Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od amentma »

mozem potvrdit ze prechod z Google Apps na Outlook.com je uplne bez problemov. Jediny mozny zadrhel je, ak nahodou pouzivas tu istu mailovu adresu aj ako Windows Live ID, vtedy ti to stare ID prestane fungovat. Ak nie, tak neni ziadny problem, staci si zaregistrovat domenu v Live Domains, nastavit DNS zaznamy MX, a dokonca cez POP3 dokazes stiahnut vsetku postu z gmail do outlook.com priamo a nemusis to riesit cez pc alebo kienta...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Chtělo by to najít nějakou věrohodnou informaci, domněnky ve stylu "asi už zrušili podporu" jsou k ničemu. Našel jsem pouze toto ze 30. ledna 2013 http://support.google.com/a/bin/answer. ... er=2716936" onclick="window.open(this.href);return false; a nic nového jsem tam nenašel.
CarlosL
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 15, 2009 19:56
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Jižní Čechy

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od CarlosL »

Flynn: Tak zkus tovární nastavení a je po doměnkách :) A ten TR po aktualizaci je prostě zažitej zvyk a mám rád u něčeho nového čisto.. :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Pokusy tohoto druhu nemíním absolvovat už proto, že nechci trávit čas novým instalováním a nastavováním. Stačilo mi dnes, že jsem reinstaloval FUP Monitor a už se nemohu přihlásit. Na další podobná překvapení nemám chuť.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Simon »

Tak čakal som že sa konečne dočkám toho že budem môcť stiahnuť Bluetooth share...ale houby z makom...

Kamarát ktorý má HTC Titan ktorý dnes aktualizoval mu preistotu nejde ani Edito vyzvánení stáhnout a ani BT share :)
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od onetux »

Tak editor vyzvánění a BT share má jenom Nokia ne?
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Simon »

Múj popis -> Nokia Lumia 900 :)
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od onetux »

"Kamarát ktorý má HTC Titan ktorý dnes aktualizoval mu preistotu nejde ani Edito vyzvánení stáhnout a ani BT share :)"

Určitě neumím slovensky ale pořád se mi zdá, že ta věta mluví o HTC Titan :-D
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Simon »

Simon píše:Tak čakal som že sa konečne dočkám toho že budem môcť stiahnuť Bluetooth share...ale houby z makom...
Tahle veta mluví o mne a o tom že mi nejde BT share ani teďkom...což mne začíná pekné štvát :D
to co si mi napsal že je to pro nokie ano to sem kamarádovi napsal že mu to asi ani nepude :D
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od onetux »

Stejně to je divný na táty Lumii 800 žádnej problém. Stáhnul jsem aplikaci už když tam bylo 7.5 a nešla hlásila že není systém aktuální. Pak jsem aktualizoval 3*OS a 1*FW a ta aplikace hned běžela :-/ Klasicky v Nokia kolekci byla myslím rovnou nebo přes QR code už si nejsem jistej. CZ MS ID
patrabus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv lis 08, 2012 20:30
Zařízení: Sony Xperia Z1 Compact White
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od patrabus »

Simon píše:
Simon píše:Tak čakal som že sa konečne dočkám toho že budem môcť stiahnuť Bluetooth share...ale houby z makom...
Tahle veta mluví o mne a o tom že mi nejde BT share ani teďkom...což mne začíná pekné štvát :D
to co si mi napsal že je to pro nokie ano to sem kamarádovi napsal že mu to asi ani nepude :D
Flešni to přes Care Suite a je po starostech, pak už to musí fungovat 8-)
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od romčo »

Pripojil som HTC Titan k Zune a ponúklo mi update na verziu 7.10.8860.142, dal som sťahovať a vyskočila hláška, že mám problém s Background Intelligent Transfers Service (viď príloha) Na nete som našiel riešenie - http://support.microsoft.com/kb/2484484/sk" onclick="window.open(this.href);return false;
text: Ak používate Windows 7 alebo Windows Vista: kliknite na tlačidlo spustiť, zadajte services.msc do poľa Vyhľadať, a stlačte kláves Enter. Ak sa zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie, zadajte heslo alebo kliknite na tlačidlo pokračovať.
Ak používate systém Windows XP: kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidlo spustiť. V dialógovom okne Otvoriť zadajte hodnotu services.msca potom stlačte kláves Enter. Ak sa zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie, zadajte heslo alebo kliknite na tlačidlo pokračovať.
Podľa meno, vyhľadajte Background Intelligent Transfer Service a potom overiť, že stav je nastavený na začal.
Ak stav je prázdne alebo typ spustenia je nastavený na telesne, kliknite pravým tlačidlom myši Background Intelligent Transfer Service a potom kliknite na položku Vlastnosti. Ponuke Typ spustenia, vyberte Automatické alebo Automatické (oneskorené spustenie), kliknite na tlačidlo použiť, kliknite na tlačidlo Štarta potom kliknite na tlačidlo OK.
Ak stav bol už Začíname, reštartujte službu. Urobiť, kliknite pravým tlačidlom myši Background Intelligent Transfer Servicea potom kliknite na tlačidlo reštartovať.
Ak používate Windows 7 alebo Windows Vista: kliknite na tlačidlo Štart, zadajte príkaz cmd do poľa Vyhľadať a stlačte kláves Enter. Ak sa zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie, zadajte heslo alebo kliknite na tlačidlo pokračovať. Zadajte bitsadmin /reset a stlačte kláves Enter.

Stav Background Intelligent Transfer Service je spustený a problém stále pretrváva. Použil som aj malú aplikáciu od Microsoftu Fix it (http://support.microsoft.com/kb/2484484/sk" onclick="window.open(this.href);return false;) ale ani tá mi nepomohla, takže teraz vážne neviem, kde je problém.
Skúsil som použiť aj iný spôsob updatu, ktorý je uvedený na http://wmmania.cz/clanky/zaciname/jak-v ... phone-7-8/" onclick="window.open(this.href);return false;, ale ten mi vyhadzuje presne tú istú chybu s Background Intelligent Transfer Service
Přílohy
1.png
(289.01 KiB) Staženo 24 x
2.png
(336.09 KiB) Staženo 24 x
3.png
(344.2 KiB) Staženo 24 x
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Jakub Karásek »

jj, toto se mi dělo dnes v práci, tak jsem si nechal update na doma a tam jsem ji bez problémů provedl.
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od romčo »

Ja to robím doma a nedarí sa mi a neviem, ako mám BITS ešte inak spustiť, keď už spustený je...
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Petulinek »

V tom Micorosoftu se fakt posrali
http://wmpoweruser.com/7-10-8862-144-wp ... ndar-sync/" onclick="window.open(this.href);return false;
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od shagy2301 »

Petulinek čo sa ti zas nepáči? proste odstránili funkciu, ktorá nefunguje a zatiaľ nemajú spracovanú náhradu
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Já to chápu tak, že stávající uživatelé Google účtů neměli být v budoucnosti omezeni a nová pravidla se měla vztahovat jen na nové uživatele - ti by už Google účet nemohli používat.
Microsoft to vyřešil tak, že po hard resetu je telefon jakoby nový a taktéž uživatel, který se již nepřihlásí, byť do svého stávajícího účtu. Jinak to nevidím.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Petulinek »

Odstranili něco co funguje a co používá plno lidí, to se mi nelíbí. Jen nutí lidi k odchodu z 7.8 případně k přechodu z Gmailu na Outlook.com Jenže s tím si hodně řadových uživatelů těžko poradí, vidím to doma, manželka si sama s exportem kontaktů neporadí...
Původně slíbili implementaci protokolů pro to, aby to fungovalo i po vypnutí EAS, tohle je normální podraz na uživatele.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Kato »

Rozumím-li tomu správně, tak konečně zase budou fungovat updaty pro WP a konečně mi to oficiálně nabídne WP 7.8 pro mě Lumie 800? Mam tu 3 (oficiální CZ distribuce od TMO) ani jedna mi ještě nenabízí aktualizaci z WP7.5, jedna dokonce ještě ani na Tango..
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Paulos »

Zkoušel někdo z vás přidat Google účet pěkně postaru přes volbu Exchange/Outlook? To by ještě mohlo fungovat, ne? Já právě teď aktualizuji, tak to nevyzkouším...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů