Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
fronzen
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 26, 2013 0:42
Zařízení: Xperia Z

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fronzen »

Zdravím, nevíte někdo jestli je nějaká jiná aletrnativa pro rychlé zapnutí a vypnutí mobilní dat? Lézt neustále do nastavení mi připadá neskutečně otravné a zjistil jsem, že zkratka nejde přidat ani do notifikační lišty.... "Sprav to prosím Microsofte", tedy, neví někdo aspoň O nějaké prozatímní alternativě kupř. dlaždice na úvodní stránku, nebo něco tak? Šetřím na tom neskutečně baterii, jelikož všichni víme, že data jsou největším žroutem pro baterii.
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martina46 »

no ja mam na to aplikaciu quick settings, ale su aj ine, tiez som sklamana, ze na notif. liste nejde dat skratka, tuto appku mam teraz uz len kvoli tomuto.

nemate niekto odskusany casovac, co fici na pozadi a je presny na sekundy, moj cooking timer mi po aktualizacii neupozorni na pozadi.
mirdan
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv pro 06, 2012 18:32
Zařízení: Nokia Lumia 800

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mirdan »

fronzen píše:Zdravím, nevíte někdo jestli je nějaká jiná aletrnativa pro rychlé zapnutí a vypnutí mobilní dat? Lézt neustále do nastavení mi připadá neskutečně otravné a zjistil jsem, že zkratka nejde přidat ani do notifikační lišty.... "Sprav to prosím Microsofte", tedy, neví někdo aspoň O nějaké prozatímní alternativě kupř. dlaždice na úvodní stránku, nebo něco tak? Šetřím na tom neskutečně baterii, jelikož všichni víme, že data jsou největším žroutem pro baterii.
dej mobilní data do složky aplikací od nokie
mceza

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Na tom není co spravovat. Že tam ta položka chybí není chyba. Musíme jen doufat, že možnosti Action Centra se budou dále rozšiřovat. Ideálně ještě před uvedením 8.1 pro veřejnost.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od l0lz »

Neviete náhodou ako vyriešiť chybne opravy našeptavača? Aj dnes som písal kopu komentarov do diskusie, a podstatne veci mi to opravilo len na samé nezmysli.
Ako som dopísal tento príspevok, tak manuálne som musel opraviť dve chyby ktoré naseptavac opravil z dobrého na zle.
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martina46 »

mirdan píše:
fronzen píše:Zdravím, nevíte někdo jestli je nějaká jiná aletrnativa pro rychlé zapnutí a vypnutí mobilní dat? Lézt neustále do nastavení mi připadá neskutečně otravné a zjistil jsem, že zkratka nejde přidat ani do notifikační lišty.... "Sprav to prosím Microsofte", tedy, neví někdo aspoň O nějaké prozatímní alternativě kupř. dlaždice na úvodní stránku, nebo něco tak? Šetřím na tom neskutečně baterii, jelikož všichni víme, že data jsou největším žroutem pro baterii.
dej mobilní data do složky aplikací od nokie
co je zlozka aplikacii od nokie?
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chytil123 »

Od aktualizace když zapnu FB messanger tak mi chrčí lehce reproduktor...přestane až odešlu zprávu. Slyšitelné jen doma v tichosti, venku to nejde slyšet...ale večer v posteli je to velmi otravné. Jsem sám komu to dělá?
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Papek »

Toto som postrehol aj ja pri viacerych aplikaciach. Aj v niektorych hrach ked mam hlasitost nastavenu na nulu, tak mi niekedy chrci reprak.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Nijak, bud slovnik nepoužívat vůbec, nebo to zatím bude nutné prekousnout dokud to nejaky update nevyřeší... Neboj to nasralo více lidí.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

l0lz píše:Neviete náhodou ako vyriešiť chybne opravy našeptavača? Aj dnes som písal kopu komentarov do diskusie, a podstatne veci mi to opravilo len na samé nezmysli.
Ako som dopísal tento príspevok, tak manuálne som musel opraviť dve chyby ktoré naseptavac opravil z dobrého na zle.
Nelze. Možná po tom prvním update 8.1 kdyby se podařilo zcela smazat a znovu nahrát klávesnici, bylo by to lepší, ale moc tomu nevěřím.. Prostě to poj.bali a zatím neopravili.. Piš stížnosti do MS..
mceza

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

mimonaut píše:Prostě to poj.bali a zatím neopravili.. Piš stížnosti do MS..
Proč hned tak ostrá slova? A ještě k tomu od moderátora?

Máte Developer Preview verzi. Vůbec není jisté, jak to bude ve veřejné verzi systému fungovat. Je možné, že to bude stále tak špatné, ale také možná ne. Proto bych si vulgární výrazy schoval až na potom...
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Jsem naštvanej. proto. Tvrdili, že to opravili a neopravili nic.
Sprosté slovo jsem nenapsal, jen naznačil. I moderátor je člověk a má právo být naštvaný.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

Vedel by mi niekto poradiť, čo znamená pri spotrebe "telefón" ?Je mi jasné, že najskôr by to malo byť volanie, no za dnešok som volal maximálne 5 minút a ukazuje mi to najväčšiu spotrebu( pričom hill climb racing som hral asi pol hodiny), včera to isté no výdrž batérie sa neznížila ani nezvýšila.

FOTO ( https://acuyha.bn1304.livefilestore.com ... png?psid=1" onclick="window.open(this.href);return false; )
mceza

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Jedná se o aplikaci Telefon. A to nejspíš se vším všudy (ať už procházení hovorů, synchronizace, tak samotné volání). Možná se tam něco kouslo, možná byl během hovorů problém se signálem. Každopádně to, že žere nejvíc přeci neznamená, že to nějak moc vybíjelo - koukám, že baterky máš pořád dost. Asi bych to zatím jen sledoval a nehrotil ;-)
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

S baterkou nemám najmenší problém..večer mi vždy ostáva najmenej 50% a to cez deň dostáva poriadne zabrať..budem to ďalej sledovať :)
mirdan
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv pro 06, 2012 18:32
Zařízení: Nokia Lumia 800

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mirdan »

co je zlozka aplikacii od nokie?[/quote]
http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... df8c3f901e" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=144&t=34883" onclick="window.open(this.href);return false;
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ingnition »

Zdravím,
nemáte nějaké nové informaci o vydání aktualizace WP 8.1 veřejnosti? Co si pamatuji, spekulovalo se o minulém týdnu ale dodnes pořád nic. Máte někdo nějaké nové informace? Děkuji :)
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Myslím si, že v průběhu června, ale nikde žádná potvrzená informace není, takže bude nutné čekat.

Teď konečně má jít do prodeje L930 a po ní asi budou následovat updaty.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomet »

Mohl bys ten datum "Teď" trochu upřesnit? :-) Už mě nebaví čekat. Potřebuji koupit nějaký tel s LTE 900Mhz do 14 dnů.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 52 hostů