Google upravuje webové stránky

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Google upravuje webové stránky

Příspěvek od Gooorila »

Zdar
Omlouvám se, ale nemohu najít řešení. Když prohlížím webové stránky zadáním jejich adresy, zobrazí se stránka standardně. V případě že na stejnou stránku přistupuji po vyhledávání na Google, tak je upravena pro mobilní telefon, což nechci. Jak tomu zamezím?

Děkuji, G
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Google upravuje webové stránky

Příspěvek od Vlasta W. »

Na stránce dole se dá přepnout na klasické nastavení. Jak to nastavit trvale, jsem ale nezjistil. Taky mi to pije krev, protože z té upravené stránky nefungují odkazy. Podotýkám, že v tleefonu mám nastaveno, aby se mi otvíraly desktopové verze stránek, ale hádám, že Google podle identifikace prohlížeče i tak pozná, že je to IE mobile a pošle tu zkriplenou stránku. Hrozně mi to pije krev.
mceza

Google upravuje webové stránky

Příspěvek od mceza »

Beztak to google udelal MS jako naschval... Meli by respektovat nastaveni prohlizece.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Google upravuje webové stránky

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Děje se to i nám uživatelům s OS Android. Tedy zejména v aplikaci Opera Mini. Otravuje mě to taky, ale ještě jsem řešení nehledal...
mceza

Google upravuje webové stránky

Příspěvek od mceza »

Z mé strany to vede k tomu, že na mobilu nepoužívám velmi kvalitní vyhledávač Google, ale Bing, přestože nesahá Googlu ani po kolena...
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

Google upravuje webové stránky

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

Já jsem si stránku přepnul na klasické zobrazení a poté jsem si to připíchnul na obrazovky a vždycky na to tapnu když chci něco hledat a zobrazí se mi rovnou desktopová verze a nemusim to přepínat.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů