Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
matiqos
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: pon pro 03, 2012 21:32
Zařízení: iPhone 7/Microsoft Lumia 950

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matiqos »

Zaujímavý update games hubu :D
http://img.tapatalk.com/d/14/04/16/apepeneg.png
Demolator
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob pro 14, 2013 14:08
Zařízení: lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Demolator »

Demolator píše:Ahoj, po updatu na 8.1 vše funguje až na 2 věci. První ta podstatná je, že mi přímo v aplikaci telefon nefunguje filtrování kontaktů, v aplikaci lidé funguje. To je pro mě docela zásadní problém.
Druhá už jen okrajová je, že se mi u rychlého přehledu zobrazují pouze hodiny. Lumia 920.
Díky za odpověd.
Mohl by někdo zkusit, jestli mu to dělá také? Děkuji.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Funguje oboji.K rychlému prehledu - po aktualizaci na 8.1 vlezt do nastaveni a otevřít rychly prehled.Vyzada si to restart a pak se jiz budou zobrazovat i udalosti.
Demolator
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob pro 14, 2013 14:08
Zařízení: lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Demolator »

To jsem zkoušel, restart si to nevyžádalo. Zkoušel sem telefon vypnout a zapnout, beze změny.
Minaro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pát srp 23, 2013 9:43
Zařízení: Lumia 1020 White

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Minaro »

Game Hub po aktualizacii naozaj nejde ziadne hry mi nanajde :tlem:
Uživatelský avatar
vykouk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 22, 2013 17:54
Zařízení: Lumia 1520

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vykouk »

?? A když tuknete pod napis chyby na obchod s hrami tak se vše objeví :-)
Minaro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pát srp 23, 2013 9:43
Zařízení: Lumia 1020 White

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Minaro »

Mne to nenapise ziadnu chybu len ze polozku sa nepodarilo otvorit. Skuste to znova to je cele a mozem to skusat aj 30x a nic sa na tom nezmeni
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Zaklinac »

Demolator: mal som ten istý problém. Cez SysApp Pusher si zaktualizuj systémové aplikácie "prehľad" a "dotykové ovládanie", potom choď do nastavení, prehľad, a vtedy si to vyžiada reštart. Reštartuj a malo by to fungovať.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Takže aktualizace instalovaná a spokojenost náramná v téhle podobe jsou WP paradni.

Naseptavac je trošku horsi ale není to tak zle jak jsem četl včera a bud vyjdee aktualizace vi se bude casem dam učit a zdokonalovat.

Notifikační centrum po vysunuti stavové lišty je parádní možná lepší než na androidu aspoň takhle se to jeví mě a dalši vylepšení a drobnosti rozhodně potěší.

Možno mi schází to jak se lišta vždy schovala ale jde o zvyk a taky bych uvítal procentuální indikátor vedle ikonky baterie.

Mimochodem jak je to s aktualizací udaju na dlaždicích stále 30min nebo to v ms snížili na 5 co se psalo?



Pokud jde o rychlost zvyseni odhaduji tak o 30% animace jsou stejbe ladne a plynule ale mají patrně nastavenou vetší rychlost, lagy teď vidavam výjimečne a spousteni app je tak o jednu dvě vteřiny rychlejší hr po updatu ktery je obvyklý jsem zatím nedelal



Za me tedy prozatím velká spokojenost s vydrží uvidím časem svým ale l520 při zapnutych datech a wifi nabijim denně takže i kdyby resit to nebudu a vydrz nebyla ani s predeslou verzi oken zadna sláva.

EDIT
Opravdu hodně a moc se to tady nezmiňuje me potedil podrobný pfehled u kszdeho hovoru v kilik odch orich cas proste konečně to tam ms integroval mozna by v menu mohl byt i celkový provolany čas a nemusel by clovek zase lezt do nastavení sit.
myscho
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát pro 13, 2013 9:31
Zařízení: Nokia 8
Bydliště: Kolta

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od myscho »

Aktualizoval som Siet+ a uz ide spustit lokalizacia, zaujimave :) Len teraz zase dako nejde sync Gmail "nepodarilo sa aktualizovat vase spravy"..... kod chyby 80190193
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Stiegler »

-Pavel-: Asi tak, myslím že se to čekání vyplatilo. Teď ještě k aktualizaci promluví Nokia Lumia Cyan. Někde jsem ale četl, že toto nemusí být finální sestavení... To by snad bylo poprvé v rámci Developer preview kdy bychom měli k dispozici pre-release. Neví o tom někdo něco víc?
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hudyss »

Já jsem taky spokojen, tlf je rychlejší a věci navíc potěší. Já dělal HR, Store mě nějak nevzrušoval, že nešel. A když jsem ráno ve 4hod vstával, tak tam byly všechny aplikace hned. Baterie, tam nevidím rozdíl ani k lepšímu, či horšímu. No doma jsme už všichni na WP 8.1.
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od motas »

Nějak nemůžu zprovoznit synchro záložek v IE11 na desktopu a phone. Je třeba to někde povolit? Díky
myscho
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát pro 13, 2013 9:31
Zařízení: Nokia 8
Bydliště: Kolta

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od myscho »

No ani Hry mi nejdu - nepodarilo sa aktualizovat zoznam, sa mi to tu dako rozpada
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Wertigo »

Update jako celek mne potesil a libi se mi. Jedine dve veci bych jeste zmenil a to prepinac mobilnich dat v rychlem prehledu ( pouzivam mnohokrat denne) a zlepseni naseptavace + moznost naucit ho manualne nova slova. Jinak bez vyhrad. Zajimalo by mne, jaka vylepseni chysta Nokia v jejich updatu - neni nekde nejaky nastrel co ocekavat?
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Stiegler »

myscho: Taky jsem dneska aktualizoval hub Game. bude to jen aplikací, věřím že brzo přijde oprava.
McJobs
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř úno 08, 2012 19:48
Zařízení: iPhone 13 mini

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od McJobs »

Cheetah007 píše:Mimochodem jak je to s aktualizací udaju na dlaždicích stále 30min nebo to v ms snížili na 5 co se psalo?
po novom sa moze dlazdica obnovovat kazdu minutu, je ale potrebny update od vyvojara aplikacie
myscho
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát pro 13, 2013 9:31
Zařízení: Nokia 8
Bydliště: Kolta

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od myscho »

Daniel Stiegler: tak asi to bola ta jedna aktualizacia co sa nahodila, ked som ich dal manualne vyhladat v Store. Action Centrum napise, ze sa aktualizovala app, ale nenapise aka, trosku fail :) a btw. mne tie "moje aplikacie" v store nejdu, vypise, ze mam nejakych 58 a zobrazi 8 a aj to nie tie, ktore mam nainstalovane..
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Je to opravdu Preview s velkým P a toho jsem se trochu obával.
Jsou věci lepší, jsou věci prozatím (?) nefunkční, jsou věci nedodělané, některé nelogické (proč mi v akčním centru mizí věci když si je zčeknu?, k čemu potom to notifikační centrum je, vždyť to samé vidím na dlaždicích. Myslel jsem, že budu mít přehled na jednom místě co se v poslední době dělo, né co se dělo před hodinou než jsem se na to podíval) a konečně jsou i věci naprosto nepochopitelně zmrvené (např. drobnost jako nápis přes avatar při telefonování - to musel být někdo pěkně zhulený, když tohle pustil do světa..)

Až přemýšlím, že flasnu zpět 8@black a počkám si na OTA.
godzilak
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 15, 2014 18:46
Zařízení: Lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od godzilak »

No je tam spousta novinek, většina pro mne zbytečných, pár dobrých, asi dvě využiju ....

Ale vyloženě mi vadí v galerii to seskupování podle nabídky měsící (datumů), který tam vyloženě překáží a tako to že když chce člověk jen fotky z mobilu musí se přeovat do záložky alba, kde opět musí vybírat další záložku ..... Hrozně nepraktický, otravný a zdlouhavý... bohužel jsem nezjistil jak to nastavit jinak, pravděpodobně to nejde :(
Další věc co mi hrozně vadí je barva dlaždic, původní modrá je tet světlejší než byla a vadí mi to na oči a ostatní barvy mi nevyhovují .... Těch věcí co mi nevyhovují je samozřejmě víc a zápory u mne převažují nad klady bohužel není legální cesta na downgrade ... :(
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 hostů