kopirovani souboru do telefonu

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

kopirovani souboru do telefonu

Příspěvek od Her Mister »

Chtel bych se zeptat jaky je nejjednodusi zpusob dostat stazenne xap soubory do telefonu? Kdyz treba stahnu operu a chci si ji nainstalovat tak jsem zatim prisel jen na zpusob mailem a pak kliknout na prilohu a pak se to samo nainstaluje, ale neni nejaky jednodussi zpusob? Kdyz jsem si ty soubory nahral na skydrive tak tam zase instalaci nespustim (na vyber mam jen odstranid ,sdielet, prejmenovat,...)...jinak po uprave registru, moje win na pc telefon zaznamenaji jako zarizeni, ale tam zase mam k dispozici jen slozky kam si kopiruje zune sve veci a tudiz tam ten soubor v telefonu nevidim (napriklad mezi music nebo pictures)...tak kdyby nekdo poradil budu vdecnej :smile:
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

kopirovani souboru do telefonu

Příspěvek od Petulinek »

Nainstalovat Bazaar nebo Devstore8 a instalovat aplikace z nich jako z klasického Marketu... Nebo z PC přes třeba Tom xap installer nebo XapDeployX...
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

kopirovani souboru do telefonu

Příspěvek od Her Mister »

jj bazaar mam a je tam toho celkem dost i kdyz me hodne aplikaci jde nainstanout az na x ty pokus (tim se budu zabyvat jindy)...jinak taky jsem cetl navod ze se muze instalovat pres pc ale to je zbytecne zdlouhavy...jen bych potreboval nejak pres usb skopirovat soubor do telefonu do nejake slozky a pak jen klinout pripaden pomoci xap deployeru
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

kopirovani souboru do telefonu

Příspěvek od Petulinek »

Já bych řekl, že pokud je odemčený telefon, je to přes PC to nejjednodušší... Vybrat XAP a kliknout na tlačítko Deploy... Za pár vteřin to tam je...
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

kopirovani souboru do telefonu

Příspěvek od Her Mister »

njn u aplikaci budz ted jsem to zkousel pres Tom XAP Installer a je to tak napul, nekdy me to nainstaluje a nekdy ne...ale ja sem to myslel i jako jine soubory (nepocitam office)...je mozne je mit v telefonu a pouzivat je? - krome skydrive jsem na nic neprisel a ten sice zobrazi co tam je ale nic s nimi neudelam...
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

kopirovani souboru do telefonu

Příspěvek od mimonaut »

bohužel nelze. ono je i potíž s tím, jak používat.. aplikace povětšinou neumí pracovat se souboty a pokud ano (např. outdoor navigation umí .gpx) jde to jen přes dropbox/skydrive / mail. Prostě ten systém je takto postavený. V některých případech to samosebou může někomu chybět, nicméně zas je také díky tomu systém "blbuvzdorný" a stabilní. jde také o to, že aplikace mají vyhrazený prostor pro vlastní data (isolated storage) a jinam prostě "nevidí". mohou jen spolupracovat s huby office, obrázky a hudbou. Jsem zvědavej, jak to bude u WP8.
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

kopirovani souboru do telefonu

Příspěvek od Zawe »

Pokud mas neofiko ROM, tak tam ted mas nebo si muzes nahrat WM Device Center. Spusti se ti Active Sync a ty muzes klidne v telefonu vytvorit novou slozku treba "XAP", tam si nahrat xapy, pak spustit v telefonu XAP Deployer a pres browse files najet do slozky XAP a muzes vesele instalovat :-)
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob zář 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Kontaktovat uživatele:

kopirovani souboru do telefonu

Příspěvek od Her Mister »

jasny diky za rady, ja jsem pouzival celou dobu android a ted sem s kamosem vymenil galaxy s za omnii 7 at si zkusim ty wydle a v brzke dobe jsem stejne chtel novej foun si poridit a tak me jen zajimalo jak na tom wydle sou at muzu porovnat a pripadne si poridit wp8 nebo androida az pujdu pro novej foun...jinak prej v wp8 ma bejt naka mass storage a pametovky tak uvidime...jako z droida jsem byl nadsenej ze tam clovek muze delat jak na pc (stahnou zip rozbalit pote dat do slozek jak potrebuje) - coz proste wp ani ios neumoznuji...zase je pravda ze ten system ma odezvu a stabilitu o ktere se droidu ani nesni :???:
mceza

kopirovani souboru do telefonu

Příspěvek od mceza »

stahnou zip rozbalit pote dat do slozek jak potrebuje

Jéje, tohle nedělalo problémy ani Symbianu a to v dost prehistorických dobách... No, teď to směřuje všechno jinam :(
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google a 35 hostů