NFC tagy

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

NFC tagy

Příspěvek od motas »

Tak tu mám jiný Tagy, které již s Lumia 920 spolupracují. Zkouším různá nastavení, ale nevím jak do Tagu dostat třeba to, že se zapne/vypne bluetooth, wifi ... Vím jak spustit obrazovku s nastavením, ale přepnout se musí ručně. Poraďte. Díky
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

NFC tagy

Příspěvek od mimonaut »

A jakou používáš app?
třeba tahle by to měla umět: http://www.windowsphone.com/s?appid=4e1 ... 3f882c545b" onclick="window.open(this.href);return false;
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

NFC tagy

Příspěvek od motas »

Tak přesně tuhle zkouším. Mám ji i koupenou. Budu bádat dál.
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

NFC tagy

Příspěvek od martintrojanek »

já tedy také čekám na Tagy, mám je objednané, ale co jsem se dočetl, tak u wp kvůly bezpečnostním omezením nelze rovnou přepínat stavy (bluetooth, wifi), je povoleno jen najetí k ovládací obrazovce přes Nfc, prý se to bude řešit v dalších updatech wp, tak uvidíme.
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

NFC tagy

Příspěvek od martintrojanek »

Tak Nfc tagy dorazily (objednáno z NfcMix.cz), fungují v pohodě, ale omezení bezpečnosti WP8 s použitím Nfc je zatím hodně otravné. Jak jsem říkal, ovládání WiFi, Bluetooth sice jde ale jen k nastavovací obrazovce, navíc předtím vyjede hláška zda chci vůbec obsah přijmout (což je asi pochopitelné), co mě ale naštvalo je, že Navigace Here od Nokie nejde spárovat s Nfc Tagem, protože je to zrovna exkluzivní obsah Nokie, a Nfc Interactor i Nfc LaunchIt dokáží odkazovat na aplikace pouze přes Store, kde sice Here Drive je, ale od Navtequ, který nejde nainstalovat do telefonu a na Nokia here se prostě odkázat nedá, nebo sem na to nepřišel (chtěl jsem když vložím telefon do držáku v autě, tak se spustí navigace)
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

NFC tagy

Příspěvek od motas »

Super by bylo mít možnost konkrétní tagy spouštět bez potvrzení. Třeba se této funkčnosti dočkáme v nějaké aktualizaci.
U_Phone
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 06, 2013 21:21
Zařízení: Nokia Lumia 820

NFC tagy

Příspěvek od U_Phone »

martintrojanek píše:Tak Nfc tagy dorazily (objednáno z NfcMix.cz), fungují v pohodě, ale omezení bezpečnosti WP8 s použitím Nfc je zatím hodně otravné. Jak jsem říkal, ovládání WiFi, Bluetooth sice jde ale jen k nastavovací obrazovce, navíc předtím vyjede hláška zda chci vůbec obsah přijmout (což je asi pochopitelné), co mě ale naštvalo je, že Navigace Here od Nokie nejde spárovat s Nfc Tagem, protože je to zrovna exkluzivní obsah Nokie, a Nfc Interactor i Nfc LaunchIt dokáží odkazovat na aplikace pouze přes Store, kde sice Here Drive je, ale od Navtequ, který nejde nainstalovat do telefonu a na Nokia here se prostě odkázat nedá, nebo sem na to nepřišel (chtěl jsem když vložím telefon do držáku v autě, tak se spustí navigace)
Dobrý den,
po pár pokusech se mi podařilo stejný problém vyřešit. V aplikaci NFC Interactor vytvořte URI, kde namísto webové adresy napište: "ms-drive-to:" (bez uvozovek). Tento tag pak uložte na čip a navigace se Vám bude spouštět. Momentálně však řeším jiný problém - v aplikaci vytvořím pro uložení více tasků, které na čip uložím, ale pak se stejně pustí pouze ten, který je na první pozici. Nesetkal se někdo s tím, jak by šlo vyřešit?
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

NFC tagy

Příspěvek od MagicQ »

zdravím,

chci se zeptat.. nová aktualizace lumia Black... jde vytvořit ted´ nfc tag, který by mi po vložení do držáku v autě, zapnul BT, zapnul GPS polohu, Vypnul wifi, případně zapnul nějakou aplikaci/car mode? něco podobného jako držák od nokie cr-200 .... chci si pořídit levnější alternativu bezdrátové nabíječky s pořízením nfc tagu...

Bude to již po nové aktualizaci správně fungovat? nebo opět zapínaní jedině ručně..
mceza

NFC tagy

Příspěvek od mceza »

Předpokládám, že je vše při starém. Bohužel všechny tagy jsem si někam založil :D
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

NFC tagy

Příspěvek od murder »

Tak tak hned jsem vyzkoušel a bohužel, stále je potřeba potvrdit, takže NFC stále nanic :(
Starman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř říj 01, 2014 17:52
Zařízení: Samsung Galaxy S3 mini

NFC tagy

Příspěvek od Starman »

Kdyby vás to někoho zajímalo tak na tom webu nfcmix.com teď prodávaj i různý čtečky se kterýma už se dá celkem vyhrát. Krom toho rozšířili nabídku všeho možnýho.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

NFC tagy

Příspěvek od Radim Stehlík »

kurevsky drahý obchod... :-)
z číny si nechám zadarmo poslat hezdí za 33,- ks
Starman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř říj 01, 2014 17:52
Zařízení: Samsung Galaxy S3 mini

NFC tagy

Příspěvek od Starman »

V Číně koupíš čtečku za 33Kč/ks?
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

NFC tagy

Příspěvek od Radim Stehlík »

nepotřebuju čtečku. chci TAG.
nicméně třeba prsten je docela zajímavá fičura.
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

NFC tagy

Příspěvek od amentma »

hi,

viete mi niekto potvrdit ci tieto tagy funguju korektne s Windows Phone? v popise je rec iba o andriode...
http://www.mp3.sk/univerzalne-nfc-stitk ... 17101.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 37 hostů