outlook.com - LiveID

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

outlook.com - LiveID

Příspěvek od herm »

Včera MS uvedl doménu outlook.com (nový vzhled webmailu, ...). Tím pádem, ale může vzniknout problém u WP uživatelů, pokud si budou chtít vytvořit novou adresu s touto doménou. Sice je na té stránce, kde se to dá udělat (do mbx přijde infomail, kde je to popsáno a výzva ke změně LiveID) upozornění :
-----------------
Rename your email address

Warning: You might not want to change this email address if you've used it to set up a Windows Phone. On your phone, features that use this address will stop working, including Marketplace, Xbox LIVE, SkyDrive, email, and others. To use these features again on your phone, you'd need to restore it to factory settings, which erases all personal content.

Why rename your address? When you rename your email address, your new ID works just like your old one. Your new mail will go to your inbox, and you can choose to keep your old mail in a separate folder. All of your other Microsoft account info—like contacts, photos and Office docs on SkyDrive—will also switch to your new address within a few days.
-----------------
ale raděj si to uvědomte ještě před tímto krokem.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

outlook.com - LiveID

Příspěvek od Petulinek »

Na co si měnit LiveID? Pokud touží někdo po adrese ně[email protected] lze si udělat alias...
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

outlook.com - LiveID

Příspěvek od herm »

Jasně, blbě jsem to napsal. Tady je to popsaný líp : http://www.wpcentral.com/guide-switchin ... outlookcom" onclick="window.open(this.href);return false; .
LonDat
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát črc 25, 2008 19:35
Zařízení: HTC Titan
Bydliště: Pláně u Plas

outlook.com - LiveID

Příspěvek od LonDat »

Jde nějak upgradovat na nový vzhled, když mám ms domains (vlastní doménu)?
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

outlook.com - LiveID

Příspěvek od karelchadim »

nestačí se náhodou jenom přihlásit přes http://www.outlook.com" onclick="window.open(this.href);return false;? já jsem se takhle k novému vzhledu dostal...
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

outlook.com - LiveID

Příspěvek od jk001 »

Upozornenie v slovenčine treba dať pozor pri prechode na [email protected] tak to zvážte

V prípade nastavenia systému Windows Phone pomocou tejto e-mailovej adresy pravdepodobne danú adresu nebudete chcieť zmeniť. Funkcie využívajúce túto adresu v telefóne by prestali fungovať vrátane lokality Marketplace, služby Xbox LIVE, SkyDrive, e-mailu a iných. Na opätovné používanie týchto funkcií v telefóne by v ňom bolo potrebné obnoviť výrobné nastavenia, čím by sa vymazal všetok osobný obsah.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

outlook.com - LiveID

Příspěvek od karelchadim »

kvůli změně vzhledu není vůbec potřeba měnit svoje Live ID.. a pokud už někdo touží po @outlook.com tak si stačí nastavit alias jak bylo řečeno výše
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

outlook.com - LiveID

Příspěvek od imperator »

Pisem to sem lebo neviem co s tym
nemenil som si ziadnu adresu na outlook ale cez web som sa skusal prihlasit do tohto noveho rozhrania v com je ale problem
kupil som si lumiu 710
pridal svoj SK live ucet a pise mi ze nie je dostupny v mojom regione...ved SVK je podporovany nie ??? tak kde je problem...
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

outlook.com - LiveID

Příspěvek od VNavrátil »

Tak jsem jen zkusil přepnout Hotmail na Outlook. Vzhled je pro mě vážně nepřehledný, klasické znaky metra- plýtvání plochy. Ale co je nejhorší, blbne písmo s českými znaky, ale nevím jestli to není prohlížečem nebo tak.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

outlook.com - LiveID

Příspěvek od mimonaut »

je to prohlížečem. ve FF na Macu mi to blbne taky, v IE9 naprosto OK.
Mě se to líbí..
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

outlook.com - LiveID

Příspěvek od VNavrátil »

Tak IE9 kvůli tomu používat nebudu :D Ale děkuju za info
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

outlook.com - LiveID

Příspěvek od Petulinek »

V Chrome je to taky bez problému :-)
mceza

outlook.com - LiveID

Příspěvek od mceza »

Typickej Microsoft. Že by se vrátily doby, kdy jejich weby opět půjdou jen na IE? :D
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

outlook.com - LiveID

Příspěvek od fredysz »

Tak tohle uz opravdu nechapu - MS pouzival svou technologii, protože ve sve době nemel zadnou jinou alternativu (active x) - je spatny. MS zacne používat HTML5, a to navíc jen věci co mají finalni specky a je zase spatny - rozmyslete si co chcete...
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

outlook.com - LiveID

Příspěvek od VNavrátil »

Zkoušel jsem IE9 a ten samý problém s českými znaky, jsou tučně a ostatní tence. Tak už nevím. Není to teprve nějaká beta?
mceza

outlook.com - LiveID

Příspěvek od mceza »

fredysz: Ačkoli je podpora HTML5 jedna z věcí, ve které IE fandím, tak si nemyslím, že špatný font by byl vinou HTML5.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

outlook.com - LiveID

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Alias sice mam ale pod WP jej ve vestavenem emailu nemohu pouzit. Renaming celejho uctu delat nechci, zaprve jsem nemel ani hotmail ani live, ale svou emailovku jako prihlaseni a za druhe musel bych udelat hard reset. Co me spis toci, ze jsem tam namapoval svuj gmail a centrum mail ale chodi mi tam emaily s hroznym zpozdenim hlavne u centrumu a jak to resit nevim, nema nekdo podobnou zkusenost s presmerovanim mailu do outlook.com a naslednym zpozdenim emailu stahovanych v outlook.com z jineho emailu, treba centrum?
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

outlook.com - LiveID

Příspěvek od onetux »

Windows Live CZ O problémem s diakritikou víme, řešíme. Používáme nový font a českou diakritika se ještě tvoří. S omluvou, za tým Windows Live, TOmáš
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

outlook.com - LiveID

Příspěvek od Petulinek »

maxxz píše:Alias sice mam ale pod WP jej ve vestavenem emailu nemohu pouzit. Renaming celejho uctu delat nechci, zaprve jsem nemel ani hotmail ani live, ale svou emailovku jako prihlaseni a za druhe musel bych udelat hard reset. Co me spis toci, ze jsem tam namapoval svuj gmail a centrum mail ale chodi mi tam emaily s hroznym zpozdenim hlavne u centrumu a jak to resit nevim, nema nekdo podobnou zkusenost s presmerovanim mailu do outlook.com a naslednym zpozdenim emailu stahovanych v outlook.com z jineho emailu, treba centrum?
Live účet ani Outlook nepoužívám na maily, mám to jen jako nutné zlo kvůli SkyDrive a WP. Spojení několika mailů do Gmailu tyhle problémy nedělá a Gmail umí i ve WP push mail, takže to co mi tam přijde mám ve founu s maximálně vteřinovým zpožděním. Naprosto bezproblémové a pohodové, ty microsoftí live a outlook služby jsou takové prapodivné, třeba propojení s microsoftím desktopovým Outlookem je příšerné a chodí to s obrovským zpožděním...
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

outlook.com - LiveID

Příspěvek od steelspace »

U mě je IE9 i FF vpořádku. Že by OS a jeho fonty?
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 30 hostů