetí strany neodešleš SMS ani nevytočíš hovor. Daň za bezpečnost. Rozumím tomu, že jsou uživatelé kterým to bude vadit, ale v tomto případě si myslím, že je rozhodnutí MS správné.

Není tomu tak. Ve WP8.1 už jsou (nebo by měly být) API pro práci se SMS. Alespoň o tom běžely před nějakým půlrokem zprávy.
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

To je škoda, nevadí. SMS Easy Type nebo SkyType nejsou zdaleka tak použitelné jak s androidem. Myslím to tak, že spáruju telefon s PC a SMS mi chodí na PC v podobě nějakého upozornění jak z ICQ a mohu obratem hned z PC odpovědět. Samozřejmě se to děje prostřednictvím mobilu, ale realizuji to na notebooku, kde se píše mnohem lépe na velké klávesnici. Škoda.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Wertigo »

Kubík SMS dreamcom
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Já myslím, že MS naznačoval, že nějaká API pro práci se SMS budou - že budou moci vznikat aplikace, které s nimi budou moci pracovat. Jen nevím, jestli to bylo už pro WP8.1
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Ked si pustim pesnicku z onedrivu v telefone...nenatiahne ani artwork ani nic... preco ?

Artist artwork sa uz neda pridat tak aby som mal pri prehravani albumu zmeneny lockscreen ? ci to funguje uz len cisto na xbox music ? (da sa u nas nejakym sposobom streamovat ? )

Ked davam ukladat subor z onedrive do telefonu...hoc vyberiem hocijaky priecinok pri kazdom pise ze priecinok neobsahuje ziadne subory (napr priecinok s foto atd pritom vsade mam kopec suborov) preco ? :D

dakujem za odpovede :D
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

On dnes někdo nějak vazne pouziva SMS? Mozna nejaky reklamní rozesilac ne? Ale to už jsme jinde.Me SMS jsou tak do50ks mesicne,z toho 45 zdarma přes net.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

imperator píše:Ked si pustim pesnicku z onedrivu v telefone...nenatiahne ani artwork ani nic... preco ?

Artist artwork sa uz neda pridat tak aby som mal pri prehravani albumu zmeneny lockscreen ? ci to funguje uz len cisto na xbox music ? (da sa u nas nejakym sposobom streamovat ? )

Ked davam ukladat subor z onedrive do telefonu...hoc vyberiem hocijaky priecinok pri kazdom pise ze priecinok neobsahuje ziadne subory (napr priecinok s foto atd pritom vsade mam kopec suborov) preco ? :D

dakujem za odpovede :D
Co je priecinok?? Sice slovensky rozumím,ale ne dokonale
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů