Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Freeloader »

tiez mi pride ze baterku saje ovela rychlejsie (co je logicke asi pretoze cim viac toho ten system obsahuje tym vacsia zataz na procesor cize aj baterku), najma v standby rezime ale predpokladam ze prichodom firmwaru sa to vyriesi

edit: pytal som sa to predtym no nikto neodpovedal, neviete co sa stalo s "ulohami na pozadi?"
Minaro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pát srp 23, 2013 9:43
Zařízení: Lumia 1020 White

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Minaro »

htcjirka píše:To delal i predtim.
No mne tie stranky ktore teraz hadze do mobile viem urcite ze predtym to nerobil lebo som ich pouzival casto
flejmendr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: pon říj 14, 2013 19:16
Zařízení: Lumia 920 Black

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flejmendr »

Zabavne ze podle toho batery sense zere nejvic baterky prave on xD a nejde odinstalovat xD sakra :tlem:


*freeloader prave kdyz si otevres sporic baterie tak tam mas ulohy co vyuzivaji baterku a kdyz si je rozkliknes tak je pod aplikaci napsano povoleno a kdyz na to kliknes tak to vypnes
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Freeloader »

diky

od battery sense som cakal viac, ze mi to ozaj ukaze ktora appka v priemere zere najviac, no zrat bude najviac vzdy to co logicky najviac pouzivate, takze ak ste najcastejsie na internete tak to bude internet ak casto volate tak telefon

cize mi to pride zbytocne..
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Freeloader píše:tiez mi pride ze baterku saje ovela rychlejsie (co je logicke asi pretoze cim viac toho ten system obsahuje tym vacsia zataz na procesor cize aj baterku), najma v standby rezime ale predpokladam ze prichodom firmwaru sa to vyriesi

edit: pytal som sa to predtym no nikto neodpovedal, neviete co sa stalo s "ulohami na pozadi?"
ved su prec
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Tak musím říct, že HR mi silně pomohl co se týká rychlosti. Telefon je po HR a znovunainstalování a nastavení znatelně svižnější než byl po updatu :-)
Uživatelský avatar
zvalo
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: úte zář 03, 2013 8:20
Zařízení: Nokia

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zvalo »

noremorse: sifrovanie mi funguje bezchybne. Chvilu som sa trapil s importom certifikatu, vždy to natiahlo len korenovy no nakoniec sa podaril import osobneho a všetko slape :)
noremorse
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř zář 12, 2007 7:32

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od noremorse »

zvalo: jde mi spíš o to, kde a jak ho naimportovat neb jsem nejspíš uplně slepý :-)
Uživatelský avatar
zvalo
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: úte zář 03, 2013 8:20
Zařízení: Nokia

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zvalo »

posles si certifikat do mailu a odtial spustis ;)
noremorse
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř zář 12, 2007 7:32

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od noremorse »

super, právě hotovo :-) jen mě zajímá, jestli se dá šifrování zapnout pro jednotlivé zprávy /prostě si je vybrat) a nebo to bere podle nastavení pro všechny
Uživatelský avatar
zvalo
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: úte zář 03, 2013 8:20
Zařízení: Nokia

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zvalo »

skusil som a len globalne :(
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

noremorse píše:super, právě hotovo :-) jen mě zajímá, jestli se dá šifrování zapnout pro jednotlivé zprávy /prostě si je vybrat) a nebo to bere podle nastavení pro všechny
Hloupý dotaz asik, ale kde se dá zapnout? Certifikát mi to hlásí naimportovaný, ale nevidím možnost zapnutí podpisu certifikátem...
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

louskáček píše:Přesně, Nastavení pořád stejné. Systém má 49 položek a Aplikace 10.
diky oběma no nevím jestli budu vůbec aktualizovat.....tolik svetob vylepšení apdejt zas nepřináší pokud ale rychlost výrazně vzroste na wp8.1 zůstanu pokud bude stejná zvyknu si a nebo se vrátím na 8.0 black pres kabel nebude počítám žádný problém a nehrozí zabiti founu jako v dobách klasických Nokii či s s60 skrze Phoenix.
Ohledně rychlosti i na hw 520ky šlapou wikna svizne o občas jsou ale patrně lagy nejspíš nedostatek ram (se těším jak budu od některých zas cist není možná me nikdy to je hloupost....klidně dam video týká se to jak apo tak procházení sys jako takovým)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Jak to je s notifikacemi a indikátory v horní liste baterie signál gos a tak stále se sik schovavajo a co procenta taky mě zajímá aktualizace údajů na tiles snížili to z 30ti na slibovaných 5 uvítám screeny či video prosím dekuji
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

odporucam ti pisat s bodkami a ciarkami, toto co si napisal je totalne neprehladny bullshit ...
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dark_hood »

Freeloader píše:tiez mi pride ze baterku saje ovela rychlejsie (co je logicke asi pretoze cim viac toho ten system obsahuje tym vacsia zataz na procesor cize aj baterku), najma v standby rezime ale predpokladam ze prichodom firmwaru sa to vyriesi

edit: pytal som sa to predtym no nikto neodpovedal, neviete co sa stalo s "ulohami na pozadi?"
v aplikáciach spusti šetrč batérie a tam v pložke spotreba vieš po kliknutí na appku zakázať jej spustenie na pozadí
mokashi

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mokashi »

Vážený užívateľ
To nie je blud tvrdia to výrobcovia
navyše to máte aj napísané v použivatelskej príručke ktorá je súčasťou predajného balenia
Akýkoľvek softvér ,nastavenia obsah dát alebo odkazy tretích strán záruku nepokrýva
Microsoft je jaka treti strana?
Uživatelský avatar
zvalo
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: úte zář 03, 2013 8:20
Zařízení: Nokia

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zvalo »

Petulinek: musíš do nastavenia mailu a účtov
mceza

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Funguje vám v aplikaci Store Nokia Collection (majitelům Lumií samozřejmě...)?

Store už jede bez problému, ale když kliknu na Nokia Collection, tak se jen otevře stránka s nápisem "We're having trouble getting this info at the moment".
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Jj Store už valí tak jako driv snad to nějaký vás vydrží.
Ted jsem aktualizaci pres wifi dtshnul a byla to otázka asi šesti minut včera někdo psal ze to má snad 300mb jiny zase jen par....ja jsem ten druhej případ.
Stavil jsem se u ome na ovcarecke v kuline a Jon tu free dava asi pul megabitu každopádně az se dozvím praci na zítřek spustim aktualizaci čtvrthodiny nemohu bez signálu v tuhle chvili byt
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů