Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od MikeyMCZ »

Já se obávám, že na tuto otázku nelze odpovědět. Ono totiž záleží případ od případu. Operátoři jistě dostávají aktualizace včas, aby je stihli poupravit dle svého. Ale testování u operátora může mít zpoždění a nebo se vyskytne nějaký specifický problém - jako tomu bylo u Polského Orange a Portica pro L920, kdy se objevil problém s odesíláním SMS. Pak také záleží, jak je plánováno vypouštění aktualizací jednotlivým variantám. Jak se to určuje, nevím. Obecně se ale dá říct, že zpoždění je 0 až X týdnů. :-)
jirka-s
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 20, 2013 21:22
Zařízení: HTC Radar

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od jirka-s »

Vypadá to na začarovaný kruh. Mám telefon od T-mobile a stále na aktualizaci čekám. Dotázal jsem se u operátora a tam mi sdělili, že aktualizaci pro své telefony odsouhlasili, ale její uvolnění neovlivní, že je to záležitost výrobce. Dali mi kontakt na HTC. Tam mi naopak sdělili, že oni aktualizaci uvolnili, ale co se týká brandovaných telefonů, tak je to výhradně záležitost operátora. A teď si vyberte ... :-(
bcchura
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 20, 2013 17:35
Zařízení: Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od bcchura »

Toto považuji za odpověď. Člověk který podá relevantní informaci a nebojí se říct "nevím". Děkuji a tleskám Mikey
Flyne uč se "chlapče" ikdyž chápu že přísloví o věku které je obecně známo ve tvém případě očividně stoprocentně funguje jelikož jsi můj proslov evidentně nepochopil.(soudím tak z tvé odpovědi o lichotce)
bcchura
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 20, 2013 17:35
Zařízení: Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od bcchura »

jirka-s píše:Vypadá to na začarovaný kruh. Mám telefon od T-mobile a stále na aktualizaci čekám. Dotázal jsem se u operátora a tam mi sdělili, že aktualizaci pro své telefony odsouhlasili, ale její uvolnění neovlivní, že je to záležitost výrobce. Dali mi kontakt na HTC. Tam mi naopak sdělili, že oni aktualizaci uvolnili, ale co se týká brandovaných telefonů, tak je to výhradně záležitost operátora. A teď si vyberte ... :-(

Právě proto můj první dotaz skoro na vlas to stejný jsem absolvoval já akorát s nokií
Flyne pokud neznáš detaily tak nehaž cokoliv do pytle s označením "d*m*n*" :-D
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

OT: Bravo, už máš 5 příspěvků, většinu z úpravy komára ve velblouda. Pokračuj a naháněj si příspěvky další, ať nezůstaneš pozadu. Dva poslední jsou ale tzv. doublepost, který je běžně na fórech postihován minimálně varováním. Raději edituj svoje příspěvky, tak ukážeš, že jsi zkušeným diskutérem na fórech.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

bcchura : Predchozi prispevky editujeme,nikoliv piseme pod sebe,precti si pravidla fora.

"Jak editovat vlastní příspěvky?
Je to velice jednoduché, pokud už nějaký příspěvek napíšete a chcete jej později upravit (připsat nějakou další informaci, opravit chyby), stačí kliknout na tlačítko Upravit ve fóru.
Nepiště dva příspěvky najednou pod sebe"

Jinak k tematu i na T-Mobile CZ foru odpovida T-Mobile CZ nasledovne..

"Dobrý den, Microsoft aktualizace Windows Phone zařízení opět spustil, nicméně i nadále platí, že konkrétní termíny pro konkrétní mobilní telefony neznáme, neboť si je výrobce řídí sám."

Konkretni datum nevykresas ani kdyby jsi se rozkrajel.Na to kolik tady mas prispevku si dost vyskakujes.Moc dobre jsi se neuvedl.Jesteze takovych chytraku sem chodi minimum a jakrychle se objevi tak rychle take zmizi.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Manek49 »

@bcchura Trochu si tu počti a možná zjistíš, jak to Flynn myslel s tou lichotkou...
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od culis »

bcchura: Tak pěkně jsi poděkoval za odpověď od Mikey, ze které vyplývá to samé, co ti už řekl Flyn jednou větou a to, že víš zase h***o a nikdo nic víc neví. Úsměvné.
Ještě jednou si zpětně a v klidu přečti svůj útočný příspěvek na Flyna a pokud ti bude připadat, že je to na pár facek, tak věř, že je to tak a rovnou si je dej.
bcchura
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 20, 2013 17:35
Zařízení: Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od bcchura »

pár facek pro spokojenost dáno
o tom ostatním by se dalo polemizovat ještě dlouhé roky - zbytečné
Pro zamyšlení : uživatelé "chytráci" přichází a zase rychle mizí většinou:
1)arogantní neodpovědi "zkušených harcovníků"
2)zjistí že se někde hraje vysoká hra nízké úrovně (velmi zasvěceně se píše o všem ale ve finále se nedozví nic) tak jde někam kde se něco dozví.

