Problém již jednou stáhnutého emailu

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
lukyer
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 26, 2012 18:54
Zařízení: Nokia Lumia 710

Problém již jednou stáhnutého emailu

Příspěvek od lukyer »

Zdravím,

jsem zvědav, jestli má někdo stejný problém, který se nemusí nutně týkat WP 7.5. Mám Lumii 710, používám jeden gmail emailový účet, který ovšem stahuju v klientovi na desktopu i tedy v Lumii. A vadí mi, že ačkoliv už email vyřídím v PC, tak se mi v další iteraci stahování emailu do Lumie dostane i tento. Takže čtu vše dvakrát a zbytečtě telefon vyžaduje pozornost.

Má otázka tedy zní - dá se nějak pošta označovat tak, aby jí Lumie nestahovala znovu? Nutno podotknout, že klasický příznak PŘEČTENO nestačí. Když dojde mail a já ho (třeba i ve webovém rozhrání) nepochybně přečtu a označí se jako přečtený, stejně ho Lumie znovu stáhne :???:

Díky za rady.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Problém již jednou stáhnutého emailu

Příspěvek od matoman »

mne sice na pc precitany mail Lumia stianhe, ale uz na neho neupozorni. Pouzivam push notifikacie, stahovat v nastavenych intervaloch som neskusal.
Igor Kulman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 228
Registrován: stř bře 28, 2012 12:46
Zařízení: ano

Problém již jednou stáhnutého emailu

Příspěvek od Igor Kulman »

To sa mi tiež často stáva s Google Apps účtom a Lumiou. Viac mi vadí, že keď email v telefóne zmažem, tak sa v Gmaily nikdy nezmaže.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Problém již jednou stáhnutého emailu

Příspěvek od karelchadim »

Já myslím že problém je v tom, že live id máš ten gmail, ne?

Mám to totiž takhle a problém je stejný, vyřešit se to dá poměrně snadno, buď ignorovat hotmail, a nebo gmail. Já jsem si do telefonu přidal gmail zvlášť a hotmail vůbec nesynchronizuju. Když si přečtu zprávu v telefonu nebo v gmailu tak se mi to promítne na druhé straně. Jednou za čas vlezu do hotmailu a zprávy tam hromadně označím jako přečtené (bohužel se mi nepodařilo přes nějaký filtr tohle dělat automaticky).

Druhá možnost je začít používat hotmail, jenom jsem si všiml, že pokud používám okamžité oznámení o doručení z gmailu se mi to hlásí opravdu o dost rychleji, což při nastavení jednou za hodinu a podobně nepocítíš.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Problém již jednou stáhnutého emailu

Příspěvek od Vlasta W. »

Igor Kulman píše:To sa mi tiež často stáva s Google Apps účtom a Lumiou. Viac mi vadí, že keď email v telefóne zmažem, tak sa v Gmaily nikdy nezmaže.
Nevím, jak s GMailem, ale na IMAP se smazané maily mažou ze serveru až při příští synchronizaci telefonu. Pokud tedy otevřu schránku na PC dřív, pořád tam jsou. Naučil jsem se po přečtení a promazání mailů ještě jednou ťuknout na synchronizaci a hotovo.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Problém již jednou stáhnutého emailu

Příspěvek od Jakub Karásek »

Mně se včera přihodilo, že jsem dal email předat dál a smazal se mi z příchozích, což mě nepotěšilo. Dělá Vám to taky?
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů