Historie nakupu marketplace

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Petulinek »

Tak já dneska na základě článků o nápravě zjistil, že si mohu všechny aplikace znovu nainstalovat a že už ten Microshit vidí, že už jsem je měl koupené, hurá. Platit potřetí Gmaps Pro by se mi už fakt nechtělo :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Flynn »

Je to o Marketplace, napíšu to tedy sem. Od dnešního dopoledne MP opět stávkuje. Byla mi nabídnuta aktualizace aplikace Zprávy N7, ale při pokusu aktualizovat mi je tvrdošíjně opakováno, že je chyba stránek Marketplace, abych restartoval telefon nebo to zkusil za chvíli znovu. Ta chvíle trvá už půl dne.
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Zawe »

Tak se mi tam objevilo par dalsich aplikaci, ale stale to neni vse, bych rekl, ze mi tam vic jak 2/3 chybi :-(
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Flynn »

A dnes ráno MS opět zabodoval, když byla pod položkou aplikace Zprávy N7 nesmyslná dvojice tlačítek: Aktualizovat a Instalovat. Aplikaci jsem nainstalovanou měl již dávno, aktualizování nešlo nadále spustit. Stiskl jsem tedy Instalovat a proces proběhl, tlačítko Aktualizovat zmizelo. Bohužel se nedozvím, jakou verzi mám nainstalovanou, protože autoři jaksi pozapomněli tento údaj zaznamenat do informací o aplikaci.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Marketplace - nově můžete stahovat aplikace primo do PC

Příspěvek od htcjirka »

Nyni si muzete stahnout aplikaci z Windows Phone Store do vaseho PC,nakopirovat napriklad na sd kartu(u novych zarizeni s WP8) a rovnou instalovat.

http://wmpoweruser.com/windows-phone-st ... -manually/" onclick="window.open(this.href);return false;
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od matoman »

You'll need to have the latest version of the .XAP file from the Store on your SD card before you can install it. If you don't have the latest version, it'll be listed under Incompatible apps.
Podla mna, ked to nebude na markete tak to nainstalovat nepojde...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od htcjirka »

UPDATE:

Postup následovný..

Zkopírovat instalační soubor Xap na SD kartu.
Přejít na Marketplace.
Nyní kromě "Aplikací" a "her", přibude ještě jedna možnost nazvaná "SD Karta".
OS začne vyhledávat soubory XAP na SD kartě, a ověří si je na Marketplace serveru(jestli jsou aktualni).
Pokud je Xap free aplikací, bude rovnou nainstalován přímo z SD karty.
Pokud se bude jednat o XAP placené aplikace,která má možnost zkušební verze ,bude nainstalován jako zkušební verze.
Pokud. XAP soubor bude jako placená aplikace v Marketplace, která nemá možnost zkušební verze, bude instalace ukončena.
Pokud. Xap soubor bude určen pro jiný trh, bude též instalace ukončena.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Petulinek »

I když jsou podepsané a chráněné, stejně už dávno existují metody, jak to obejít a ukrást. Viz poslední verze Navigonu a jiné aplikace, které se dají najít a nainstalovat...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od htcjirka »

To je trosku jiny pripad(odemknute telefony ci custom odemknute rom),u tohoto hrozi jeste mnohem jednoussi cesta napr. bez odemknuti.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od dark_hood »

netuším, čo ten nešťastný MS zase robí, ale prečo mám marketplace v maďarčine? telefón mám nastavený na český jazyk, región Slovensko a účet je tiež slovenský :roll: ach jaj :evil: v poslednom čase viac vecí blbne, než pracuje správne
mceza

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od mceza »

Asi si to maďarská menšina vykřičela ;-)
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Zawe »

Tak jsem se ted nudil a projel si aplikace ktere mam v telefonu a porovnal jsem je s historii nakupu. Chybi mi historii nakupu na marketplace 16 aplikaci, ktere mam nainstalovane v telefonu. Jako to uz je celkem dost a naprava zadna. Kam se mam prosim ozvat, hodte odkaz prosim. Dekuji
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od karelchadim »

už to tady párkrát bylo

https://gethelp.live.com/cs-cz/Pages/default.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od onetux »

Aplikace se postupně objevují samy, během posledního týdne mám zase o 3 víc, takže pokud je v té historii nutně nepotřebujete tak bych zatím počkal :)
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Zawe »

Tak jak jste na tom? Ja nemam stale vsechny aplikace v historii nakupu :-( Ted mi jich tam chybi 19 co mam naistalovano v telefonu, ale v historii nakupu je nemam. Celkem me to stve. Psal jsem sem na Chat Windows phopne support, ale nejak zadna odpoved :-( Tak nevim, uz me to celkem stve. Chtel bych zkusit custom ROMku, ale nechce se mi platit za aplikace, ktery jsem treba zaplatil anebo tehda byly free.

Neni nejaky cesky support?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od htcjirka »

Zde reaguji,tak sem napis..klidne nekolikrat.

https://gethelp.live.com/Pages/MSO_eFor ... wsignin1.0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Zawe »

Děkuji moc, ale asi musim zase anglicky vid?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od htcjirka »

Ano,tak popros nejakeho kamarada ci kamaradku,urcite nekoho ve svem okoli najdes,pokud je anglictina problem ;-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Flynn »

Za aplikace platit znovu nebudeš ani v případě, že byly free. Tvoje kupní smlouva zní na 0 Kč a pokud došlo ke "zdražení", to se již na tyto nákupy nevztahuje. Je to jako v běžném životě. Také nedoplácíš za výrobek, který sis kdysi koupil např. za 20 korun a postupně byl zdražován na 500 Kč. :)
Já jsem psal na suport a po pár dnech mi přišla anglická odpověď, kde mi píšou, abych jim sdělil svoje telefonní číslo, a že se mnou projednají vše telefonicky, protože vědí, že lidi nechtějí svěřovat svoje údaje např. elektronické poště. Tuto možnost osobně nemohu akceptovat, neb anglicky se nedomluvím. Jsem schopen komunikovat jen písemně - psaný text mi nedělá problémy, ale občas jsem nucen použít slovník.
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Zawe »

Tak jsem jel Chat, anglicky neumim skoro nic, ale jel jsem pres google, tak se mi nesmejte :-) No proste si asi zaskocim do ceskeho microsoftu. Tady mate ten chat.

You are now chatting with 'Zero B.'.

Zero B.: Hello , my name is Zero B. with Microsoft Support. Please give me a few moments as I review the information you've submitted.

Zero B.: No info appears to have made it through.

Zero B.: How may I help?

You: moment please

Zero B.: Understod.

Zero B.: Understood*

You: I have a problem with your purchase history in the marketplace

Zero B.: Alright, how may I help with the purchase history? What's going on with it?

You: I miss the 19 applications that I have installed on the phone

You: but not in purchase history

Zero B.: Were they free applications?

Zero B.: Free applications are able to be re-downloaded as they're free and have no paper trail on them. Paid applications will appear on your Purchase History as long as the content is available on the Marketplace.

You: some aplikation

You: some were previously free, but now it is paying

Zero B.: I can check some sources, but if they were free before and are being charged for now, the content is only available to be purchased since the content was originally offered free and is now being charged if you re-download it. One moment.

You: if I downloaded an application that was previously free, I actually bought it and I will not pay for it then, if necessary do I do a hard reset

Zero B.: Unfortunately, there's no way around it then at this point. The developer of the application said that they want any future downloads for a once free application to be paid for and you have the option to not use the application if you feel you shouldn't have to pay for it.

Zero B.: You purchased it before on that date and it will still work on said device if it is installed. To use it on the account now and to re-download it, the purchase is required sadly as enforced by the developer.

Zero B.: We have no control over that sadly.

Zero B.: To reset your phone, you can go into Settings > About > Reset your Phone if you wish to do so.

Zero B.: Is there anything else I can help with today?

You: Thank you, it´s all

Zero B.: Have a wonderful holiday. Case ID 1192085539.

Zero B.: To end your chat session please click the above the chat window. If you have any additional questions after you disconnect, feel free to contact us again. Thank you for contacting Microsoft Customer Support.

Jako jde mi asi o 3 placeny aplikace, ktery stojej dohromady 100 kc, ale jde o princip. Proste me i stve, ze nemam co jsem naistaloval v historii nakupu, ikdyz jsou to treba free aplikace.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů