Jaký účet pro WP7.x

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
g520
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 23, 2012 17:22
Zařízení: Nokia Lumia 800 | HTC HD 2 | HTC One X

Jaký účet pro WP7.x

Příspěvek od g520 »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaký účet potřebuji pro WP7.x. Mám Windows 8 a tam se přihlašuji emailem [email protected], jenže ve WP7.x to patrně nefunguje. Může mi to někdo objasnit? Děkuji za pomoc.

PS: chtěl bych email, kontakty, a kupovat aplikace...
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Jaký účet pro WP7.x

Příspěvek od Manek49 »

Já mam telefon připojenej na svůj účet na outlook.com a normálně to funguje, počítač s W8 mám na tom samym a taky to chodí.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Jaký účet pro WP7.x

Příspěvek od mimonaut »

To by fakt fungovat mělo. Napadá mne, jestli je telefon aktualizovaný, protože Outlook.com tu s námi není tak dlouho, jako první wp.7.5. Ale Outlook by měl jít přidat jako běžný Hotmail. Ve wp8 už jsou sice přímo v účtech položky Outlook a Hotmail zvlášť, nicméně to by byl velký fail, kdyby to na starších wp7.x nešlo, obzvláště s přihlédnutím k faktu, že se stále dostávají na trh zařízení se sedmičkou.
g520
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 23, 2012 17:22
Zařízení: Nokia Lumia 800 | HTC HD 2 | HTC One X

Jaký účet pro WP7.x

Příspěvek od g520 »

Manek49 píše:Já mam telefon připojenej na svůj účet na outlook.com a normálně to funguje...
To je široký pojem, Jako že si se přihlásil na účet Windows Live pomocí @outlook.com nebo, že máš další účet pro @outlook.com a synchronizuješ data přes tento účet.
mimonaut píše:To by fakt fungovat mělo. Napadá mne, jestli je telefon aktualizovaný, protože Outlook.com tu s námi není tak dlouho, jako první wp.7.5.
Teď jsem do telefonu flashnul ROM WP 7.8 a výsledek je stejný. Dám po základním nastavení přihlásit k účtu Windows Live, zadám [email protected] and heslo, dám připojit, účet se sice vytvoří ala za chvíli mi účet oznámí, že "Vyžaduje pozornost". Kliknu na něj a je tam přesně tohle napsáno.

--------------------------------
Chyba služby Windows Live
Neaktualizováno
Nedaří se nám synchronizovat se serverem m.hotmail.com.

Poslední pokus před 2 minutami.
Kód chyby: 86000108
--------------------------------

Zkoušel jsem ověřit status na https://status.live.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Účet Microsoft Běží normálně.
Hotmail Běží normálně.
Outlook Běží normálně.
Lidé Běží normálně.
Kalendář Běží normálně.
SkyDrive Běží normálně.
Připojené služby
You might not be able to manage your Facebook connection settings right now.
Poslední aktualizace: 23 12 2:26 - Zobrazit podrobnosti
Messenger Běží normálně.
Zabezpečení rodiny Běží normálně.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Jaký účet pro WP7.x

Příspěvek od Manek49 »

Jako svůj Microsoft Account (dříve Windows Live ID) mám [email protected] a ten mám i v telefonu (jinej účet tam nemám) a synchronizace funguje bez problémů.
g520
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 23, 2012 17:22
Zařízení: Nokia Lumia 800 | HTC HD 2 | HTC One X

Jaký účet pro WP7.x

Příspěvek od g520 »

Tak že jsi v telefonu použil pro přihlášení k účtu "Windows Live ID" e-mailovou adresu [email protected], zadal jsi heslo a nic jsi nikde nenastavoval? Ani na webu Windows Live ID? Jaký máš prosím název serveru, m.hotmail.com? Dík

PS: tak to je moc divné že ti to funguje, teď jsem zkoušel na stránkách zaregistrovat nové Windows Live ID a pokud zadám název emailu [email protected], tak mi to napíše, že @outlook.com není možné zaregistrovat... Nechápu jak je tedy možný, že ti to funguje.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jaký účet pro WP7.x

Příspěvek od matoman »

este ma napadlo nie je to "xy" iba ako alias v outlook.com? to niekedy nefungovalo, neviem ako je to teraz...
g520
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 23, 2012 17:22
Zařízení: Nokia Lumia 800 | HTC HD 2 | HTC One X

Jaký účet pro WP7.x

Příspěvek od g520 »

Hm, teď asi moc nerozumím, zaregistroval jsem nový email zde :
https://signup.live.com/signup.aspx?wa= ... 1029&lic=1

a pak jsem ho napsal pro přihlášení ve Windows Live ID, nic jiného jsem nikde nednastavoval...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], Semrush [Bot] a 67 hostů