Já jsem zde ten hloupý a vy ti chytří
Návrh: buďte ti pověstní moudří a neřeště to sluníčko zas bude svitit veseleji :-D
Já se vám poddám abude vše jak má být

P.S. čtěte obsah nehleďte na to kdo to napsal
Uživatelský avatar
CreAtive_34
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: ned úno 19, 2012 22:48
Zařízení: HTC Radar
Bydliště: Mám

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od CreAtive_34 »

Děcka, vraťte se k tématu a jdete se fackovat někam jinam... Datumy nikdo neví, tak se s tím smiř. Na otázku, která tu zbytečně zazněla několikrát se tu holt odpovídá hnusně.
A bcchura, pročti si tohle http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=151" onclick="window.open(this.href);return false; ...
lukasT
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv úno 09, 2012 18:30
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od lukasT »

Pro Lumia 800 black od T-MobileCZ se dnes aktualizace ohlásila a následně proběhla via Zune ve třech fázích.. 7.10.8862.144. 8-)
marcs
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 25, 2011 6:09
Zařízení: Dell Venue Pro
Bydliště: Černá Hora

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od marcs »

ahoj,
včera aktualizováno (DVP, O2, kupován v německu s mangem) bez nutnosti triku odpojování (stejně nefungoval), vše proběhlo standardně ve třech krocích tak jak už popisovali jiní.
frenzyfish
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob čer 23, 2012 11:55
Zařízení: Nokia

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od frenzyfish »

Měl bych dotaz trošku z jiného soudku, konkrétně k emailovému klientu. Často se mi stane, že mi hotmail identifikuje zprávu jako nevyžádanou poštu (i když se o SPAM nejedná) a v emailové aplikaci tato složka není, tj. email se mi vůbec nezobrazí.. Jde to nějak vyřešit?
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od onetux »

Ve webovem rozhrani outlooku nastavit odesilatele jako bezpecneho... V telefonu slozka je, jmenuje se "junk" - mozna se u ni musi zapnout synchronizace (v dolnim menu pod 3 teckami)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Já tam mám složku Spam (po povelu Zobrazit všechny složky) a když na ni klepnu, tak jsem vyzván, abych potvrdil synchronizaci.
razorder
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned bře 24, 2013 10:33
Zařízení: lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od razorder »

Zdravím včera jsem aktualizoval (né teda úplně ofic cestou ale aktualizoval) na verzi 7,10,8862,144 a jsem spokojený, jen jeden problém řeším a to s ikonami které mají něco společné s prohlížečem. př.: mám na úvodní obrazovce ikonu prohlížeč (exploler) po kliknutí je strašně dlouhá odezva třeba i 5sec než se otevře okno s prohlížečem a to samé s ikonou google zkrátka se vším co souvisí s prohlížečem. zaznamenal někdo též tuto dlouho prodlevu?
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od nofu »

Vůbec, reaguje úplně insta (update přes Zune - vynucen).
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Potiz bude mozna ve forme aktualizace,kterou nam uzivatel nenapsal.Prodlevu zrejme vyresi jen Hard Reset neboli Obnoveni tovarniho nastaveni.Aktualizace nekdy telefon castecne "nakopnou".
razorder
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned bře 24, 2013 10:33
Zařízení: lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od razorder »

aktualizoval jsem pomocí programu seven eighter a to protože už jsem to zrkátka psychycky nevydržel..nic nenasvědčovalo přirozené aktuializaci ani vynucením v zune na několik pokusů. ok teda obnovení do továrního a co to obnáší ztrátu kontaktů aplikací a obecně nastavení?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Ztrata kontaktu tezko,kdyz jsou sesynchronizovane s Microsoft uctem.Prijdes o nastaveni,sms a aplikace budes muset nainstalovat od znovu.Je take mozne ,ze ani Hard Reset nemusi pomoci,diky nestandardni aktualizaci,ale zacal bych HR.Pokud by nepomohl HR ceka te "preliti" FW pres Nokia Care Suite.Mel jsi vydrzet,even eighter neobsahuje dulezite aktualizace FW od Nokie,takze mas v telefonu takovy bastl.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 75 hostů