Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Funguje vám ringtone maker bez problémů? Mně celý proces bez problémů proběhne, vyberu song, vyberu úsek, zaškrtnu, že to chci jako vyzvánění a dám ok. Jako vyzvánění se mi to nejen nenastaví, ale ani to nemám v seznamu vyzváněcích tónů. :???:
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Ano, funguje, jak má.
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Mea culpa, problém byl v drm, ale telefon na to nijak neupozorní, tak mi to nedošlo :)
Uživatelský avatar
Tutok
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob říj 22, 2011 13:39
Zařízení: Lumia 920
Bydliště: Bratislava

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Tutok »

Priatelia, prebehla už niekomu kto má Radar štandartne aktualizácia? Mne v nedeľu prebehla aktualizácia cez Zune s 3 aktualizáciami. Nie som si istý či to bol štandard, pretože som pri tom robil HS. Predpokladám ale že áno. Tie 3 aktualizácie sú asi od MS a ten kto má štvrtú, je asi od jeho výrobcu. Takže ak to bol štandard, tak na Radar HTC prdí. Žiadnu súvisiacu aktualiu nevydal a asi ani nevydá pre svojich verných zákazníkov/už to tu niekto spomínal/, veď za mobil už zaplatili, tak čo.. Je moja úvaha správna?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Můj známý aktualizoval natřikrát. Nevím ale, jestli regulérně nebo pod "tlakem".
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od romčo »

Ja som aktualizoval "vynútene" a tiež to bolo trikrát...(HTC Titan)
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od gulii »

U mě v okolí stále žádná aktualizace HTC Radar a Nokia 610... A to i při triku se Zune. Tak nevím, asi dělám něco špatně.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Panove vyckejte,neni kam spechat.
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od onetux »

Na twitteru nokia psala že další vlna bude v pondělí, tak se třeba už dočkáte. :)
tomasd-
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 30, 2012 7:28
Zařízení: L1520(operator wind italy)cekam na cyan:_(,omnia w

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od tomasd- »

superrr!!! odkaz od "blikcvak" funguje po trech restartech uz mam take 8858 dobrej program:-]
mam omnia w
bikus
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 19, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 710

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od bikus »

Nokia napsala na twitter, že od pondělí by měly být aktualizované všechny Lumie. Mně ale stále přes Zune aktualizace na Lumii 710 nepřichází. Jsem divnej jen já, nebo má ještě někdo podobnej problém?

(Nejedná se o oficiální českou distribuci.)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Tebe si netroufneme hodnotit, ale pokud si přečteš příslušné příspěvky zde na fóru, tak se přesvědčíš, že trpělivost opravdu přináší růže. Zkoušej to, jednou to přifrčí i k tobě. Nic jiného ti nezbývá, pokud nepoužiješ nucené urychlení, na nějž návody najdeš také na fóru.
bikus
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 19, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 710

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od bikus »

Právě z vyjádření Nokie https://twitter.com/nokia_cz/status/302471568922144769 bych čekal, že od pondělí budou moct všichni aktualizovat, ale u mé Lumie 710 stále nic. Dám tomu ještě týden a pak se hold smířím se ztrátou dat a provedu ručně flash přes Nokia suite.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Pres Nokia Suite urcite ne :)
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Simon »

Mne stále nejde stiahnuť Bluetooth share :D Ale moc to neriešim vzhľadom že som to doteraz nepotreboval :)
Accuphose
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát čer 08, 2012 13:48
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Accuphose »

Chybí mi tam 2 podstatné funkce z Windows Phone 8, které nejsou nějak náročné:
1) Změna velikosti fontu, hodí se například u telefonních čísel kontaktů, na mě je to moc malé
2) Více notifikačních funkcí na lock screenu.... a možnost volby

Jinak mě hodně mrzí, že aktuálně je situace taková, že ty dobré aplikace, přecházejí z free na placené a není k dispozici kvalitní PDF reader, ten od MS je prý žalostný a třeba CallRecorder se zpoplatnil.... a to mi vadí hodně, tak to mají udělat placené a ne to pak měnit, když nalákají lidi.

Dál bych uvítal, aby udělali portable Zune Aplikaci. Nemluvě o tom, že z důvodu nějakého bugu v aktualizacích se nedá Zune nainstalovat na operační systém se všema aktualizacema.... u Windows XP tedy, Windows 7 bez problému...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Pokud máš nějakou aplikaci neplacenou a je nyní za poplatek, neměl bys za ni platit, protože jsi ji koupil za 0,- Kč a to je také koupě. Nevím už, jak je to u aplikací, které se odinstalují, pak jsou placené a zda při nové instalaci je vedena, jako již zakoupená, na Marketplace je sice označena jako Již zakoupeno, tak si myslím, že by to také mělo tak fungovat.
Nechápu, proč lituješ, že CallRecorder je zpoplatněn, když to není korektní nahrávání hovoru, ale funguje tak, že pouze při hlasitém poslechu je zvuk z reproduktoru snímán mikrofonem a pak zaznamenáván.
Vše, co chybí ve WP 7.8 oproti WP 8, bude chybět i nadále, s tím se musíme smířit.
PDF Reader od Microsoftu může být žalostný, jak chce. Stejně není určen pro WP 7.8, nemáš čeho litovat. Musíš vzít zatím za vděk tím, co je, i když to neznamená, že bych to schvaloval.
U WinXP by měl fungovat Zune pouze od update SP3. Mému známému to funguje.
Ahurmen
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv srp 11, 2011 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Ahurmen »

Zdravim,
nedávno jsem na svůj Dell Venue Pro stáhl nejnovější aktualizaci na WP 7.8, ale telefon jsem reklamoval a dostal jsem nový. Jenže teď když ten nový připojim k PC, chybí mi tam dvě poslední aktualizace, respektive mám stále jen Mango a žádnou novější aktualizaci to nechce najít. Nevíte co s tim dělat?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Flynn »

Zatím jedině čekat. Dali ti telefon s WP 7.5, ale to neznamená, že právě tento musí být už na řadě s aktualizací. Neboj, ona se přihlásí.
Accuphose
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát čer 08, 2012 13:48
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Accuphose »

U zpoplatněných aplikací jsou 2 varianty:
například CG Transit - dříve free, nyní ne, ale pokud už ta aplikace byla získána free není problém.
pak třeba FreeRecorder - dříve free, nyní Free Recorder není, je jen Free Recorder Pro - nové ID, takže se musí koupit
a pak jsou aplikace, v placené a bezplatné verzi, tam je to ok...

CallRecorder jsem nikdy nepoužil, ale měl jsem za to, že nahrává přímo signál od operátora. Jinak to notifikační centrum chápu, to není nic zásadního, ale to s tím fontem je podle mě chyba, někde na Nokia Supportu jsem četl, ať lide používají Magnifier aplikaci, otázka zní, zda funguje všude, nebo jen u textu, například v editoru....

Zune samozřejmě se instaluje na SP3 u Windows XP aplikace, pokud se hotfixy integrují přímo, pak naskočí chybová hláška a Zune se nainstaluje (samozřejmě se to dá natvrdo, ale háže to potom chybu), zatím jsem neměl čas zkoušet, kterej hotfix za to může a protože jich je aktuálně 114, tak se mi to zkoumat nechce. Problém je spíš žalostná podpora Microsoftu, kde Vám poradí maximálně, zda máte zapnutý počítač a například u NET Framework crash stavů na NET fóru mi nějaký Ind napsal, že ta aplikace co padá není od MS, takže je to nezajímá :!:
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů