Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
fofrnik
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 17, 2012 12:17
Zařízení: HTC Titan

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od fofrnik »

http://www.winphoneviet.com/forum/showt ... hp?t=12350" onclick="window.open(this.href);return false;
nevíte někdo co to je ?? má někdo odzkoušeno??
fofrnik
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 17, 2012 12:17
Zařízení: HTC Titan

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od fofrnik »

nemá někdo original WP 7.5, hledám na XDA a všechny odkazy jsou nefunkční
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Zeta »

Na základě doporučení uživatele htcjirka jsem se ve finále vykašlal na nějaké rollbacky a opětovné updaty přes Zune. Vzal jsem oficální sestavení z Navifirmu a nahrál ho přímo přes Nokia Care Suite. S výsledkem jsem docela spokojen, už funguje vše, i včetně "Související" v Marketplace. Jediné co je stále nefunkční, tak jsou aplikace Bluetooth share a Ringtone maker, ale očekávám, že to tedy není problém aktualizace jako takové, ale spíše Nokie, která to snad brzy vyřeší. ;)
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Petulinek »

fofrnik píše:http://www.winphoneviet.com/forum/showt ... hp?t=12350
nevíte někdo co to je ?? má někdo odzkoušeno??
To stará ROMka s ještě prerelease 7.8, do toho nemá dneska cenu jít.
Jestli chceš kvalitní aktuální 7.8, jdi do Dynamics 2.0 nebo do Herlekovo Eburon
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Martin Suchan »

Zajimave, aktualizoval jsem mamce Lumii 710 a celkem bylo treba tam nahrat 4 updaty: 8779, 8783, 8858 a az nakonec Nokia firmware update. Pokud vam teda nefunguje aplikace pro prenos pres Bluetooth, je to pravdepodobne kvuli tomu, ze dosud nemate update firmware na 1750.0823.8852.12430 nebo podobne cislo.
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Zeta »

A mamce to funguje? Zune mi tam též nastrkalo 4 updaty v tebou uvedeném pořadí a stejně nic.

Poslední příspěvek citovat nemusíš. tslany
jenda007
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 04, 2013 21:06
Zařízení: nokia lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od jenda007 »

shagy2301 píše:jenda007: ČÍTAJTE, ČÍTAJTE, ČÍTAJTE!!!!!

už to tu bolo spomenuté niekoľko krát: Aktualizácie vychádzajú v troch vlnách. Možno tvoja verzia je až v nasledujúcej vlne. Prípadne tu nájdeš návod ako to nasilu spraviť smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136 ... &start=405. Mne to takto fungovalo
mam to přečteny snad 100x ale proste jsem tak zoufalej a netrpelivej dmnt ze furt pisu :D
RIDDICK113
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 02, 2013 15:04
Zařízení: Nokia lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od RIDDICK113 »

Tak všechny zdravim už nejakou dobu tady pozoruji vyvoj situace ohledně aktualizace na 7.8 .Vlastnim dvě lumie 900 a obě dvě mám dnes uspěšně aktualizovany na nejnovějsí verzi přěs zune a trik s internetem a mužu řici že jsem naprosto spokojenej.vyhledavač google tam je a funguje,market funguje bez problemu a aplikace mam všechny včetne bluetooth share kterej jede na jedničku.Osobně odskoušeno - přesunute fotky mezi telefonama.Ahlavně jsou tam 4 aktualizace ne tři !!!Tak si nato dejte pozor,protože ta 4 podle mě pravě zprovoznuje ty aplikace.A hlavne jsem nezapinal mod letadlo podle me se to snim stve.Tak přeji hodne stěstí cau Riddick
Menty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: úte led 03, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920, 820, 830, Galaxy A5

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Menty »

Hlavně opravdu super update. Bing wallpapery a nová úvodní obrazovka - tři čtvrtě roku práce. Navíc co to má bejt, že se do zařízení konečně dostala fce posílání přes bluetooth nebo vlastní vyzvánění? Jako vlastní vyzvánění a bluetooth, to uměl už můj Sony Ericsson z roku 2003. Takže MS dodal po dvou letech něco, co měly telefony před deseti lety, bravo. Nejvíc mne ale štve Marketplace, kde nic tu nic, akorát balast. Někdo tady psal, že jsou lidi z Androidu zvyklí si házet do telefonu registrované apps apod - to je možná pravda, já bych si ty aplikace klidně ale koupil, kdyby na WP byly. Ale nejsou. Super příklad je třeba hra Fruit Ninja, jednoduchá a zabaví. Když opomenu to, že na WP je placená a na Android ne, tak ta WP byla aktualizovaná naposledy před dvěma lety. Takže proč mam platit za něco, co je zpomalené a zastaralé. Myslím asi, že nejsem jediný, kdo dal WP šanci a taky myslím, že nejsem jediný, koho tenhle pidiupdate fakt naštval.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Takže MS dodal po dvou letech něco, co měly telefony před deseti lety, bravo.
Navic to nedodal Microsoft,ale jen Nokia.Nebyt Nokie,tato bezna a stale vyzadovana funkce ve WP7.x neni.
Menty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: úte led 03, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920, 820, 830, Galaxy A5

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Menty »

htcjirka píše:
Takže MS dodal po dvou letech něco, co měly telefony před deseti lety, bravo.
Navic to nedodal Microsoft,ale jen Nokia.Nebyt Nokie,tato bezna a stale vyzadovana funkce ve WP7.x neni.

TO je pravda, ale řekl bych, že Wp 7.8 je to nějak podmíněný, že ta aplikace na starším systému snad nejde ne? No každopádně je to ale pravda.


Navíc je to obrovské zklamání. A to ani nepotřebuju nový lepší prohlížeč, ale takové základy jako právě nastavení si vlastního vyzvánení bez nějakého přblblého ořezávání v PC, posílání před BT nebo třeba slovník (T9). Nebo se nám bude MS snažit namluvit, že 1GHz procesor a 4 palcový displej neumožňují použít slovník?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

TO je pravda, ale řekl bych, že Wp 7.8 je to nějak podmíněný, že ta aplikace na starším systému snad nejde ne? No každopádně je to ale pravda.
Aplikace po prvnim a kratkem uniku na Marektplace jeste dlouho pred vydanim WP7.8 sla nainstalovat i na WP7.5 a plne fungovala,takze ani WP7.8 to neni podminene.
Je to ostuda,funkce davno bezne se nyni davaji na tento OS jako novinky.
RIDDICK113
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 02, 2013 15:04
Zařízení: Nokia lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od RIDDICK113 »

Tak urcite nekecám,nemam proč.Ja měl ze začatku stejnej problem jako všichni tady.A ano maš pravdu aplikace ringtone maker to opravdu nemam a ani ji nechci a vlastne jsem ji ani nehledal takže nevim jestli tam je nebo ne protože nato mam aplikaci co tam je ke stažení už davno.Tak kčemu by to bylo?k ničemu ne?Jinak jsem to dělal podle navodu ce už je na jednejch českejch strankach v čestině ne jak tady v angličtině a jedinej rozdíl byl že jsem nečekal 2-3 vteřiny jak tady většina lidí piše ale cca 6 vteřin a pokažde naskočil update na poprvé.A opravdu jsem neměl zaplej mod letadlo a to zduvodu že si spousta lidí nato stěžovala že jim to nejde.a asi měli pravdu protože me jede všechno tak jak ma.
Menty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: úte led 03, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920, 820, 830, Galaxy A5

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Menty »

Mne hlavně mrzí ta investice. Když bylo WP uvedeno, tak se MS kasal, jak všechno doladí updaty. Systém byl rychlý, to je pravda, ale moc toho nenabízel. Tak jsem ten telefon koupl. Největší update bylo Mango - nový prohlížeč, facebook chat, lepší přeskakování mezi apps apod. Tango, nebo refresh byl řekněme už první výkřik do tmy, update, který přinesl velké kule. A potom 7.8. No štve mě to. MS nebude vyvíjet, vývojáři aplikace taky ne. Myslím, že pro nás konečná stanice.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Jakub Karásek »

