Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Freeloader »

watterr píše:Jestli ti to neukazuje odkud jsi tam přidal fotku tak to asi zrušili, ale nevím to určitě tak se třeba zkus ptát dál třeba ti někdo odpoví!
pytal so msa aj na wpcentral zatial nikto neodpovedal, preco by to rusili? to je nelogicke, ved to bola cista reklama pre nich ked stovkam priatelom ukazes ze si to uploadol z Windows phonu
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

Ja som si tiez vsimol, ze tam ten napis "odoslane z Windows Phone" uz nie je. Ked sa pozriem na posledne fotky, co som posielal uz z WP8.1, tak tam je "cez Facebook for Windows Phone", hoci by som odprisahal, ze po uploade som nic podobne nevidel.
mceza

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Protože dřív jste to odesílali přes aplikaci Microsoftu na Facebooku. Teď už to je přes oficiální FB aplikaci přímo v telefonu. Nejde to tedy přes Microsoft.
xsmile
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 26, 2014 12:18
Zařízení: Nokia Lumia 620 WP 8.1

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xsmile »

Ahoj, měl bych takový dotaz: u mé Lumie 620 se mi stává, že mi po/při odemknutí zamrzne displej, buď vůbec nereaguje na dotyk, nebo jen velmi trhaně. Pomůže jen zamknutí a znovu odemčení. Stává se to občas, dejme tomu tak 1x z 10 pokusů. Otázka zní, jestli to může souviset s vývojářskou verzí WP 8.1 (nikde jsem ale nenašel, že by měl někdo podobný problém), nebo je to jiná softwarová chyba, nebo může jít o problém s displejem...? Několikrát jsem zkoušel jak soft, tak i hard reset, případně odinstalovat různé aplikace...chová se pořád stejně. Problém je v tom, že jsem jí teď koupil starší a první co jsem udělal, že jsem nainstaloval WP 8.1, takže nevím, jestli se tak chovala i předtím... :/ Děkuji za případné odpovědi.
Hektor
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv led 31, 2013 18:04
Zařízení: Nokia Lumia 620

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hektor »

Mám L620 a tohle se mi s W8.1dev ještě nestalo.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

xsmile píše:Ahoj, měl bych takový dotaz: u mé Lumie 620 se mi stává, že mi po/při odemknutí zamrzne displej, buď vůbec nereaguje na dotyk, nebo jen velmi trhaně. Pomůže jen zamknutí a znovu odemčení. Stává se to občas, dejme tomu tak 1x z 10 pokusů. Otázka zní, jestli to může souviset s vývojářskou verzí WP 8.1 (nikde jsem ale nenašel, že by měl někdo podobný problém), nebo je to jiná softwarová chyba, nebo může jít o problém s displejem...? Několikrát jsem zkoušel jak soft, tak i hard reset, případně odinstalovat různé aplikace...chová se pořád stejně. Problém je v tom, že jsem jí teď koupil starší a první co jsem udělal, že jsem nainstaloval WP 8.1, takže nevím, jestli se tak chovala i předtím... :/ Děkuji za případné odpovědi.
S tímhle mám ten svoji 720 na reklamaci.
Dělalal to jak na 8, tak na 8.1
xsmile
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 26, 2014 12:18
Zařízení: Nokia Lumia 620 WP 8.1

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xsmile »

Hmhm, díky za zkušenosti, tak nějak jsem čekal, že to spíš bude hardwarový problém. Subjektivně mám pocit, že častěji to dělá pokud je displej "víc" upatlaný, případně když je víc zahřátý...ale to může být jen můj pocit, protože už zkouším všechno možné. No nic, holt ho pošlu také na reklamaci. Je potřeba hodit zpět WP8? Asi to bude lepší, než se případně dohadovat...?
Hektor
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv led 31, 2013 18:04
Zařízení: Nokia Lumia 620

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hektor »

Na tom něco asi bude, protože já používám od začátku folii.
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Freeloader »

mceza píše:Protože dřív jste to odesílali přes aplikaci Microsoftu na Facebooku. Teď už to je přes oficiální FB aplikaci přímo v telefonu. Nejde to tedy přes Microsoft.
je sposob ako to v 8.1 vratit spat? aby to ukazovalo "odoslane z WP"? Mne sa to docela pacilo
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od IgorVysoky »

Freeloader píše:
mceza píše:Protože dřív jste to odesílali přes aplikaci Microsoftu na Facebooku. Teď už to je přes oficiální FB aplikaci přímo v telefonu. Nejde to tedy přes Microsoft.
je sposob ako to v 8.1 vratit spat? aby to ukazovalo "odoslane z WP"? Mne sa to docela pacilo
Mne to stále píše "cez Facebook for WindowsPhone". Taktiež to ukazuje známemu, ktorý má tiež WP8.1. Nebol by som nadšený, keby to zmizlo, páči sa mi to tam.
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martina46 »

