Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
JohnElger
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned úno 05, 2012 12:11
Zařízení: Nokia Lumia 800

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od JohnElger »

Já teda pořád nechápu jak na to. Co mám udělat pro to aby mi update naskočil udělat krok po kroku. BTW: netušíte kdy by se měl update na tango objevit oficiálně? :)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od Flynn »

Oficiálně je Tango již na světě a již asi 3 týdny nebo déle se postupně přiřazuje telefonům v Zune. Musíš vydržet a kontrolovat aktualizace v Zune nastavení.
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od miaggi »

já to zkoušel tím trikem hned jak bylo založeno tohle vlákno a asi po 100pokusech jsem to vzdal. Po 2 týdnech jsem opět zapojil mobil a vyskočilo to samo. Takže čekat, čekat, určitě to v nejbližší době přijde.
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od Romi »

Prave aktualizujem svoju Omniu W na Tango. Update naslo bez triku. A to som v to ani nedufal :D
EDIT: update prebehol v poriadku mam tam Tango. no update FW som zrusil, na wpcentral ludia pisali, ze obsahuje pravdepodobne bug a rapidne znizuje vydrz telefonu.

:Update:Some Users Have Reported Having Battery Problem's after the Samsung Firmware Update, I have noticed battery levels have been much lower after the firmware update & tango in particular the software radio that got updated has part of firmware release. The voltage appears to be much lower with firmware update and tango installed. Where has with Mango and Firmware update voltage is much higher. I cannot rollback the software radio update because that is locked once it is installed. I need proper tool's and old firmware update to restore things back, and to verify for sure what I am seeing in diag's mode.

Make sure you have a good backup to restore from before you installed 8107 and Higher.:Update:
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od AP3ND1X »

Taky jsem to četl no, tak nevím... Mě teda update ještě nevyskočil, ale asi update neudělám ze stejného důvodu... :???:
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od herm »

Mě se teď nabídl update na HTC 7 Trophy (na 8112, bez triku). Jsem zvědavej jak to dopadne, protože jsem zkoušel update už dřív ručně přes "cabsender", ale následně jsem zjistil, že se mi v určitém okamžiku přestanou synchronizovat mail účty, což se spravilo restartem. Stalo se mi to 2x během 3 dnů. Tak jsem se vrátil backupem zpět. Uvidím, jestli oficiální metoda přes Zune něco změní.

EDIT: následně se pak objevil update 8773, od HTC nic.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od dwbmb »

Mojí Omnia W dneska poprvé nabídla aktualizaci za použití triku (jinak ne). Tak uvidím, co ta baterka, pustil jsem do toho telefonu vše (jen Tango, nic víc to nenabídlo).
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od Romi »

Update na Tango mozete kludne urobit. Len neodporucam urobit update FW. Ten sa instaluje ako posledny a nesie oznacenie update from samsung, alebo tak nejako. To hned zbadate. Len ho zrusite kliknutim na cancel a budete mat tango a aj stary FW, takze by nemal byt problem. A umna ani nieje.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od dark_hood »

tiež som dnes skúsil vynútiť update a podarilo sa. najprv verzia 8112, potom 8773. vzápätí mi ponúklo aj samsung update, ten som teda pre istotu zrušil :???: čakal som, že konečne budem môcť telefónne kontakty zálohovať aj na simku (3g od orange SK) a ono nič :-D
edit: a ešte jedna vec, stále nemám v marketplace položku samsung zone so slovenským účtom. s českým to tam bolo. predpokladám, že to je záležitosťou "tamtungu"
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od Tomet »

Já jsem udělal i samsung update, všechny 3 updaty mám v telefonu cca týden a kromě bugu s wifi nepozoruju v ničem rozdíl
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Update Tango trik funguje

Příspěvek od p.a.Ť.o »

p.a.Ť.o píše:tady může být řešení "bugu" s relockem: http://windowsphonehacker.com/articles/ ... n-06-28-12" onclick="window.open(this.href);return false;
Potvrzuji, že dle tohoto návodu se mi Omnia7 po upgrade nezamkla.
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od Romi »

dark_hood píše:tiež som dnes skúsil vynútiť update a podarilo sa. najprv verzia 8112, potom 8773. vzápätí mi ponúklo aj samsung update, ten som teda pre istotu zrušil :???: čakal som, že konečne budem môcť telefónne kontakty zálohovať aj na simku (3g od orange SK) a ono nič :-D
edit: a ešte jedna vec, stále nemám v marketplace položku samsung zone so slovenským účtom. s českým to tam bolo. predpokladám, že to je záležitosťou "tamtungu"
No ono, ked som ja skusal slovensky market tak som tam samsung zone mal, ale pisalo to nieco v zmysle, ze to nieje dostupne. Po zmenen a cesky to normalne funguje. V kazdom pripade ti odporucam cesky ucet. Nieze by som bol volaky gambler, ale tie xbox hry su predsa len uzitocne. A ja som nemal ziadny problem s pridanim kreditky. Pouzil som volaku adresu v Prahe a vsetko faka :-D
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Update Tango trik funguje

Příspěvek od Vlasta W. »

Jen doplním, že to funguje pouze na telefonech s funkčními Root Tools, tudíž s oficiální ROM asi jen na Samsunzích a LG. Na HTC (první generace) s aktuálním SPL to nejde.

