Nefunkční integrovaný FB chat

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
caci
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 14, 2012 22:27
Zařízení: HTC WP 8X

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od caci »

Ahojte,
mám takový problém s funkčností Facebook chatu, který je v telefonu integrovaný jako HUB. Do včerejška jsem vlastnil telefon s operačním systémem WP 7.5/7.8. Je tomu asi měsíc co se mi na FB nabourali nějací turečtí parchanti a natáhli mi do PC nějaký mallware, počítač jsem vyčistil, domnívám se, že počítač je v tuhle chvíli již čistý. Ale od té doby, co jsem řešil čištění PC mi nejede Facebook HUB v telefonu. Zkoušel jsem vytvořit nový účet na FB a také nic. Jelikož už delší dobu jsem uvažoval o koupi nového telefonu, tak jsem včera koupil nový telefon s WP8. Byl jsem zvědavý a domníval jsem se, že s tím nebude žádný problém, ale jaký byl můj negativní úžas, když po zadání přihlašovacích údajů FB se CHAT opět nerozběhl. Domnívám se, že mám povolený chat snad úplně všude kde to jde. V telefonu když zadám stav on-line, tak začne hledat, po půl minutě mi napíše, že jsem on-line. Ovšem napíše mi, že nikdo není on-line. Ví někdo co s tím, popřípadě má někdo ten stejný problém? Díky :wink:
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od shor3s »

měl jsem stejnej problém..musíš ještě facebook synchronizovat v účtem windows live..ale neporadim ti kde to najdeš :(..mě se to stalo, když jsem si měnil na fb heslo, tak mi pak v telefonu nefungoval chat..musel jsem fb ucet v telefonu odstranit a udelat znova a synchronizovat s windows live..dokud jsem to neudělAL, tak mi sice telefon ukazoval, ze jsem prihlasen (online), ale psal mi, že nikdo z mých kontaktů neni online
caci
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 14, 2012 22:27
Zařízení: HTC WP 8X

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od caci »

díky za odpověď, pokoušel jsem se to nějak spárovat... odebral jsem Facebook účet, vypl telefon... znovu zapl, účet znovu přidal a sesynchronizoval. Na účet windowslive.com mi přišel email o tom jestli chci užívat chat, tak jsem to rozklikl a spároval windowslive s účtem FB. Ovšem chat stále nefunguje a dělá to pořád to samé... :(
timii
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 26, 2013 8:36
Zařízení: Lumia 820

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od timii »

Také mám tento problém, bohužel stalo se mi to z ničeho nic. Od včerejška se mi lidé nezobrazují on-line, já jsem online a zprávy mi chodí bohužel na ně neodpovím jelikož odesilatel se tváří offline. Zatím jsem to nevyřešil. Kdyby někdo věděl jak na to tak budu rád za radu.
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od fredysz »

To neni problem telefonu (WP7/8), stejny problem je na Windows 8, i na webu Outlook.com...
timii
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 26, 2013 8:36
Zařízení: Lumia 820

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od timii »

Takže chyba na straně Microsoftu. Tak snad to časem zprovozní.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Manek49 »

Tohle nebude problém Microsoftu, ale přímo Facebooku, nefunguje to ani v IM+, někdo tu dokonce psal, že mu to nenačte online kontakty ani na desktopovém kecálku, který nemá s Microsoftem nic společnýho.
timii
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 26, 2013 8:36
Zařízení: Lumia 820

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od timii »

takže nějaká bezpečností fičurina, jsem včera snad prolezl všechna nastavení v FB ,ale všechno mám povolené. Odpoledne zkusím Skype, jestli tam to funguje.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od CageJ »

Skype ide..
Nejde FB ani mne na L820... Vraj to na L920 ide.. nebude problem od aktualizacie 1308?
MiloshCZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte dub 17, 2012 13:47
Zařízení: Lumia 800

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od MiloshCZ »

Někde jsem četl tip: Vypnout nutné používání https u facebooku (je to někde v nastavení facebooku)
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od CageJ »

nastavenie->bezpecnost->Zabezpečené prezeranie

idem odkusat

EDIT: Nepomohlo.. Bud napise, nejde prihlasit sa. Alebo ked som opat preregistroval ucet, prisiel mail, prihlasilo a max 1-2 online.. Nechal som bezat po 5min som sa vratil ukazalo 2 inych online a opat zmyzli..
caci
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 14, 2012 22:27
Zařízení: HTC WP 8X

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od caci »

Tak mne se problém podařilo vyřešit, zkoušel jsem dokonce i podporu Windows USA. Velmi ochotně semnou komunikovali, nicméně radili mi kroky, které jsem měl už asi stokrát vyzkoušené, ale snaha se cení. Pak už byli v koncích i oni. Hle asi po dvou dnech od téhle komunikace se mi chat rozběhl, asi dva měsíce to běželo bez jedine chybičky. (Asi náhoda) Ale před týdnem mi to opět začlo stávkovat. Sem tam se chat chytne ale povětšinou ne :( Tak čekám co s tím kdo udělá :D
Matyty
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 28, 2013 19:11
Zařízení: NOKIA LUMIA 800

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Matyty »

Mám stejný problém.V chatu si nastavím stav na Online a někdy mi vyskočí online kontakty,ale né všechny,třeba jen 4 po chvilice zase zmizí.Někdy mi to napíše,že nikdo není online :/ Zkoušel jsem založit i nový účet LIVE a stále to nepomohlo :/ Zkusil jsem nainstalovat do PC LIVE messenger a bylo to úplně stejný jako v mobilu,prostě pár lidí online a během chvíle zase nic,otevřel jsem prohlížeč,zapl facebook a tam online všichni. Čím to může být ?
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od CageJ »

Facebook - Microsoft

Proste cakat, urcite nieco upravuju a chvilu to potrva..
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od steelspace »

Momentálně mám podobné problémy i v desktopovém klientu Trillian.
Krutoslav
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon bře 11, 2013 11:25
Zařízení: Lumia 920

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Krutoslav »

Výborné zprávy!!!

Přišel jsem na to jak opravit fb chat! Měl jsem stejné problémy jako vy. Chat neukazoval online přátele nebo jen jednoho, dva. Stačilo jediné... Odhlásit se z facebooku v mobilním prohlížeči.

Snad vám to taky pomůže.
Rádo se stalo!
Uživatelský avatar
ticho
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon čer 07, 2010 20:14
Zařízení: iPhone 5S

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od ticho »

Krutoslav: pomohlo to, chat už funguje. Díky
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od TomasSX1 »

Chat by uz mal od dnesneho rana fungovat bez problemov aj bez predosleho od/prihlasenia ;)
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od Manek49 »

Přesně tak, nebylo to tím trikem co jsi popsal, ale tím, že to zpravili, mě to dneska naskočilo samo bez jakýhokoliv zapínání/vypínání.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Nefunkční integrovaný FB chat

Příspěvek od milennium »

Jo, potvrzuji funkčnost :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 26 hostů