Pred týždňom som si stiahla preview for developers, zaregistrovala sa a išla sťahovať 8.1. Potom som si to ale rozmyslela a aplikaciu vymazala, následne som si zrejme zrusila aj účet na appstudio, lebo keď som si to dnes s upgrade rozmyslela, nechcelo ma na appstudio prihlásiť, že toto konto sa už používa. Ako sa dá toto riešiť? Je to konto predsa nejako prepojené s microsoftom, nechcem si zakladať nové microsoft konto.
mceza

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

A nezkoušela ses místo přihlášení spíše znovu zaregistrovat? Jakmile máš na Appstudiu jednou účet, stačí se jen přihlásit v aplikaci v telefonu.
Tobě bych ale doporučil vyčkat na oficiální veřejný update.
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Freeloader »

IgorVysoky píše:
Mne to stále píše "cez Facebook for WindowsPhone". Taktiež to ukazuje známemu, ktorý má tiež WP8.1. Nebol by som nadšený, keby to zmizlo, páči sa mi to tam.
a ako uploadujes fotky? ides do albumu kliknes na zdielat > facebook > redirectne ta do apkky a potom das zdielat?
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od IgorVysoky »

Takže. Teraz som si uvedomil, že pri fotkách mi to nepíše, pri statuse áno. Moja chyba. Každopádne je to zvláštne, že to funguje takto.
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martina46 »

mceza píše:A nezkoušela ses místo přihlášení spíše znovu zaregistrovat? Jakmile máš na Appstudiu jednou účet, stačí se jen přihlásit v aplikaci v telefonu.
Tobě bych ale doporučil vyčkat na oficiální veřejný update.
no prave ze som aj toto skusala, a vtedy mi vyskakujem, ze uz ma tento ucet iny uzivatel, cize ani prihlasit ani registrovat.

no a na ofic. sa mi nechce cakat 8-)
DownloaDCZ
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 26, 2014 21:09
Zařízení: Nokia Lumia 820

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od DownloaDCZ »

Zdravím, mohl bych se zeptat na kdy je plánovaný oficiální update na Windows Phone 8.1? Možná už tady tento dotaz byl, ale abych se přiznal mezi 200 stránkami se mi to nechce hledat :). Ve Windows Store už appky na WP 8.1jsou jenže je stejně nevyužiju. Dík za odpověď :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

v létě :)
Tyris22
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: sob dub 26, 2014 9:13
Zařízení: Nokia Lumia 620

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tyris22 »

xsmile píše:Ahoj, měl bych takový dotaz: u mé Lumie 620 se mi stává, že mi po/při odemknutí zamrzne displej, buď vůbec nereaguje na dotyk, nebo jen velmi trhaně. Pomůže jen zamknutí a znovu odemčení. Stává se to občas, dejme tomu tak 1x z 10 pokusů. Otázka zní, jestli to může souviset s vývojářskou verzí WP 8.1 (nikde jsem ale nenašel, že by měl někdo podobný problém), nebo je to jiná softwarová chyba, nebo může jít o problém s displejem...? Několikrát jsem zkoušel jak soft, tak i hard reset, případně odinstalovat různé aplikace...chová se pořád stejně. Problém je v tom, že jsem jí teď koupil starší a první co jsem udělal, že jsem nainstaloval WP 8.1, takže nevím, jestli se tak chovala i předtím... :/ Děkuji za případné odpovědi.
Mě se to stává taky (na WP8 i WP8.1) ale ne tak často jak ty píšeš. Možná dvakrát za týden, stačí zamknout a odemknout displej a je to OK. Nemám zatím důvod k reklamaci, protože to dělá jen občas, ale myslel jsem si, že to dělají např mastné prsty, nebo vlhké po mytí a pod. Jinak používám od začátku fólii, máš ji také? Pokud jo, zkusil bych jí na nějaký čas odstranit, zda to bude i potom dělat.
mokashi

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mokashi »

mne to ukazuje ikonku,jen kdyz je to k necemu pripojene,jinak ne.Asi to je normalni.
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Scaladek »

Pokud si dobře pamatuju, na WP8 byl zapnutý BT šedivý, pokud bylo něco připojeno, tak ikona zbělela. Teď na WP8.1 když je zapnutý, tak nic, když je něco připojeno, objeví se bílá ikona a v roletce je místo nepřipojeno napsán název sluchátek, obdobně jako jméno Wi-Fi sítě. (BT sluchátka Nokia BH-505) [ikona Wi-Fi se taky objeví, až když se telefon na nějakou připojí] :wink:
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 hostů