Na Mozartu s oficiální ROM relocku zabránit NELZE, protože na aktuálním bootloaderu unlock nefunguje, tudíž ho nezle znovu provést. I kdyby to šlo, pro aplikaci provxml je potřeba provést nastavení připojení v HTC Connection Setup, což nejde v režimu Letadlo (s vypnutým GSM modulem). Jenže, jak se zapne GSM, telefon si zavolá domů a stejně se zamkne.

EDIT: Přehodnotil jsem své potřeby interop unlocku a zjistil jsem, že Advanced Config stejně něfungoval, v registru se nešťourám, neb tam není, co upravovat, takže jediné, proč mi bude chybět, bude počet sideload aplikací. Odinstaloval jsem ty, které vyžadovaly interop a další nepoužívané a dostal se na dvě, což mi nechává prostor pro jednu další ve studentském devunlocku. Takže zkusím aktualizovat. Vrátit zálohu můžu nakonec vždycky :-)
Uživatelský avatar
herm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 04, 2011 6:54
Zařízení: Win->Android

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od herm »

herm píše:Mě se teď nabídl update na HTC 7 Trophy (na 8112, bez triku). Jsem zvědavej jak to dopadne, protože jsem zkoušel update už dřív ručně přes "cabsender", ale následně jsem zjistil, že se mi v určitém okamžiku přestanou synchronizovat mail účty, což se spravilo restartem. Stalo se mi to 2x během 3 dnů. Tak jsem se vrátil backupem zpět. Uvidím, jestli oficiální metoda přes Zune něco změní.

EDIT: následně se pak objevil update 8773, od HTC nic.
EDIT2: Takže jsem na tom stejně jako po updatu přes CABsender. Po určité době, většinou po připojení k počítači, se mi blokne synchronizace e-mail účtů (v Settings - e-mail+accounts pak vidím, že se všechny stále synchronozují). Restart pomůže, ale jen do dalšího zablokování. Síť (wifi nebo cellular) ale funguje bez problémů dál. Zkusil jsem tedy provést reset (poprvé od koupě vloni v sprnu) a za necelej půlden se mi to objevilo znovu. Takže asi vrátím zpátky backup a zůstanu u 8107 nebo jak se ten build jmenuje.

EDIT3: Divný (i když jsem tomu rád). Od tý doby co jsem napsal předchozí text, se mi ten problém už neobjevil. Čili reset zařízení zřejmě pomohl a ten jeden výskyt byla shoda náhod. Čili update na Tango jsem snad absolvoval v pořádku.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od AP3ND1X »

Tak dneska mi mobil ohlásil update když byl připojenej ke kompu tak 10minut, takže už mám konečně Tango na Omnii W... Samsung update jsem pro jistotu zrušil, kvůli tomu bugu s baterkou, jinak jsem si zatím nevšiml změny.. Ty změny se sms, nejsou nijak markantní, obrázek jsem mohl poslat i s Mangem a video posílat mi přijde naprosto marné =D
Doufám, že to nebude trvat tak dlouho i s updatem 7.8 až přijde =P
Jinak mi pořád hapruje Marketplace přes domácí wifinu, škoda =(
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od Romi »

Kamos omylom nahodil aj novy FW od Samsungu a hovoril mi, ze to slape v poriadku a baterka sa nevybija. Tak kto chce moze skusit.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od AP3ND1X »

Vlastně když si udělám teďka zálohu a nahraju tam ten Samsung FW a bude to brát tu baterku, tak tam můžu ze zálohy nahodit ten starej FW jen s Tangem ne??
Romi
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř dub 04, 2012 19:29
Zařízení: Samsung Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od Romi »

Nahodil som dnes aj FW a vsetko slape ako ma. Kludne aktualizujte :wink:
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od AP3ND1X »

Tak jsem teda sebral odvahu a udělal Samsung update a vše v pořádku.. výdrž 20hodin při zaplé wifi a občasnému kouknutí na net, takže normálka ;)
Uživatelský avatar
Tealc_EU
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte črc 19, 2011 8:26
Zařízení: Honor 7
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Update Tango: Trik z Manga stále funguje, vyzkoušeno

Příspěvek od Tealc_EU »

Teď mi moje Omnia 7 ukázala aktualizaci k instalaci tak jsem se kouknul sem a prý je nějaký problém z baterkou. Chtěl bych se tedy zeptat někoho z Omnii zda je to pravda nebo zda je to již vyřešeno. Na jiném Samsungu (příspěvek výše) je to zda se již vyřešeno.

Díky za odpověď
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 57 hostů