Myslím, že pro nás konečná stanice.
Myslím? To je přeci zcela jasné. Microsoft má Windows Phone 8 postavené na jádru stolních Windows a tak může testovací větev Windows 7 zcela odříznout. Také mě to netěší, ale upřímně - telefonovat jde, psát zprávy jde, internet jede, emaily chodí, navigace naviguje, her je na marketu přiměřené množství, takže není důvod brečet. Pár updatů jsme dostali, až nám skončí záruka, tak si zkusmo flešněme nějakou neofiko ROMku a až přestane telefon fungovat, tak si koupíme novej s WP9. Android (fuj, to je ale sprosté slovo) telefony také nebudou dostávat update do nekonečna, spousta z nich stále visí na verzi 2 a novější nedostanou. A fungují. Takže už prosím neremcat, o tom tohle vlákno není!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Myslím, že pro nás konečná stanice.
Uplne bych WP7.x nezatracoval,zatim se vyviji..Podle me i Windows Phone 8 dopadne stejne,udela se jeden velky update v mezidobí,aby se nereklo a pak uz jen nejake kosmeticke zmeny,aby vypadalo,ze se neco deje..Hned jak vyleze Windows Phone 9,WP8 se odsune na druhou kolej a zakazniku kupuj dalsi telefon.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od mmme »

Taky jsem na MS nadával za nefér jednání a dost. Nedávno jsem si ale na svou rok a půl starou Omnii 7 nechal dát custom romku a jsem nejvíc spokojenej. Mám všechny apps od Nokie včetně offline navigace a pár neofiko apek o kterých MS tvrdil že na WP7 nejdou. Na nejaké jak tak čtu ne úplně povedené povýsení systému které nic moc nepřináší zvysoka kašlu. Jak MS na mě, tak já na něj :-P
jenda007
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 04, 2013 21:06
Zařízení: nokia lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od jenda007 »

ja sem si osobne s celkem dlouhou zkusenosti vyzkousel jak android tak ios a nyni i wp 7 .. android sem nikdy nemel rad ten system presto ze to bylo copy iosu tak mi nevyhovoval protoze to postradalo jednoduchost. nejlepsi je podle me ios ale ten je cenove hure dostupny (ale ta cena za to stoji). mam l900 a nemuzu si ji vynachvalit, sehnat telefon za 7K kterej mi dokonale poslouzi jak k telefonovani tak jako skveli fotoaparat a gps. wp na nokiich mi pride ze nejsou vyhozeny penize :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od mimonaut »

htcjirka píše:
Myslím, že pro nás konečná stanice.
Uplne bych WP7.x nezatracoval,zatim se vyviji..Podle me i Windows Phone 8 dopadne stejne,udela se jeden velky update v mezidobí,aby se nereklo a pak uz jen nejake kosmeticke zmeny,aby vypadalo,ze se neco deje..Hned jak vyleze Windows Phone 9,WP8 se odsune na druhou kolej a zakazniku kupuj dalsi telefon.

Osobně si myslím, že ne. MS garantuje nově 18 měsíců updates pro každý telefon od doby jeho uvedení na trh. A žádné překážky s jiným jádrem se teď už nečekají.. Na představení tvrdili, že toto jádro by mohlo vydržet i 5-10 let (v závislosti na vývoji trhu a technologií). No uvidíme. Stejně mi telefon dýl jak dva roky nevydrží.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

žádné překážky s jiným jádrem se teď už nečekají..
Dnes ne,ale za rok se predstavi jine jadro a situce se bude opakovat.Ted samozrejme budou mluvit hezky jak jadro vydrzi apod,samosebou potrebujou nalakat a uklidnit duveru..
MS garantuje nově 18 měsíců updates pro každý telefon od doby jeho uvedení na trh
Otazkou je co to podporou bude,mohou vydat jen jeden nejaky zasadni update a zbyle mesice davat jen drobnosti,barvicky a drobnosti do systemu apod.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů